אוטוסטרדה - פורטל רכב

קניית משאית קירור - מה חשוב לדעת?

הובלת סחורות, מיטלטלין ומוצרים שונים נעשית באמצעות כלי תחבורה גדול, לרוב משאית, כשחלק גדול מנפח ההובלות מתבצע באמצעות משאיות קירור. משאיות קירור הן משאיות עליהן מותקנים מרכבי קירור שמטרתם הובלה של מצרכים מקוררים או קפואים – ממזון ועוד תרופות. כשמעוניינים לרכוש משאית קירור – כדאי לרכוש אותה לאחר שבדקתם את כל האפשרויות ווידאתם שזו המשאית שמתאימה לצרכים שלכם.

כיצד משאית קירור מורכבת?

משאית קירור למכירה מורכבות משילוב של משאית סטנדרטית אך מודרנית הבנויה לנסיעות ארוכות, וממרכב בעל יחידת קירור המורכב על השלדה שלה. מרכב הקירור מורכב מחומרים המספקים רמת בידוד גבוהה, וכוללים דפנות מעובות וגגות המונעים התחממות או כניסת נוזלים ולחות. הטמפרטורה של יחידות הקירור נעות בין 4 מעלות ועד למינוס 17 מעלות, ודלת היחידה נועדה לפתיחה וסגירה מהירה למניעת איבוד קור.

לפני שקונים משאית קירור – חושבים על הצרכים

לפני שתרכשו משאית קירור, כדאי להבין ולארגן היטב את הצרכים שלכם.

  • משאית קירור חדשה או יד שניה – האם אתם מעוניינים במשאית קירור חדשה או שתוכלו להסתפק במשאית קירור יד שניה, שמחירה יהיה זול באופן משמעותי?
  • מקררים ניידים על גבי המשאית – האם אתם זקוקים למרכב בעל יחידת קירור על גבי המשאית, או שתוכלו להסתפק במקררים ניידים המותקנים על המשאית?
  • האם אפשר להסתפק בהשכרת משאית? – אם אתם זקוקים למשאית קירור לצורך הרחבת השירות בעסק שלכם בשוטף, כדאי לרכוש משאית קירור שתשמש אתכם לטווח ארוך ותחזיר את ההשקעה. אם אתם זקוקים למשאית לצורך משימה ספציפית או עבור עומס עבודה עונתי – יתכן והשכרת משאית קירור תהיה הפתרון האולטימטיבי.

רכישת משאית קירור אונליין

הידעתם? היום כבר ניתן לרכוש משאית קירור אונליין דרך האינטרנט, מבלי לבזבז זמן מיותר על טרטור, נסיעות וטפסים. רכישת משאית דרך האינטרנט היא רכישה בטוחה, ולא פחות חשוב מכך – היא ניתנת במחיר תחרותי, כשלאורך כל הדרך תוכלו להתייעץ עם נציג שירות טלפוני כדי לוודא שאתם בוחרים נכון.

מה עוד חשוב לבדוק לפני קניית משאית קירור?

  • המטרה של המשאית – מטרת המשאית היא להוביל בקירור, אך חשוב לעמוד על הגודל שלה, שהוא יקבע את משקל הסחורה אותה תוכלו להוביל.
  • בטיחות המשאית – פרמטר חשוב ביותר כשמחפשים משאית למכירה הוא הבטיחות שלה. מומלץ לבחור במשאית מתקדמת שמותקנות בה מערכות בטיחות מתקדמות.
  • תפעול המשאית – תפעול המשאית, לרבות שליטה על סביבת הנהג ותיבת ההילוכים היא חשובה על מנת לנהוג בצורה בטיחותית ולאורך זמן. לפני הרכישה, וודאי שהמשאית תואם למידות גופכם ונוחה לכם.
  • היסטוריית הטיפולים של המשאית – אם אתם מתכננים לרכוש משאית קירור יד שניה, בקשו לראות את היסטוריית הטיפולים שלה. רכישת משאית מחברה מוכרת ובעלת מוניטין היא ערובה לכך שהמשאית מטופלת ומתוחזקת היטב.

 

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.