אוטוסטרדה - פורטל רכב

יונדאי

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי יונדאי יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת יונדאי יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

חטיבת הרכב של יונדאי צעירה יחסית בעולם הרכב ונוסדה בשנת 1967. חזונה של החברה הדרום קוריאנית היה לפרוץ לשוק הרכב, שנחשב לאורך כל השנים כסגור מאוד. בעולם, קיימות חברות גדולות שמובילות את השוק והתמודדות מול הגודל והטכנולוגיה שלהן קשה לחברות חדשות.

בנוסף, הצרכנים הפוטנציאלים רגילים לרכוש את המכוניות שהמוניטין שלהן ידוע. על מנת לעמוד בתחרות, החברה השקיעה הון במחקר, בפיתוח ויזמות, שמטרתם להפוך את החברה לאחת מהמובילות בעולם.

הדגמים המפארים את יונדאי

הדגמים המובילים כיום של החברה הם: יונדאי אקסנט, יונדאי גטס, יונדאי אלנטרה, יונדאי לנטרה, יונדאי סונטה, יונדאי קופה, יונדאי i30, יונדאי טאראקן ויונדאי אטוס. כלי הרכב של החברה חדרו לשוק הישראלי לראשונה בשנת 1994 ומאז עקומת המכירות רק עולה.

מחברה נתמכת לחברה תומכת

בראשית הדרך, יונדאי רכשה חלקים ומנועים למכוניות שייצרה דרך חברות אחרות. כיום, עם התרחבות החברה, הייצור של כל החלקים והמנועים הינו במפעליה, ויונדאי אף מוכרת חלקים לחברות המובילות בשוק הרכב העולמי.

נסיעה בטוחה ביונדאי

החברה משקיעה משאבים רבים בבטיחות המכוניות. היא מציידת אותן במערכות בלימה אוטומטיות אשר מקצרות את מרחק העצירה, מערכת האצה שמונעת סבסוב גלגלים במעבר ממצב עמידה למצב נסיעה ומערכת יציבות שמונעת החלקה. כמובן שיונדאי ועובדיה מפתחים כל הזמן מערכות בטיחותיות, שימנעו תאונה עתידית וישמרו על חייכם וחיי ילדיכם.

יונדאי לבודדים ולכל המשפחה

ליונדאי יש מגוון רחב של כלי רכב שיכולים להתאים לצרכים שלכם:

  • יונדאי אקסנט - משפחתית קטנה בעלת מרחב פנימי ותא מטען גדול. מחירה קרוב למחיר משפחתית בגודל סטנדרטי
  • יונדאי גטס - מכונית קטנה וזולה שמתאימה בעיקר לנסיעות קצרות. ביצועיה על הכביש לא נחשבים גבוהים.
  • יונדאי אלנטרה - רכב משפחתי מרווח, נוח ואמין. לא נמכר כחדש והיום ניתן להשיגו רק כיד שנייה.
  • יונדאי לנטרה - הראשונה ממכוניות החברה שהגיעה לארץ

יונדאי לכל מנהל

אם אתם בעלי תקציב גבוה ומחפשים מכונית שתתאים למעמדכם, כדאי שבדקו את המכוניות הללו:

  • יונדאי סונטה: מרווחת ונוחה לנסיעה, בעלת מנוע חזק בדגם המשופר. מחיר זול יחסית למתחרות.**יונדאי קופה: בעלת מראה ספורטיבי והתנהגות כביש טובה, אך בעלת ביצועים חלשים יחסית למכונית ספורט.**יונדאי i30: עיצוב חדשני ובטיחותי מאוד, עם מנוע 1.6 ליטר**יונדאי טאראקן: רכב שטח שנמכר מ-2001, בעל ביצועי שטח טובים.

יונדאי לכל סטודנט

מכונית יונדאי אטוס, היא מכונית מיני שניסתה את מזלה בשוק הישראלי והגיעה להצלחה חלקית. המכונית, המצוידת במנוע קטן יחסית, מיועדת לנסיעות בתוך העיר ומחירה נשחב לנמוך. הרכב לא משווק יותר בישראל ואפשר למצוא אותו בשנתון 2002.

אני רוצה לרכוש יונדאי

ליונדאי על דגמיה אין מחלות תורשתיות שמהן יש לפחד. עם זאת, כדאי לשים לב למערכת החשמל בכל רכב וביונדאי גטס לבדוק את צריכת דלק. מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשים שיש להם רכב זהה וכמובן לקחת את הרכב למכון בדיקה מורשה לפני הקנייה.

יונדאי חזקה ותחרותית

בשנים האחרונות החברה ודגמיה תופסים תאוצה בשוק העולמי והישראלי. הדגמים הנפוצים בישראל הם יונדאי אקסנט, יונדאי סונטה ויונדאי i30, שנמכרות למגזר הפרטי ודרך הזמנות ליסינג. רמת הבטיחות בהן רק הולכת ומשתפרת וכך גם ההתמודדות כנגד המתחרות הגדולות. יונדאי גרפה נתח שוק גדול ומתחרה בכבוד מבחינת איכות, בטיחות ומחיר.

אתר היבואן - www.hyundaimotors.co.il

למידע אודות מחירי ביטוח של רכבי יונדאי מטעם חברת carcost

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.