אוטוסטרדה - פורטל רכב

חוסכים בעלויות העסק וקונים רכב יד שניה

אם הרכב משמש כלי עבודה חשוב ומרכזי מאד בעסק שלכם, בין אם לצורך משלוחים, לסוכני שטח או לצוות שמסתובב בין הלקוחות השונים, עומדות לרשותכם כמה אפשרויות: הראשונה – אתם יכולים לקנות רכב חדש, לכם וגם לעובדים, רכב מאחת מחברות הרכבים, ואילו השנייה, כפי שקורה בבתי עסק רבים מאד בארץ כיום – אתם יכולים לבחור באפשרות של ליסינג. כך או כך, חשוב שתגדירו היטב את הצרכים שלכם ותבינו שמציאת הפתרון הנכון יכולה לעשות את כל ההבדל בין עבודה יעילה וחסכונית יותר, לבין כזו שפחות. אז, ליסינג או קנייה של רכב?

קנייה של רכב חדש – כדאי?

אחת האפשרויות העומדות לרשותכם כבעלי עסק היא, כאמור, קנייה של רכב. הדבר מפתה מאד שכן אתם או העובדים מקבלים רכב חדש לגמרי, רכב מהניילונים, רכב בדיוק כמו שאתם רוצים. יחד עם זאת, כדאי לזכור שלצד היתרון המשמעותי הזה יש לא מעט חסרונות, מה שהופך את הקנייה לכזו שפחות מתאימה ופחות משתלמת לעסקים רבים. למשל, מרגע רכישת הרכב שעון החול מתחיל לעבוד. ומה המשמעות לכך בפועל? ערכו של הרכב שלכם יורד בכל שנה. כל זאת, כמובן בהתאם לדגם הרכב עצמו, אך ככל שהרכב יקר יותר ומתקדם יותר, כך הערך שלו יורד גם מהר יותר. אם רכשתם כמה רכבים חדשים לעסק שלכם ובשלב מסוים אתם רוצים למכור אותם, אתם עשויים להפסיד בעסקה לא מעט כסף. ואם חשוב לכם לחסוך או להיות זהירים יותר בפן הכספי, מדובר בחיסרון משמעותי.

החלופה – ליסינג – יתרונות רבים בשירות אחד

במקום לקנות רכב חדש, מוצעת לכם חלופה נפלאה: ליסינג יד שנייה. כשמדברים על ליסינג מתכוונים לכמעין החכרה לטווח ארוך (3 או 5 שנים בדרך כלל) במסגרתה נהנה הלקוח השוכר את הרכב משירותי תיקונים, רכב חלופי ועוד. יותר ויותר חברות ליסינג מציעות כיום לעסקים, בסדרי גודל שונים, מגוון רחב מאד של רכבים בדיוק למטרותיו של העסק עצמו, כמו רכבים לביצוע שליחויות, רכבים לסוכני שטח, רכבים למנהלים בכירים ועוד, וכל זאת לצד במגוון של תקציבים ועם אפשרויות מימון אטרקטיביות, שהופכות את ההליך למתאים ומשתלם מאד. אם אתם מתלבטים האם ועד כמה ליסינג כזה מתאים לכם, הנה כל היתרונות בשירות:

  1. התאמת סוג הרכב לצורך – שירות כמו ליסינג יאפשר לכם למצוא את הרכב המדויק והנכון לכם, לעובדים וגם לצרכים או לשירות שאותו אתם מספקים. תוכלו למצוא רכבים שמתאימים במיוחד לשליחויות, רכבים מרשימים יותר לסוכני השטח שלכם ועוד. התאמה שכזו חוסכת לכם זמן יקר בחיפוש ומאפשרת לכם, כבעלי עסק, לעבוד בצורה יעילה יותר.
  2. רכב צעיר – רכבי הליסינג המוצעים כיום, למרות שמדובר ברכבי יד שנייה, הם רכבים צעירים, בני 3 שנים בלבד. לא מדובר ברכבים ישנים, שנסעו על הכביש במשך שנים ארוכות, אלא רכבים צעירים וטובים.
  3. אפשרויות מימון – קנייה של רכב היא הוצאה כספית כבדה לרוב. כאן, במסגרת הליסינג, תוכלו לקבל אפשרויות מימון שונות, בהתאמה מלאה, שיוזילו לכם את העלויות ויותאמו נקודתית ליכולת ההחזר החודשית שלכם.
  4. טיפול מסודר במוסכים מורשים – רכבי הליסינג שאתם, כבעלי עסק מקבלים, עוברים טיפולים מסודרים במוסכים מורשים וזוכים לתשומת הלב הראויה. כל זאת מאפשר לכם ליהנות מרכבים ברמה גבוהה, רכבים אמינים במיוחד.
  5. אחריות – בעיה? תקלה? או עניין כלשהו הקשור לרכב? במסגרת שירותי הליסינג נהנים הלקוחות גם משירותי אחריות. בכל בעיה או עניין הקשורים לרכב, יש כתובת שאפשר לפנות אליה שתדאג לתת לכם מענה מתאים.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.