פיג'ו

פיג'ו הארי השואג...

יצרנית הרכב האירופית פיג'ו, מצעידה את עולם המחר בתחום הרכב העולמי. מעניין לדעת, כי יצרנית הרכב הקלאסית פיג'ו, החלה את דרכה בתחום אחר לחלוטין- ייצור אופניים ומטחנות קפה. כיום, הפכה פיג'ו לחלק מן התאגיד המנצח PSA .

קצת היסטוריה על יצרנית הרכב פיג'ו:

את דרכה העולמית, החלה פיג'ו בשנת 1810 בעיירה הרמינקור, שבצרפת, בייצור מטחנות קפה. עם הזמן, החל המפעל הקטן של ארמנדו פיג'ו, לייצר להבי מסורים ולבסוף לייצור אופניים. בשנת 1926 התנתקה מפס ייצור האופניים, והחלה בייצור של כרכרות תלת אופן ממונעות קיטור, אירוע שהיה כסימן לעתיד לקרות. כאשר בשנת 1890 הוצג הדגם הממונע הראשון מבית פיג'ו, ומאז הפכה פג'ו לאחת מייצרניות הרכב האירופאיות הגדולות בעולם.

בשנת 1974 רכשה אחוזים מחברת סיטרואן וב- 1976 רכשה את יצרנית המכוניות סיטרואן והפכה לתאגיד המכוניות P.S.A.

כיום, נחשבת פיג'ו לאחת מיצרניות הרכב החזקות בעולם, השומרת על קו עיצוב חדשני, פרקטי, ביצועים גבוהים וחווית נהיגה מושלמת.

החברה שמשווקת את פיג'ו בארץ היא חברת דוד לובינסקי בע"מ המחזיקה במרכזי מכירה רבים וכן מרכז שירות לרכב בתפוצה ארצית. אוהבי רכבי פיג'ו יוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרכב, ושירות של חלקי חילוף לרכב בכל מוסך פיג'ו בארץ.

מהם הדגמים הפופולאריים של פיג'ו?

לחברת פג'ו עשרה דגמים חדשים של מכוניות, לרבות: פיג'ו - 206, 207, 307, 308, 308c , 308 cc, 407 SW , 607, Partner ו Boxer. מבין הדגמים החדשים הללו, ישנם דגמים קלאסיים של פג'ו שכבשו את העולם, לרבות דגמי הרכב הבאים:

פיג'ו פרטנר - הפרטנר שלך- פג'ו מלווה אותך בעבודה ובחיים ומעניק לך נוחות, מרחב תנועה, בטיחות וביצועים ברמה גבוהה. כל מה שרכב עבודה צריך זה פרטנר.

פיג'ו - לא רק עיצוב...

מכוניות פג'ו ידועות בעיצובן החדשני ובטכנולוגיה המתפרצת, אשר הופכת אותן לאחת מן המכוניות הפופולאריות בארץ ובעולם. דגמי פג'ו מצטיינים באיכויות הבאות:

לסיכום, רכבי פיג'ו מעניקים לכם חווית נהיגה מושלמת ובטיחותית.