אוטוסטרדה - פורטל רכב

אופל

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי אופל יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת אופל יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

יצרנית הרכב אופל היא חברה אירופאית ממוצא גרמני השייכת לטייקון הרכבים האמריקאי - GM. עד היום, סבלה אופל מקשיי קליטה בארץ הקודש זאת הודות למערך שיווקי כושל וממיצוב שמרני ומיושן בקרב צרכני הרכב הישראליים. תפיסה השונה לחלוטין מידידינו האירופאים התופסים את רכבי האופל כאיכותיים, אמינים, חזקים ונוחים.

ולראייה, אופל זכתה כבר שלוש פעמים בתחרות רכב השנה האירופאי.

במאמר הבא, נסקור את התפתחותה ההיסטורית של יצרנית הרכב הגרמנית אופל ואת איכויות דגמי הרכב של חברת אופל.

אופל לעומת זאת, מחזיקה בשלוש זכיות בלבד: אומגה ב-1987 וקדט ב-1985. כמובן שזכייה בתואר אינה מבטיחה הצלחה בשוק הרכב, אבל היא בהחלט נחשבת למקדמת תדמית, כך שלפחות עבור אופל, מדובר בחדשות מצוינות. אגב, אלינו תגיע האנסיניה במהלך שנת 2009. תאריך מדויק ומחיר טרם סופקו.

הידעת?

 • בתחילת דרכה הייתה אופל יצרנית של מכונות תפירה, מוצרי בית ואופניים.
 • בשנת 1911 נשרף מפעל מכונות התפירה של אופל.
 • מייסד חברת אופל שהתחיל בבניית דגם המכונית הראשון לבית אופל נפטר לפני שהספיק לראות את חלומו המתממש.
 • בבריטניה נקראים רכבי האופל בשם ווקסהול.
 • לוגו החברה לקוח משמו של רכב הבליץ של אופל שמשמעותו בגרמנית ברק.

60 שניות על מותג הרכב הגרמני אופל...

יצרנית הרכב הגרמנית אופל החלה את דרכה בשנת 1863 בייצור מכונות תפירה, מוצרי בית ומאוחר יותר גם אופניים. לעסקי הרכב נכנסה אופל בזכות מייסד החברה אדם אופל, שהגדיל לחלום ולעשות, והחל לבנות את דגם הרכב הראשון תחת המותג אופל אשר ראה אור לראשונה אחר מותו של המייסד בשנת 1898 עם השקת דגם האופל לוסטמן.

את המורשת שהותיר מייסד החברה אדם אופל המשיכו בניו שהפכו בשנת 1913 לחברת הרכב הנמכרת ביותר בגרמניה.

מאוחר יותר בסמוך לפריצתו של המשבר הכלכלי של שנות ה ? 30 נרכשה החברה על ידי חברת הרכב האמריקאית ג'נרל מוטורס (GM) המחזיקה במניות החברה עד עצם היום הזה.

מהם איכויות דגמי הרכב של אופל ?

במה מצטיינים רכבי האופל ? בארצנו הדעות אומנם חלוקות, אבל באירופה כולם יודעים כי מדובר ברכב גרמני חזק, אמין, בטיחותי ומתקדם.

כעת ננסה לרדת לרזולוציה קטנה יותר ונבחן את מגוון איכויות דגמי הרכב של אופל.

 • עיצוב - דגמי הרכב של אופל מצטיינים בקווי מתאר אלגנטיים, דינאמיים ומוקפדים בעלי איכות גימור גבוהה. תא הנוסעים המרווח והמשודרג מורכב מחומרים איכותיים בשילוב הצבעים הנכונים.
 • טכנולוגיה וחדשנות- דגמי הרכב החדשים של אופל החדשניים מאובזרים במערכות בקרה טכנולוגיות מתקדמות, לרבות: מערכת בקרת אקלים אלקטרונית אזורית, חיישני קרינה, בקרת שיוט אלקטרונית, הגה כוח חשמלי הידרואלי ותיבת הילוכים אוטומטית.
 • ביצועים ומנוע - דגמי הרכב החדשים של אופל הנם בעלי יכולת דינאמית גבוהה, תפוקת מנוע גבוהה וחזקה, הבאה לידי ביטוי בזריזות, ביציבות וביכולת לפתח מהירות תוך מספר שניות. מדובר ברכבים המציעים ביצועים ברמה גבוהה שאינם מביישים את היריבה הגרמנית גולף.
 • נוחות והתנהגות כביש - דגמי אפל החדשים מצטיינים בהתנהגות כביש גבוהה המתבטאת באחיזת כביש מעולה, תחושת נהיגה דינאמית, שליטה גבוהה במסלול הנסיעה, היגוי זריז, מערכת מתלים קשיחים, שילדה קשיחה וקלה, המעניקה באותה נשימה זריזות ויציבות בכביש. מעבר לכך, ניכרת נוחות מרבית לנהגים הבאה לידי ביטוי במושבים מרופדים ונוחים, מערכת שמע אינטגראלית וסביבת נהג מפנקת.

מהם הדגמים הפופולאריים של אופל?

תחת מטריית הדגמים הפופולאריים של אופל עומדים הדגמים הבאים:

 • בקטגוריית הרכבים הקומפקטיים מככבים דגמי האופל קורסה.
 • בנישת הרכבים המשפחתיים מככבים דגמי האופל אסטרה, האופל פרונטרה, האופל קאדט, האופל אומגה, אופל טיגרה ואופל ווקטרה.

לסיכום, אם ברצונכם לרכוש רכב אירופאי גרמני אמין וחזק אופל היא התשובה הנכונה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.