אוטוסטרדה - פורטל רכב

סוגי קלנועיות מומלצות

תוכן [ הסתר ]

קלנועית היא כלי רכב חשמלי הנפוץ עבור קהל מבוגר יותר ומספק ניידות בעיקר עבור הסביבה הקרובה. ברוב המקרים, כלי רכב זה, הקלנועית, מיועדת עבור שני אנשים לכל היותר. המחירים עבור קלנועית מתחילים ב- 4,000 ₪ עבור קלנועית ליחיד. אם אתם מעוניינים בקלנועית סגורה ומפנקת יותר, ייתכן שהמחירים יתחילו ב- 8,000 ₪ ומעלה. ללא ספק, קלנועיות מספקות ניידות מושלמת לקהל הבוגר יותר. במאמר זה, נפרט על שלושה סוגי קלנועיות אשר נפוצות ומומלצות בקרב הצרכנים.

הסוג הראשון – קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת מגיעה במגוון רחב של דגמים, היא נחשבת לאיכותית בדיוק כמו שאר הקלנועיות האחרות. קיים יתרון בולט ומשמעותי בשימוש עם קלנועית מתקפלת, היא ניתנת לקיפול בכל עת, היא מסוגלת להתקפל לגודל קומפקטי ונוח. באמצעות זאת, ניתן לאחסן את הקלנועית ברכב, וכמובן במטוס בזמן חופשה. ללא ספק, מדובר בכלי רכב חשמלי שדי נוח, מתקפל בצורה קלה ופשוטה, וניתן לסחיבה באמצעות הגלגלים. מטרתה של הקלנועית מהסוג הזה היא די מובנית, נוחות מרבית למשתמשים. ניתן לאחסן ולהתנייד עם הקלנועית בצורה נוחה בכל מקום אפשרי, היא לא שוקלת הרבה, והיא מאפשרת סחיבה קלה ופשוטה. גם אם זה נשמע קלישאתי – קלנועית מתקפלת תהיה הפתרון המיידי והטוב ביותר להתניידות ממקום למקום.

מחיר לצרכן בישראל: החל מ- 8,000 ₪

פרטים טכניים נוספים: נוחות מקסימלית, ניידות, מנוע חשמלי, קלת משקל.

הסוג השני – קלנועית גדולה

קלנועית גדולה היא רכב ממונע מסוג חשמל אשר מאפשרת הגעה וניידות נוחה וטובה ממקום למקום. מכל סוגי הקלנועיות, הקלנועית הזו היא הגדולה ביותר מבחינת ממדים וגודל. הקלנועית הגדולה מכילה מקום לשני אנשים, תא אחסון אחורי וגדול, מערכות דיגיטליות לניווט הקלנועית, ויתרונות נוספים. ללא ספק, הקלנועית הגדולה היא הפתרון הטוב ביותר למשפחות שזקוקות להתניידות ממקום למקום, בקיבוצים ארציים, בערים קטנות, וכמובן ביישובים. הקלנועית הגדולה מכילה יציבות מקסימלית, אבזור משודרג, כוח חשמל רב יותר, והתאמות לדרכים מגוונות – שטח, מדרכות, ואפילו כבישים. מחפשים קלנועית משפחתית? הקלנועית הגדולה היא הפתרון הטוב ביותר, במיוחד לאנשים עם קשיי הליכה וכאבי גב.

מחיר לצרכן בישראל: החל מ- 10,000 ₪

פרטים טכניים נוספים: נוחות ברמה גבוהה, צג דיגיטלי חכם, מנוע חשמלי חזק, יציבות מושלמת, ניידות.

הסוג השלישי – קלנועית יחיד

אם אתם זקוקים לקלנועית עבורכם בלבד, קלנועית יחיד תהיה הפתרון הטוב ביותר, הנוח, והמשתלם כספית. ניתן לצאת עם הקלנועית לסיבובים בעיר, לטיולים ארוכים ושקטים, בילויים במסעדות ובמקומות פנאי, ועוד. קלנועית יחיד היא קלנועית בסיסית אשר מספקת נסיעה ממושכת, טיולים בתנאים טובים, והיא חשמלית. ישנם שני סוגים נפוצים של קלנועיות ליחיד – קלנועית בעלת 3 גלגלים וקלנועית בעלת 4 גלגלים. לא משנה במה תבחרו, הקלנועית תספק לכם חווית נסיעה יוצאת דופן. קלנועית יחיד מגיעה עם כוח הנעה עוצמתי, בטרייה חזקה להפליא, אופציה לקיפול והרכבה, ומאפשרת גם נסיעה במקומות סגורים ופתוחים. בנוסף, תוכלו למצוא את את הקלנועית שימושית בזכות מספר מאפיינים: גג וכיסוי נגד גשמים, אופציה לאחסון חפצים וקניות, מנוע עוצמתי וחשמלי, צג דיגיטלי, ועוד.

מחיר לצרכן בישראל: החל מ- 4,000 ₪

פרטים טכניים נוספים: סוללה עוצמתית, צג דיגיטלי, נוחות מושלמת, ניידות, נסיעה בתנאי שטח.

לסיכום

בסקירה זו הצגנו שלושה קלנועיות נפוצות בישראל אותם ניתן לראות בקיבוצים, בעיר, ובמקומות נוספים. כל קלנועית שונה אחד מהשנייה, לכל אחת יש יתרונות וחסרונות, כדאי לבחור את הקלנועית ע"פ המתודולוגיה ולפי התנאים והצרכים שלכם. ללא ספק, קלנועית תהיה הפתרון הטוב ביותר לקהל המבוגרים, קהל שמתקשה עם הליכות יומיומיות. מאמר זה נכתב עבורכם באדיבות אלמוג קינן מאתר רכבי אמירים.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.