אופל

יצרנית הרכב אופל היא חברה אירופאית ממוצא גרמני השייכת לטייקון הרכבים האמריקאי - GM. עד היום, סבלה אופל מקשיי קליטה בארץ הקודש זאת הודות למערך שיווקי כושל וממיצוב שמרני ומיושן בקרב צרכני הרכב הישראליים. תפיסה השונה לחלוטין מידידינו האירופאים התופסים את רכבי האופל כאיכותיים, אמינים, חזקים ונוחים.

ולראייה, אופל זכתה כבר שלוש פעמים בתחרות רכב השנה האירופאי.

במאמר הבא, נסקור את התפתחותה ההיסטורית של יצרנית הרכב הגרמנית אופל ואת איכויות דגמי הרכב של חברת אופל.

אופל לעומת זאת, מחזיקה בשלוש זכיות בלבד: אומגה ב-1987 וקדט ב-1985. כמובן שזכייה בתואר אינה מבטיחה הצלחה בשוק הרכב, אבל היא בהחלט נחשבת למקדמת תדמית, כך שלפחות עבור אופל, מדובר בחדשות מצוינות. אגב, אלינו תגיע האנסיניה במהלך שנת 2009. תאריך מדויק ומחיר טרם סופקו.

הידעת?

60 שניות על מותג הרכב הגרמני אופל...

יצרנית הרכב הגרמנית אופל החלה את דרכה בשנת 1863 בייצור מכונות תפירה, מוצרי בית ומאוחר יותר גם אופניים. לעסקי הרכב נכנסה אופל בזכות מייסד החברה אדם אופל, שהגדיל לחלום ולעשות, והחל לבנות את דגם הרכב הראשון תחת המותג אופל אשר ראה אור לראשונה אחר מותו של המייסד בשנת 1898 עם השקת דגם האופל לוסטמן.

את המורשת שהותיר מייסד החברה אדם אופל המשיכו בניו שהפכו בשנת 1913 לחברת הרכב הנמכרת ביותר בגרמניה.

מאוחר יותר בסמוך לפריצתו של המשבר הכלכלי של שנות ה ? 30 נרכשה החברה על ידי חברת הרכב האמריקאית ג'נרל מוטורס (GM) המחזיקה במניות החברה עד עצם היום הזה.

מהם איכויות דגמי הרכב של אופל ?

במה מצטיינים רכבי האופל ? בארצנו הדעות אומנם חלוקות, אבל באירופה כולם יודעים כי מדובר ברכב גרמני חזק, אמין, בטיחותי ומתקדם.

כעת ננסה לרדת לרזולוציה קטנה יותר ונבחן את מגוון איכויות דגמי הרכב של אופל.

מהם הדגמים הפופולאריים של אופל?

תחת מטריית הדגמים הפופולאריים של אופל עומדים הדגמים הבאים:

לסיכום, אם ברצונכם לרכוש רכב אירופאי גרמני אמין וחזק אופל היא התשובה הנכונה.