אביזרי רכב

גברים מתלהבים מקניית אביזרי רכב באותה מידה שנשים יוצאות מגדרן במהלך מכירות סוף העונה. אתם מוזמנים לקרוא לנו חזירים שוביניסטיים בעקבות ההכרזה הזאת אבל חייבים להודות שיש בה מן האמת. המכונית של גבר ממוצע היא הממלכה שלו במידה מסוימת. שעות רבות מחייכם תעבירו ברכב. מה הפלא שרכישת שיפורי רכב משמחת אתכם כל כך?

לכבוד אותם בחורים שמאוהבים במכוניות שלהם צמח והתפתח שוק האביזרים. מלבד מכירת חלקי חילוף לרכב, מציעות רוב חנויות האביזרים שלל מהפנט של גאדג'טים, קישוטים, כיסויים למושבים, שטיחונים ועוד אינסוף שיפורי רכב למכונית האהובה שלכם.

אביזרי רכב חיצוניים

אביזרי רכב

אמנם אתם ספונים בתוך הרכב, אבל צריך להראות לעוברי האורח ברחוב כמה השקעתם במכונית שלכם. בדיוק בשביל זה עומדים לרשותכם שפע של שיפורים מעוררי קנאה ומנקרי עיניים למכונית שלכם. ייתכן שחלק מהשכלולים שהוספתם יעוררו מבטי בוז אבל היי- זוהי בוודאי רק הקנאה היוקדת.

חלקי חילוף לרכב בלוק מעוצב

המראות של המכונית שלכם לא מסעירות יותר מדי ביומיום אבל לאחר שתחליפו אותן במראות פנסים בעיצוב הייטקי, הן ודאי יהפכו לשכיות חמדה של ממש. גם צינור האגזוז יכול להתקשט בקצה מסעיר ומעוצב בגוונים נועזים או בגימור מטאלי בוהק. כמובן שאי אפשר לשכוח את הטַסות המרשימות שניתן להשיג או את הכנפיים האווירודינמיות שמקשטות את גג המכונית ותא המטען.

אביזרי רכב פנימיים

כל אדם הוא יחיד ומיוחד כך שזו שערורייה של ממש שאתם נאלצים להסתפק בידית הילוכים או בריפוד מושבים רגילים וחסרי ייחוד. יש לכם הזדמנות להחליף את עיצוב הרכב השגרתי על ידי רכישת חלקי חילוף לרכב שיבטאו את הטעם האישי שלכם.

ההגה, ידית ההילוכים, ריפוד המושב ואפילו חגורת הבטיחות השחורה והמשעממת עשויים להיות ברי החלפה וגם אם לא, עדיין ניתן לעטות עליהם כיסויים מרשימים. אתם יכולים לעצב מחדש את פנים הרכב כולו כך שייראה כמו מכונית מרוצים ולא כמו משפחתית חבוטה. אפילו דוושת הגז שבקושי רואה אור יום ניתנת להחלפה בסוגים שונים של דוושות מדליקות.

אביזרי רכב משוכללים

גם פלאי הטכנולוגיה לא פסחו על עולם הרכב. הנה כמה אביזרי רכב טכנולוגיים שיקלו עליך וישעשעו את הנוסעים שלך בזמן הנסיעה.

  • DVD לרכב
  • מערכות סטריאו לדיסקים ול-MP3
  • רמקולים מפוארים
  • מסכי LCD איכותיים
  • מערכות ניווט GPS

אביזרי רכב מפנקים

כפי שכבר ציינו, הרבה שעות נגזר עליכם העביר בתוך המכונית שלכם ולכן חשוב מאוד שיהיה לכם נוח בתוכה ובשורה התחתונה: שתרגישו כמו בבית. לצורך העניין עומדים לרשותכם שפע של שיפורי רכב שישדרגו את חוויית הנהיגה עבורכם. המושב שעליו אתם יושבים ניתן לריפוד ולשיפור: במקום הריפוד הרגיל אתם יכולים להוסיף כרית שתעסה את גבכם הדואב ואולי אפילו גם חלקים אחוריים אחרים כמו הגב או העכוז. ידיות מושב מעוצבות יחזיקו עבורכם את השתייה או את האוכל כך שתוכלו להתרווח כאילו הייתם בקולנוע ולא בפקק תנועה.

אביזרי רכב לפי הזמנה

אם אתם באמת נלהבים משדרוג הרכב שלכם ורוצים לצייד אותו במשהו מיוחד ויוצא דופן, הכינו את השטרות או את כרטיס האשראי: אין דבר העומד בפני הרצון או בפני הממון. אם אתם יכולים להרשות זאת לעצמכם, תוכלו להזמין אביזרי רכב ייחודיים לפי בקשתכם וחנויות מתמחות ישמחו לייצר ולהרכיב אותם ברכבכם.