אוטוסטרדה - פורטל רכב

אאודי

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי אאודי יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת אאודי יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

אח... אאודי מי לא חלם על מכונית היוקרה הספורטיבית הגרמנית שתאפשר לו להתקבל באופן סופי וחותך אל חוגי הסילון של העשירון העליון - הודות למיתון שתקף אותנו אחדים מאיתנו אולי יזכו להגשים את חלומם ולעבור לאחד מדגמי אאודי המבטיחים של השנה.

במדריך הבא נפרט אודות התפתחותה של אחת מחברות הרכב המוצלחות באירופה - אאודי ונפרט אודות מאפייניה.

הידעת?

 • משמעות השם אאודי הוא" "הקשב". שם החברה שאוב מתרגום שמו של מייסד החברה Horch ללטינית.
 • ארבעת הטבעות המרכבים את לוגו המותג אאודי מסמלים את האיחוד בין ארבעת יצרניות הרכב שיצרו אחת: Audi, Wanderer, Dkw, Horch.
 • אאודי זכתה ב"פרס קרולינה" כרכב הטוב ביותר, ובתואר "הגה הזהב" ורכב הספורט הטוב ביותר".
 • לאאודי מספר מפעלים ברחבי העולם, לרבות: הונגריה, בלגיה, ברזיל, סין ובקרוב גם בהודו.
 • בשנת 2007 הגיע רף המכירות של אאודי לרף של 964,151 מכוניות בשנה. כאשר רוב במכירות בוצעו באזור המזרח התיכון עם 58% אחוז, במזרח אירופה עם 19.3% אחוז ובאפריקה עם 17.2% אחוז מכירות.

60 שניות על יצרנית הרכב הגרמנית אאודי

יצרנית הרכב הגרמנית הוותיקה אאודי החלה את דרכה בשנת 1909 על ידי מייסדה אוגוסט הורש. חזונו של הורש היה ברור - בניית מכוניות פאר. השתתפותה של החברה במרוצי הראלי הבינלאומיים משנת 1912 ועד 1914 מיתגו את אאודי כיצרנית מכוניות פרימיום.

בשנות השלושים מוזגו ארבעת החברות: Audi, Wanderer, Dkw, Horch והפכו לחברה אחת אאודי AG. באותם השנים ייצרה אאודי מכוניות סלון ואופנועים.

כיום, נחשבת אאודי לאחת ממכוניות היוקרה המפוארות, המהירות והמבטיחות ביותר בעולם. זאת הודות לביצועים המפתיעים שהפגינו דגמי הרכב של אאודי על מסלולי המרוצים החשובים: ראלי, גראנד פרי, פורמולה 1.

אאודי לא רק מכונית ספורט

אאודי היא מכונית פרימיום המציעה לקהל לקוחותיה נוחות מרבית, רף ביצועים גבוה, אמינות, פאר ויוקרה.

עם אאודי אתם רמה אחת מעל כולם...דבר הניכר היטב בארבעת הפרמטרים הבאים:

 • טכנולוגיה וחדשנות - כיוון שמדובר במכוניות פאר חדשנות וטכנולוגיה הם שמה השני של אאודי. אאודי הציבה מספר מערכות בקרה ממוחשבות מתקדמות לרבות: מערכת בקרת נסיעה, מערכת פנאומטית, מערכת אינטר פייס מולטימדיה ועוד.
 • עיצוב - דגמי הרכב של אאודי מצטיינים ביצירת קונספט עיצובי המשדר שלמות, אלגנטיות, אתלטיות, ספורטיביות, דינאמיות, עוצמתיות ופאר.
 • מנוע וביצועים - אאודי הוא רכב בעל ביצועים ברמה עולמית החל במנועים הפעילים והחזקים המותקנים בכל רכביה המפגינים כוח ועוצמה, וכלה במערכת בקרת נסיעה, מערכת מתלים פנאומטית, תמסורת מלאה ופלדה קשיחה, המאפשרת להגיע למהירות מרבית תוך מספר שניות ומנגד להעניק תחושת יציבות ובטיחות מוחלטת על הכביש.
 • נוחות והתנהגות כביש - דגמי האאודי מצטיינים בהתנהגות כביש מושלמת, זאת הודות למערכת המתלים במבנה החדש המאפשרים לנהג רמת תמרון גבוהה. כמו כן, המערכת הפנאומטית כוללת חמישה מצבים המסתגלים אל מצבי שטח רבים, עובדה המעניקה שליטת הגה מושלמת ונוחות מרבית על הכביש. מבחינת תא הנוסעים אאודי ידועה כמכונית מפנקת בעלת נוחות מדהימה ובטיחות מירבית, המתבטאת בתא נוסעים רחב, בריפודי עור ומושבים נוחים ומפנקים.

מהם הדגמים הפופולאריים של אאודי?

ואם בדגמים עסקינן, הרי שכאן היה קושי לבחור כיוון שרבים הם הדגמים שהעפילו לגמר..לפיכך החלטנו להזכיר את כולם.

 • בקטגוריית רכבי הספורט שולטים דגמי האאודי A5, Q7 (רכב שטח) אאודי TT, אאודי R8.
 • בקטגוריית רכבי המנהלים מככבים דגמי האאודי A4, ו- A6.
 • בקטגוריית רכבי היוקרה שולטים דגמי האאודי A8, A5, אאודי A3 (הקומפקטית היוקרתית) וה- Q5.
 • בקטגוריית רכבי הקונספט מככבים דגמי האאודי קרוס קופה קווארטו, האאודי קלאב ספורט קאווטרו, האאודי קרוס קבריולט, האאודי R8 V12TDI, R8 TDI LE MANS, האאודי Q7 קואסטליין ואאודי A1 ספורטבק.

לסיכום, אם אתם בעניין של מכוניות יוקרה ספורטיביות המשדרות עוצמה אאודי היא התשובה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.