אוטוסטרדה - פורטל רכב

פיג'ו

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי פיג'ו יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת פיג'ו יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

פיג'ו הארי השואג...

יצרנית הרכב האירופית פיג'ו, מצעידה את עולם המחר בתחום הרכב העולמי. מעניין לדעת, כי יצרנית הרכב הקלאסית פיג'ו, החלה את דרכה בתחום אחר לחלוטין- ייצור אופניים ומטחנות קפה. כיום, הפכה פיג'ו לחלק מן התאגיד המנצח PSA .

קצת היסטוריה על יצרנית הרכב פיג'ו:

את דרכה העולמית, החלה פיג'ו בשנת 1810 בעיירה הרמינקור, שבצרפת, בייצור מטחנות קפה. עם הזמן, החל המפעל הקטן של ארמנדו פיג'ו, לייצר להבי מסורים ולבסוף לייצור אופניים. בשנת 1926 התנתקה מפס ייצור האופניים, והחלה בייצור של כרכרות תלת אופן ממונעות קיטור, אירוע שהיה כסימן לעתיד לקרות. כאשר בשנת 1890 הוצג הדגם הממונע הראשון מבית פיג'ו, ומאז הפכה פג'ו לאחת מייצרניות הרכב האירופאיות הגדולות בעולם.

בשנת 1974 רכשה אחוזים מחברת סיטרואן וב- 1976 רכשה את יצרנית המכוניות סיטרואן והפכה לתאגיד המכוניות P.S.A.

כיום, נחשבת פיג'ו לאחת מיצרניות הרכב החזקות בעולם, השומרת על קו עיצוב חדשני, פרקטי, ביצועים גבוהים וחווית נהיגה מושלמת.

החברה שמשווקת את פיג'ו בארץ היא חברת דוד לובינסקי בע"מ המחזיקה במרכזי מכירה רבים וכן מרכז שירות לרכב בתפוצה ארצית. אוהבי רכבי פיג'ו יוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לרכב, ושירות של חלקי חילוף לרכב בכל מוסך פיג'ו בארץ.

מהם הדגמים הפופולאריים של פיג'ו?

לחברת פג'ו עשרה דגמים חדשים של מכוניות, לרבות: פיג'ו - 206, 207, 307, 308, 308c , 308 cc, 407 SW , 607, Partner ו Boxer. מבין הדגמים החדשים הללו, ישנם דגמים קלאסיים של פג'ו שכבשו את העולם, לרבות דגמי הרכב הבאים:

  • פיג'ו 206 - אחד מן הדגמים המוצלחים של חברת פיג'ו רכב קומפקטי וחכם, בעל עיצוב חדשני, מרווח ומאובזר בכל הטכנולוגיות האחרונות, רכב בעל עוצמה וכוח.
  • פיג'ו 207 - הדגם המתקדם של 206 הוא ה- 207, מכונית חדשנית ומשוכללת בעלת עיצוב עתידני מוקפד ורמת גימור גבוהה. פג'ו 207 ניחנה ביכולות ביצועיות גבוהות עם דגש על נוחות ובטיחות.
  • פיג'ו 307 - הדגם המשפחתי של פג'ו, מעוצב ומתוכנן כך, שלכל אחד מבני המשפחה יהיה את מרחב הנוחות המגיע לו. פיג'ו 307 מעניקה למשפחה חווית נסיעה מושלמת המתחילה בעיצוב חדשני , מושבים אורטופדיים וביצועים מושלמים.
  • פיג'ו 407 - הדגם "החתולי" של פג'ו בעל חזות חדשנית ונועזת במיוחד. פיג'ו 407 הוא רכב בעל ביצועים מרשימים במיוחד, אשר נועד להעניק באותה נשימה נוחות ובטיחות לנוסע.
  • פיג'ו 607 - היא מכונית הסטאטוס של פג'ו, המצוידת באבזור טכנולוגי, יוקרתי וחדשני המתאים למנהלים מביניכם... כמו כן, דגם ה- 607 מצויד בתיבת הילוכים בעלת חיישנים מיוחדים המעניקים לנהג את מירב הנוחות, הבטיחות והביצועים, בזמן הנהיגה.

פיג'ו פרטנר - הפרטנר שלך- פג'ו מלווה אותך בעבודה ובחיים ומעניק לך נוחות, מרחב תנועה, בטיחות וביצועים ברמה גבוהה. כל מה שרכב עבודה צריך זה פרטנר.

פיג'ו - לא רק עיצוב...

מכוניות פג'ו ידועות בעיצובן החדשני ובטכנולוגיה המתפרצת, אשר הופכת אותן לאחת מן המכוניות הפופולאריות בארץ ובעולם. דגמי פג'ו מצטיינים באיכויות הבאות:

  • ספורטיביות - מכוניות המרוץ של פג'ו מדורגות במקומות הגבוהים ביותר בספורט המוטורי העולמי. הטכנולוגיה האחרונה שיצרה פיג'ו עבור השתתפותה במרוץ LE MANS - טכנולוגיית ה- HDI FAP שהביאה אותה לכבוש את המקום השני בתחרות, תוך שאיפה להגיע למקום השני.
  • עיצוב - יצרנית הרכב לבית P.S.A שמה דגש רב על עיצוב חדשני ופורץ. מעבר לכך, מנהיגה פיג'ו את תחום העיצוב של רכבי העתיד בתחרות העיצוב השנתית, הרשמית של פג'ו.
  • נוחות - אחד מסממני האיכות של יצרנית הרכב פיג'ו באים לידי ביטוי בהקפדה על נוחות מרבית לנוסעים. עובדה, ההופכת כל נסיעה ברכבי פיג'ו לחוויית נהיגה מושלמת.
  • ביצועים, בטיחות, אבזור וחדשנות - דגמי הרכב של פיג'ו ידועים בשל רמת הגימור הגבוהה והחדשנית שלהם, טכנולוגיה פורצת המביאה לרמת ביצוע גבוהה. צי הרכב של פיג'ו מצויד בשלדה חזקה, מערכת מתלים המצוידת בבולמי זעזועים המעניקים לנוסעים שקט ובטחון.

לסיכום, רכבי פיג'ו מעניקים לכם חווית נהיגה מושלמת ובטיחותית.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.