אוטוסטרדה - פורטל רכב

אפליקציות לטיולים בישראל

תוכן [ הסתר ]

השכרתם רכב לטיול בישראל? עכשיו כל הנותר לכם הוא למצוא מסלול מושלם לטייל בו. בשונה מבעבר, בו היינו צריכים להסתמך על מפות או אפילו על מידע מודפס מהאינטרנט, כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של אפליקציות טיול מקסימות שיסייעו לכם למצוא את מבוקשכם ללא קושי. בשורות למטה קיבצנו עבורכם אפליקציות נהדרות בתחום, בין אם אתם מעוניינים בטיולים למיטבי לכת, טיול משפחות מעגלי, או סתם מקום לבקר בו באזור שלכם.

ליחידים, לקבוצות ולמשפחות: אפליקציית אתר טיולי

אתר טיולי באופן כללי, הוא אחד המובילים בישראל בתחום הטיולים בארץ ומספק מידע עשיר על מסלולים, אטרקציות ונקודות עניין בארץ לפי פרמטרים מסוימים בחיפוש. האפליקציה, הינה המשך ישיר של האתר המומלץ בפני עצמו, ולכן תוכלו למצוא בה מגוון רחב של מסלולים בארץ, לצד המלצות על נקודות עניין, כלים ומידע כללי שיסייע לכם לצלוח כל טיול בשלום ובנוסף, גישה למידע שימושי, החל ממסלולים שניתן להגיע אליהם בתחבורה ציבורית, ועד לאירועים המתקיימים בארץ.

למקצוענים שבניינו: עמוד ענן

עמוד ענן הינו הפתרון המושלם למטיילים מקצועיים המחליף את הצורך במפות טופוגרפיות תוך כדי ההליכה בשטח. באפליקציה תוכלו למצוא את המיקום שלכם על גבי מפה מעודכנת ותלת-מימדית, שמציגה לכם לא רק את המיקום הרצוי בפועל, אלא גם נקודות עניין ומידע מעניין עליהן. בקיצור, מדובר בכלי מדהים לכל מי שזקוק למפות תוך כדי טיול. אגב, מתוך האפליקציה ניתן לרכוש מפות מקצועיות נוספות שיותקנו לכם במכשיר ולא יצריכו מכם שימוש ברשת, כך שמדובר בשירות מושלם לאזורים חסרי קליטה.

ייעודי למשפחות: איזי גואינג פמילי

כאן מדובר באפליקציה שמטרתה היא להעניק מידע אך ורק על טיולים לכל המשפחה, בדגש על טיולים המותאמים לילדים. עם האפליקציה הזו לא תצטרכו לבדוק כל פעם מחדש אם המסלול הוא קל או מעגלי וכן, יוצג לכם מידע חיוני הנוגע להתאמה לעגלות, קיומם של מתקנים וכד’, בהתאם לרצונכם. בנוסף, האפליקציה מכילה גם יומן טיולים שיאפשר לכם לתכנן את המקומות שתרצו להגיע אליהם (אידאלי לחול המועד ושאר חופשים ארוכים). תוכלו גם לסמן לעצמכם טיול או מסלול שאהבתם באפליקציה, כדי שתדעו למצוא אותו שוב במידת הצורך.

GUIDOL: גם בארץ

אפליקציה קלילה ונוחה שתסייע לכם להכיר אתרים ומסלולים באמצעות מידע כתוב ושימושי, תמונות, וקישורים לסרטונים עם הסבר קולי. למרות שהאפליקציה יכולה לעזור לכם רבות גם בטיול בחו"ל, ניתן בהחלט להשתמש בה לטיולים בארץ, וחשוב ביותר – ההסברים הם בעברית (לבחירתכם) וחווית המשתמש היא ברמה גבוהה מאוד. אגב, האפליקציה ישר מציעה לכם אתרים שונים בסביבתכם, על פי המיקום הספציפי שלכם, החל מאתרי אדריכלות מעניינת ועד למתחמי קניות, אם תחפצו בכך.

המידע באדיבות חברת שלמה סיקסט - השכרת רכב

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.