אוטוסטרדה - פורטל רכב

משאיות יד שניה

תוכן [ הסתר ]

קניית משאיות יד שניה נתפסת כהליך מורכב המחייב שימת לב למכלול של פרטים בעת מעמד הקנייה. מפאת העובדה כי מדובר בכלי רכב כבד במיוחד, אזי חשוב שבעתיים לבחון את תקינותה של משאית המוצעת למכירה, בדיוק כשם שחברות עורכות סקר שוק מקיף טרם קניית משאיות חדשות כך גם עליהן להתייחס להליך קניית משאית יד שנייה. במאמר שלפניכם נציג את עיקרי הקריטריונים והמבחנים שיש לבצע במעמד הקנייה של משאיות יד שניה

מזל טוב! סוף, סוף החלטתם להחליף את משאית הטרנטה שלכם באחת חדשה אבל נזכרתם כי אין לכם די כסף לאחת מן הניילונים? ובכן החלום, כנראה, לא כל כך רחוק כי היום, יש באפשרותכם לקנות משאית מיד שנייה וליהנות משני העולמות גם יחד: מחיר סביר ומשאית יחסית חדשה במצב מצוין.

קניית משאיות יד שניה נתפסת כקנייה חכמה המאפשרת לנהגים רבים הנמצאים כל היום בדרכים, בהובלת מטענים כבדים, ליהנות מהפינוק של רכב יחסית חדש במחיר השווה לכל נפש. כאמור, קניית משאית יד שנייה איננה עניין פשוט ולכן אנו ממליצים לכם לערוך סקר שוק קטן ולבחון את מגוון משאיות יד שנייה המוצעות לכם תוך הישענות על הפרמטרים שיוצגו בפסקה הבאה.

פרמטרים לבחינה בעת קניית משאיות יד שניה

הפרמטרים שיש לייחס להם חשיבות בעת קניית משאיות יד שניה:

  • מפרט המשאית- על מפרט המשאית לענות על צרכי הנהג כלומר: אם מדובר בנהג המוביל סחורה של מזון, הרי שהוא יזדקק למיכל קירור, כמו כן ישנם נהגים שיהיו זקוקים למשאית עם מכולה או למערכת היגוי אוטומטית, כל הפרמטרים הללו צריכים להילקח בחשבון בבואנו לחפש אחר המשאית המתאימה לצרכינו. לפיכך חשוב לעיין במפרט המשאית ולבחור נכון.
  • קילומטראז' - נושא כאוב אך לא פחות חשוב בעת קניית משאיות יד שניה הוא נושא הקילומטראז'. משאיות הן כאמור רכב כבד הגומע מרחקים ושעות רבות בדרכים, לפיכך חשוב לבחור משאית שמד הקילומטראז' שלה הוא ממוצע ומטה. משאית שטופלה בעקביות ובמסירות במוסך מורשה אך עברה כברת דרך משמעותית, עדיין תוכל לתפקד כראוי על הכביש. כך שחשוב לשים לב לאופן בו טופלה המשאית תוך התייחסות לקילומטראז'.
  • מחיר אטרקטיבי - להבדיל ממחירן של משאיות חדשות, הרי כי מחירי משאיות יד שנייה זול בצורה משמעותית. יחד עם זאת קניית משאית יד שנייה כרוכה בהוצאה לא קטנה וזאת בלשון המעטה. לפיכך, חשוב לחפש אחר דילים של חברות ליסינג למשאיות שיאפשרו לכם לקנות משאית יד שנייה במחיר אטרקטיבי.

היסטוריית טיפולים, תיקונים ותאונות - טרם קניית משאית יד שנייה, מומלץ לבחון את היסטוריית הטיפולים, התיקונים והתאונות של המשאית. באמצעות תיעוד זה תוכלו לקבל מושג על האופן שבו תוחזק הרכב ועל יכולת עמידותו בדרכים.

  • משאית שטופלה במכון מורשה- חשוב מאוד לבחור במשאית שטופלה במוסכים מורשים על ידי מקצוענים בתחום הרכב וחשוב לא יותר הוא כי היא טופלה באמצעות חלפים מקוריים בלבד.
  • פרופיל בעל המשאית- פרמטר נוסף שחשוב לבחון בעת קניית משאיות יד שניה הוא כמובן פרופיל בעל המשאית. אדם אמין שהמשאית הייתה בבעלותו הפרטית ושירתה את צרכיו העסקיים על הכביש יכול להצביע על האופן שבו טופלה המשאית.
  • סוג ודגם המשאית- לכל אחד מאיתנו העדפות משלו לסוג יצרן המשאית, לסוג המשאית ולדגם הספציפי שברצוננו לקנות. כמובן שכל חיפוש אחר משאית חייב להתחיל בהחלטה הפשוטה על סוג, דגם ויצרן המשאית.
  • אבזור המשאית - עוד פרט חשוב בהליך קניית משאית יד שנייה הוא האבזור של המשאית, לרבות: כריות אוויר, רדיו, מזגן, חלונות חשמליים ועוד. משאיות יד שנייה מאובזרות כאמור יעלו יותר.

לסיכומו של עניין, אם אתם עומדים בפני הליך של קניית משאיות יד שניה אנו ממליצים לבחון היטב את הפרמטרים שצוינו מעלה.

מידע נוסף בנושא משאיות יד שניה:

מתעניין במשאיות יד שניה ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.