אוטוסטרדה - פורטל רכב

רנו

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי רנו יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת רנו יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

יצרנית הרכב רנו נחשבת לאחת מיצרניות הרכב הצרפתיות המובילות באירופה, אשר קטפה את תואר מכונית השנה של אירופה לא פעם ולא פעמיים. מעבר לכך, זכו דגמי הרכב של רנו לדירוג גבוה במבחני הריסוק של הארגון האירופי NCAP, עובדה ההופכת באחת את הנסיעה בדגמי רנו לאחת מן הבטוחות בשוק הרכבים. במדריך הבא, נספר אודות התפתחותה של יצרנית הרכב הצרפתית המובילה רנו, וכן נפרט אודות דגמי הרכב הפופולאריים של רנו וייחודיותם.

הנה מספר עובדות שלא ידעתם על רנו

 • חברת רנו מייצרת 2.2 מיליון רכבים בשנה.
 • רנו הוכתרה למותג הרכב המוביל ביותר בצרפת.
 • רנו היא מותג הרכב המוביל בעשרת השנים האחרונות באירופה.
 • יצרנית הרכב רצרפתית מחזיקה ב- 39 דגמי רכבים, החל ממכוניות קומפקטיות, דרך מכוניות משפחתיות, מכוניות מנהלים וכלה במכוניות ספורט ומכוניות מסחריות.

קצת היסטוריה רבותיי

הסיפור של רנו מתחיל באדם בעל גורל מיוחד. מר לואיס רנו. ההרפתקה התחילה ב - 24 לדצמבר שנת 1898, השנה בה לואיס נענה לאתגר הגדול מכולם - להסיע את דגם "הויאוטרט" שבנה יחד עם אחיו פרדיננד ומרסל בחצר בית הוריו בביליאנקורט (הסמוכה לפאריז) לאורך רחוב "לפיק" שבמונמרטר פאריז.

הניסוי שערך, קנה לו את שנים עשר הלקוחות הראשונים לבית רנו, שהזמינו את דגם הויאוטרט לעצמם.

מאז ימי התום התרחבה החברה והחלה לייצר קשת של דגמי מכוניות עד לבואה של מלחמת העולם השנייה, משהולאמה החברה לטובת ממשלת צרפת.

לאחר המלחמה הוחזרה החברה לבעליה והוסיפה להתחדש ולהתרחב.

בשנת 1990 החלה יצרנית הרכב רנו לקיים שיתופי פעולה עם יצרנית הרכב היפאנית ? ניסאן, ואף חולקת במניות משותפות. נתון אשר הפך את קבוצת רנו- ניסאן לקבוצה הרביעית בגודלה בשוק הרכב העולמי.

הפרויקט העתידני של רנו - "בטר פלייס" לייצור רכבים ירוקים המונעים על חשמל מתוכננת לצאת לפועל בשנת 2011.

כך שיש עוד למה לצפות...

החברה המשווקת את דגמי רנו בארץ היא קבוצת קרסו המספקת מגוון שירותים לרבות: מרכז שירות לרכב בתפוצה ארצית, שירותי מכירת רכב חדש ואף ליסינג ישירות מהיבואן רנו. מעבר לכך, ניתן לרכוש חלקי חילוף לרכב ואף אביזרי רכב בכל מוסך רנו בארץ.

מהם הדגמים הפופולאריים?

יצרנית הרכב רנו מצטיינת במספר תחומים אשר הפכו אותה למכונית אירופאית פופולארית, לרבות:

 • בטיחות - רנו היא יצרנית הרכב הבלעדית ששמונה מדגמיה זכו לדרוג מקסימאלי של חמישה כוכבים במבחני הריסוק של NCAP האירופית. עובדה המכתירה את צי הרכבים של רנו למכוניות הבטוחות ביותר בעולם הרכב. אחד מן העקרונות המרכזיים עליה שמה יצרנית הרכב דגש הוא נושא הבטיחות. עובדה הניכרת בשאיפה לרמת בטיחות מקסימאלית עבור הנוסעים במושה הקדמי והאחורי גם יחד.
 • ספורטיביות - עוד תחום שבו מצטיינת יצרנית הרכב רנו הוא תחום הספורט המוטורי. החברה מתמודדת זה שנים על רצועת הספורט המוטורי ולוקחת חלק במירוצים הוותיקים, לרבות: מרוץ הפורמולה 1, מרוץ הגרנד פרי, פריז דקר ועוד. אחד מן הדגמים הספורטיביים המובילים של החברה הוא לא אחר מאשר רנו מגאן טרופי וכן פיג'ו 908 "הספורטיבית ההיברידית".
 • עיצוב - בשנים האחרונות הציגה רנו עיצובים נועזים ומרעננים, תוך חזרה לקו עיצובי מקובל יותר ? קו מעוגל. רנו שמה דגש הן על העיצוב החיצוני החדשני והם על עיצוב תא הנוסעים הניכר היטב בדור השלישי של מכוניות המגאן.
 • טכנולוגיה - הדגם ההיברידי החדש של רנו כמו גם השתתפותה של החברה במיזם "בטר פלייס" מוכיח כי יצרנית הרכב רנו שמה את "הטכנולוגיה על המפה".

הדגמים הפופולאריים של רנו הם הבאים:

 • בקטגוריית הרכבים הקומפקטיים ניתן למצוא את דגמי הקליאו, סניק I וסניק II.
 • בקטגוריית הרכבים הפרטיים הוכתרו דגמי המגאן II וכן מגאן סדאן.
 • בקטגוריית הוואנים הוכתר הגראנד סניק לדגם הפופולארי של רנו.
 • בנישת המסחריות נמצאת מכונית הקנגו, הטראפיק והמאסטר.
 • בנישת הספורט מככבות המכוניות מגאן ספורט וקליאו ספורט.
 • בנישת מכוניות המרוץ מככבות הרנו מגאן טרופי ופיג'ו 908.
 • בקטגוריית מכוניות הקונספט הוכתרו הדגמים הבאים: Zoe, Wind, Egeus ודגם ה- Fluence.

לסיכום, אם בטיחות, קדמה וחדשנות הם איכויות החשובות לכם ברכבים, רכבי רנו הם התשובה הנכונה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.