אוטוסטרדה - פורטל רכב

סוגי לימוזינות שניתן להשכיר

לימוזינות איכותיות ויוקרתיות הופכות את ההגעה לאירוע עם מצב רוח טוב יותר ובסטייל מרשים ומרהיב. לימוזינות מאובזרות בטכנולוגיה הכי חדישה, אם כיבוד קל ושתייה, קריוקי נחמד, ונורות לד להגברת החוויה. לימוזינות לאירועים כבר לא נחשבות כיקרות כל כך, להזמנת לימוזינה לחצו כאן גם בתקציב של 1,500 ₪. במאמר זה, נדבר על סוגי הלימוזינות שקיימות בארץ וניתנות להשכרה, וכמובן על המחירים המשוערים.

סוגי לימוזינות שקיימות בארץ

בשנים האחרונות, וממש בשנת 2020, הלימוזינה הפכה להיות בולטת וקיבלה את הכינוי: "לימוזינה לאירועים". הלימוזינה הפכה את פתיחת האירוע למעניינת הרבה יותר, ההגעה לאירוע חייבה בלימוזינה, היא הפכה לטרנד שהרבה מאוד ישראלים לקחו זאת לתשומת ליבם. הלימוזינה הופכת את החוויה לכיפית יותר, מנסיעה משעממת, הלימוזינה גרמה לנסיעה מעניינת וכיפית יותר, ולכן יותר ויותר ישראלים משתמשים בלימוזינה.

ישנם הרבה מאוד סוגים של רכבי יוקרה ולימוזינות איכותיות בארץ ובעולם, הנה חלק קטן מהם:

  1. לימוזינה ארוכה לחתונות – מדובר בלימוזינה הכי נפוצה בישראל, היא מתוארת כלימוזינה ארוכה מאוד, עם חלונות שחורים וכהים, ומכילה עד כ- 7 מושבים שמאפשרים תענוג אמיתי. בחתונות, לימוזינה זו מגיעה עם תוספות וקישוטים לחוויה מתאימה יותר.

     

  2. לימוזינה קצרה למגוון מטרות – לימוזינה קצרה לא מיועדת למטרה בלעדית, אלה מתאימה כמעט לכל סוגי האירועים הנדרשים, החל מחתונות, ימי הולדת, נשפי סיוף, הגעה ואיסוף מאירוע, ועוד. לימוזינה זו מתוארת בשני צבעים: שחור ולבן, וגם בה החלונות שחורים וכהים להפליא.

     

  3. לימוזינה ג'יפ שמיועדת לכל אירוע – לימוזינת ג'יפ מתוארת כלימוזינה בדמוי אוטו ג'יפ רק ארוכה. הלימוזינה זמינה בשני צבעים: שחור ולבן עם חלונות כהים ושחורים, וגם היא מיועדת לכל סוגי האירועים. לימוזינת ג'יפ נפוצה יותר בגוון לבן טבעי ונקי ומספקת עד כ- 8 מושבים ונוסעים.

כמו כן, יש גם לימוזינות שמפולחות ע"י דגמים ויצרנים מובילים, מדובר בדגמים יוקרתיים. בפסקה זו, סיכמנו לכם את שלושת הסוגים הנפוצים ביותר של הלימוזינות הנראות באירועי בר מצווה, ימי הולדת, וחתונות. כמות ההשקעה לפרטים הכי קטנים בלימוזינות היא די מפחידה – החל מקריוקי איכותי, נורות לד, מערכות אודיו ווידאו עוצמתית, כיבוד ושתייה מעולה, ואפילו נהג צמוד מלווה.

כמה עולה להשכיר לימוזינות – המחירים משוערים

כפי שציינו קודם לכן, ישנם שלושה סוגים נפוצים של לימוזינות: הראשונה, לימוזינה ארוכה לחתונות. השנייה, לימוזינה קצרה למגוון פעילויות ואירועים. והשלישית, לימוזינת ג'יפ אשר מתאימה לכל סוגי האירועים הנדרשים. אז כמה עולה להשכיר כל אחת ואחת מהלימוזינות האלה? לימוזינה ארוכה תעלה לכם החל מ- 1,500 ₪ עבור זמן ממושך של עד 6 שעות נסיעה הכוללות נהג צמוד. הלימוזינה קצרה תעלה לכם החל מ- 1,800 ₪ עבור נסיעה של עד 7 שעות, הכוללות פינוקים שונים, נהג מלווה, וקישוטים במידת הצורך. והאחרונה, לימוזינת הג'יפ הפופולארית תעלה לכם החל מ- 2,100 ₪ והיא תעניק לכם נסיעה של עד 7 שעות, מגוון פינוקים וחוויות, וכמובן נהג מלווה וצמוד לכל אורך הדרך.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.