אוטוסטרדה - פורטל רכב

שברולט

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי שברולט יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת שברולט יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

שברולט היא ללא ספק אחת ההצלחות של ג'נרלס מוטורס, שיצרה לא מעט מדגמי המפתח של תאגיד הענק GM.

עם התפתחות התחרות בשוק המכוניות העולמי, החלה שברולט בקו ייצור מגמתי של מכוניות קומפקטיות וחסכוניות שיתנו תשובה הולמת לתחרות החריפה עם המכוניות האירופאיות או היפניות.

הידעת?

 • חברת שברולט קרויה על שם מייסדה נהג המירוצים הצרפתי לואיס שברולט.
 • לוגו החברה הנראה כצלב זהב הינו עתיק יומין ואומץ כבר בשנת 1913.
 • שנות הזוהר של מכוניות השבי היו בשנות ה- 60 וה - 50.
 • כיום, שברולט היא מותג הרכב האמריקני העממי הנמכר ביותר בארצות הברית.

60 שניות על מותג הרכב האמריקני שברולט

יצרנית הרכב האמריקנית שברולט נוסדה בשנת 1911 על ידי נהג המרוצים הצרפתי לואי שברולט ותעשיין הרכב וויליאם דורנט.

בשנת 1912 השיקה שברולט את דגם הקלאסיק סיקס שהיתה בעלת מנוע 6 צילינדרים, נפח של 4.9 ליטר ומהירות מירבית של 105 קמ"ש.

שנת 1917 הייתה שנת המפנה עבור שברולט, שכן בשנה זו מוזגה שברולט עם תאגיד הרכב האמריקני הענק ג'נרלס מוטורס והפכה לאחד מאבני הפינה של GM.

שברולט אשר חרתה על דגלה את סמל הקדמה והחדשנות המציאה בשנות ה ? 50 את מנוע ה ? V8, שהציב רף גבוה וחדש בתחום הביצועים המוטוריים בתעשיית הרכב.

כיום, נחשבת שברולט למותג הרכב הנמכר ביותר של ג'נרל מוטורס, כאשר את קטגוריית הרכבים העממיים מייצרת חברת הרכב הקוריאנית שבבעלותה דייהו.

שברולט - להתגאות בה

לא בכדי זכתה שברולט לכינוי - "אבן הפינה" של ג'נרל מוטורס, שכן מדובר באחד ממותגי הרכב החזקים של GM שנחשב לקלף מוטורי חזק באמריקה ובעולם. בין מגוון האיכויות של שברולט ניכרות התכונות הבאות:

 • מנוע וביצועים - אחד היסודות המוצקים של שברולט הוא היות המנוע כוחני, שיחד עם עוצמתו הוא גם נחשב לחסכוני מאוד לקטגוריה שלו. האבאו 5 החדשה הינה בעלת מנוע שנפחו הינו 1399 סמ"ק, שישה עשר צילינדרים, הספק מרבי של 101 כוחות סוס ב - 6,400 סל"ד ומומנט מרבי של 13.4 קג"מ ב ? 4,200 סל"ד.
 • חדשנות וטכנולוגיה - אמרת שברולט אמרת טכנולוגיה. שברולט הנושאת את דגל החדשנות לא מאכזבת את קהל לקוחותיה ומציידת את צי הרכבים החדש שלה במגוון מערכות, לרבות: מערכת שמע MP3, מערכת אקלים, מחשב דרך המכיל מגוון תוכניות, מערכת תזמון שסתומים משתנה, הזרקת דלק רב נקודתית החוסכת בתצרוכת הדלק ובעלת רף פליטה של CO2 נמוך ביותר לקטגוריה זו, מערכת EBD לחלוקה של עוצמת הבלימה, מערכת ניווט, מערכת ABS להפחתת לחץ הבלימה, אימובילייזר, כריות אוויר ועוד.
 • עיצוב - השפה העיצובית החדשה של שברולט מדברת בעד עצמה ומשלבת עוצמה, ספורטיביות וחדשנות. דגמי הרכב החדשים של שברולט הנם מהפנטים ומלאי עוצמה, בעלי מראה עוצר נשימה המורכב מקימורים דינאמיים, חרטום אגרסיבי וספויילר ספורטיבי שהוא מרגש וייחודי.
 • נוחות והתנהגות כביש - גם בביצועים שברולט לא מאכזבת. מערכת המתלים המשוכללת מפגינה יציבות בכל תנאי השטח כולל בסיבובים החדים. מעבר לכך עיצוב הפנים המפתיע והמפנק של השברולט החדשה מציע מרחב אדיר ומפנק לנוסעים, המביא לרמת נוחות גבוהה.

מהם הדגמים הפופולאריים של שברולט ?

בין דגמי הרכב הפופולאריים של שברולט ניתן למצוא את הדגמים הבאים:

 • תחת קטגוריית דגמי הרכב הקלאסיים של שברולט ניתן למצוא את דגמי הרכב הבאים: קורבט מכונית הספורט הוותיקה, אימפלה המשפחתית הגדולה, סברבן רכב השטח הגדול של שברולט , מכונית הנוסעים הגדולה בל אייר ושברולט קווליר הקומפקטית הקטנה של החברה.
 • תחת קטגוריית דגמי הרכב הפרטיים נמצאים רכבי השברולט הבאים: אבאו 5, אופטרה, אבאו ביג, אפיקה, ויואנט ומאליבו.
 • תחת קטגוריית רכבי הפנאי והשטח מככבים הדגמים הבאים: אפלנדר, קפטיבה וטרייל בלייזר.
 • תחת קטגוריית הרכבים המסחריים ניתן למצוא את הסוואנה והסילברדו.
 • תחת קטגוריית רכבי הספורט מככבת מכונית הקורבט.
 • תחת קטגוריית רכבי הקונספט ניתן למצוא את דגמי הקונספט הבאים: קמרו, נומד ו - SS.

לסיכום, שברולט מנהיגה חווית נהיגה מעוררת חושים המלהיבה את כלל הנהגים.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.