אוטוסטרדה - פורטל רכב

השכרת קרוואנים

תוכן [ הסתר ]

השכרת קרוואנים החופשה האופטימלית

כשרוצים לצאת לחופשה, אפשר לעשות את זה בשלל צורות וכל אחת מהן היא טובה ומהנה. אבל יש דרכים טובות יותר מאחרות ויש דרכים שיכולות להתאים לנו יותר מאחרות, גם אם מעולם לא ניסינו אותן בעבר. אחת הדרכים המהנות ביותר והבלתי נשכחות לצאת לחופשה היא הדרך של טיול קרוואנים. בישראל אמנם מדובר בטרנד של השנים האחרונות בלבד, אבל במדינות אירופה וארצות הברית, מדובר בתרבות רחבה וענפה שמהווה אולי את מודל התיירות המרכזי במדינות אלה, ולא בכדי. מהן האופציות העומדות לרשותכם לצורך השכרת קרוואנים? איזה קרוואן מתאים לכם? האם אתם זקוקים לקרוואן ברמת פאר גבוהה? בשורות הבאות ננסה לענות לכם בקצרה על כל השאלות.

איזה קרוואן מתאים לכם והאם אתם זקוקים לטוב ביותר?

ובכן, עולם הקרוואנים הוא עולם עשיר ונרחב בדיוק כמו עולם המלונאות. חברות המציעות את השירות של השכרת קרוואנים, מציעות מגוון רחב של סוגי קרוואנים הנבדלים זה מזה בגודל, בשטח הפנים שלהם, ברמת הפאר שלהם, ברמת האבזור שלהם ואפילו במבנה הבסיסי שלהם. תוכלו לשכור קרוואן נגרר ולחבר אותו עם וו גרירה לאחורי הרכב שלכם ותוכלו לשכור אוטוקרוואן שממזג בין חלל הקרוואן ובין חלל הרכב, כך שכל בני המשפחה נמצאים יחד בכל עת, גם בזמן הנסיעה. את ההחלטה על הקרוואן המתאים לכם אתם רוצים לקבל על בסיס התרשמות מהסוגים השונים של הקרוואנים, שכן מדובר באמת בעניין סובייקטיבי לחלוטין. לקרוואן נגרר ישנם היתרונות שלו ובראשם היכולת להתנתק מהקרוואן ולצאת לטיול בעיר או בשטח, בעוד שאוטוקרוואן מציע לכם חלל יחיד שבו שוהים כולם בכל עת וכן נגישות גבוהה למערכות הרכב כמו תאורה, מוסיקה ושקעי חשמל.

לעניין רמת הפאר של הקרוואן לכל , גם פה מדובר בעניין סובייקטיבי שאותו אתם רוצים לשקול לפני שאתם ניגשים לחברת השכרת קרוואנים ולשקול כמו רוצים לשלם . יחד עם זאת, השכרת קרוואן מחיר ששווה לשלם שכן חוסכים עלות מלון חשוב לדעת שעצם העובדה שאתם אוהבים מלונות פאר, אינה אומרת שלא תוכלו ליהנות בקרוואן נוח ומרווח אבל פשוט יחסית ברמת הפאר שלו. מלכתחילה נועד טיול קרוואנים להעניק לכם חוויה שונה של שטח וטבע ואת החוויה תתקשו לייצר אם כל היו תהיו דבוקים לפאר שבתוך הקרוואן.

איפה ואיך שוכרים קרוואן?

בישראל פועלות מספר חברות המציעות שירות השכרת קרוואנים ובשנים האחרונות מספרן רק הלך וגדל כיום חברת המעיינות השכרת קרוואנים מובילה את השוק . כל אחת מהן יודעת להציע לכם קרוואן להשכרה, אבל לא כל אחת יודעת להציע לכם את אותו מגוון של אפשרויות ואת אותה רמה של שירות. ככלל, כדאי להחליט על הקרוואן שאותו אתם רוצים לשכור ורק לאחר מכן לבחור חברת השכרת קרוואנים שגם מציעה לכם את הדגם שאתם מחפשים ולא לפנות לחברת השכרת קרוואנים מראש ואז להסתפק רק בדגם האחד והיחיד שהיא מציעה. כל האפשרויות פרושות בפניכם ועם חיפוש פשוט תוכלו למצוא את האופציה המתאימה לכם ביותר.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.