אוטוסטרדה - פורטל רכב

מדריך לרכישת רכב הסעות

תוכן [ הסתר ]

הקמתם חברת הסעות או שאתם צריכים לחדש את צי הרכב של העסק ודרוש לכם רכב הסעות? כדאי להתייחס לרכישה של הרכב החדש בכל הרצינות ולהקפיד על תשומת לב בכל הפרטים. המדריך הבא יאפשר לכם לבצע את הרכישה בצורה טובה יותר, בלי פספוסים. בואו נצא לדרך עם שישה כללים ששווים זהב.

מספר הנוסעים

 

קריטריון שכדאי להתחיל בו את הבחירה הוא מספר הנוסעים שהרכב אמור להסיע. אם פעם מכירת רכבי הסעות התבצעה בחלוקה לשני סוגים עיקריים (אוטובוסים לעומת מיניבוסים) כיום הגיוון הרבה יותר גדול. ישנם רכבי הסעות בגדלי ביניים וכן לא מעט סוגי מיניבוסים במידות שונות. ניתן למצוא רכבים שיכולים להסיע ברווחה 10 – 20 נוסעים וכן גם 30 נוסעים ויותר.

רמת היוקרה הנדרשת

 

הגדירו מהי רמת היוקרה של רכבי ההסעות הנדרשים. אם נדרש לכם רכב להסעת תלמידים או להסעת עובדים, לא הכרחי לבחור פתרון ברמת יוקרה מקסימלית. לעומת זאת, להסעת אח"מים, עבור הסעות תיירים וכיוצא בזה, כדאי לכל חברת הסעות להחזיק לפחות רכב הסעות פרימיום אחד. היוקרה יכולה לבוא לידי ביטוי למשל במערכת המולטימדיה, חיפוי רצפה דמוי דק, מערכת מיזוג אוויר מעולה, רמקולים, ריפודים מהשורה הראשונה ועוד.

מערכות בטיחות

 

בחרו אך ורק רכב הסעות שמצטיין במבחני הבטיחות המחמירים כפי שנעשים בתקינה האירופאית או האמריקאית. מערכת הבטיחות מסייעת לנהג לנהוג בבטחה ולהגיע לכל מקום עם מינימום סיכוי לבעיות. מערכת הבטיחות המתקדמות ביותר מסוגלות לסייע במניעת החלקה של הרכב, מניעת סטייה מנתיב, התראת קרבה ועוד. מערכות פסיביות ואקטיביות יחד שומרות על הנהג, הנוסעים והרכב בכל רגע נתון.

צריכת דלק

 

רכב הסעות חסכוני זה הדבר המתבקש ביותר. התרשמו היטב מצריכת הדלק של רכבי ההסעות שמציעים לכם. בדקו הן את צריכת הדלק בנסיעה עירונית והן את הצריכה בנסיעה בין עירונית. זיכרו שרכבי הסעות הם רכבי עבודה לכל דבר והם נועדו לגמוע מרחקים. רכב להסעות שמציע צריכת דלק ממוצעת טובה יחסוך כסף רב.

אמינות גבוהה

 

רכישה של רכב הסעות צריכה להתבצע בין היתר משיקולי עלות תועלת. אך לא כדאי להתייחס אך ורק לעלות הרכב כפשוטה. וודאו שהרכב הנבחר נחשב לאמין. רכבים אמינים יתפקדו היטב גם בנסיעות ארוכות וגם בחלוף זמן רב לאחר הרכישה. מותגים איכותיים יביאו לכך שלא יידרשו כמעט טיפולים מיוחדים, מעבר לתחזוקה השוטפת שעל פי המלצות היצרן.

אבזור לנהג ונוחות נהיגה

 

כדאי להעדיף רכב להסעות שבנוסף מתוכנן לנהיגה נוחה כמה שיותר. כיסא נהג מתכוונן, מערכת חימום לנהג, הגה בעל שליטה מקסימלית, מראות חשמליות – כל אלה ועוד מעניקים חווית נהיגה נוחה ונעימה יותר. נוחות הנהיגה עבור נהגי הסעות מקצועיים ויכולת תמרון גבוהה מאפיינים רכבי הסעות ממדרגה ראשונה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.