אוטוסטרדה - פורטל רכב

טויוטה - Toyota

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי טויוטה יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת טויוטה יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

טויוטה (Toyota) היא חברה יפנית לייצור כלי רכב. בנוסף למותג טויוטה, מייצרת החברה גם את המותג לקסוס, והיא גם בעלת השליטה בחברת הרכב דייהטסו. כיום טויטה היא יצרנית הרכב הגדולה ביותר ביפן, ואחת משתי יצרניות הרכב הגדולות בעולם (עם ג'נרל מוטורס). בחברה מועסקים מעל 260 אלף עובדים. חברת טויטה הוקמה בשנת 1933 כחטיבה חדשה בחברת טויודה שעסקה ביצור מכונות אריגה. המכוניות הראשונות של החברה הוצגו בשנת 1935 והחל ייצור סדרתי של הדגם הראשון (מודל AA). ב-1937 הפכה החטיבה לחברה נפרדת, ושמה שונה לשם טויוטה. טויוטה הקימה לאורך השנים מפעלי ייצור והרכבה במדינות רבות.

הדגם הידוע ביותר של חברת טויוטה הינו הרכב המשפחתי-קומפקטי המיוצר תחת השם קורולה החל שנת 1966, ממנו נמכרו מעל 28 מליון כלי רכב.

טויוטה בישראל

כיום נמכרים בארץ מספר דגמים של רכבי טויוטה:

דגמים ותיקים של טויוטה

בארץ שווקו מספק דגמים נוספים של טויוטה שאינם בשיווק כיום:

  • טויוטה קרינה
  • טויוטה פריוויה
  • טויוטה סיליקה
  • טויוטה סיינה
  • טויוטה סטארלט

יבואן טויוטה בארץ

בארץ מיובאות מכוניות טויוטה על ידי:

יוניון מוטורס

יגאל אלון 67

תל אביב

טל': 03-5611170

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.