אוטוסטרדה - פורטל רכב

יבואני משאיות

בארץ פועלים מספר יבואני משאיות עיקריים החולשים על שוק הייבוא והשיווק של משאיות בישראל. בדומה לכלל יבואני רכב בישראל, גם יבואני משאיות בישראל אמונים על הכנת הקרקע התפעולית והבירוקרטית למען ייבוא ושיווק של משאיות היצרן הנבחר בשוק המקומי. במדריך הבא, נסביר על תפקידם של יבואני משאיות בארץ ונפרט אודות השחקנים המרכזיים הפועלים בשוק מכירת משאיות וייבוא משאיות בישראל.

תוכן עניינים

על תפקיד יבואני משאיות בישראל

בשוק הרכב הישראלי פועלים עשרות יבואני משאיות. כל יבואן משאיות המעוניין לייבא, לשווק ולמכור משאיות של יצרני משאיות עולמיים בארץ, חייב לנהל קשר חוזי לייבוא עם יצרן המשאיות בחו"ל ועליו להסדיר את כלל אישורי הכניסה, המכס והפרסום הכרוכים בהיתר השיווק והמכירה של משאיות היצרן בארץ.

באופן כללי, ישנם יבואני משאיות, אשר מוכרים משאיות לקהל לקוחות מצומצם (צבא), בעוד יבואני רכב אחרים, בוחרים לייבא ולמכור משאיות לקהל לקוחות רחב יותר (נהגי משאיות פרטיים ומסחריים).

כל יבואני משאיות בארץ מתמקדים בייבוא של מותג משאיות אחד או שניים ובוחרים למכור ולשווק קו ספציפי של דגמי משאיות.

אילו דגמי משאיות מיובאים לארץ?

יבואני משאיות בישראל מייבאים ומשווקים את היצע דגמי המשאיות הבא:

 • משאית אחודה – זוהי משאית בעלת מכולה המותקנת על גבי מרכב הגרר.
 • משאית חלוקה ותובלה – משאית אחודה המתאימה לנשיאה של מוצרי מזון, מוצרי צריכה, רהיטים ומטלטלים קטנים. יבואני משאיות רבים בארץ, משווקים דגם נפוץ זה.
 • משאית מכרות – משאית ענק המתאימה לתנאי שטח ולעבודה במתחמי כרייה וחציבה.
 • משאית אשפה – משאית כבדה המשמשת לפינוי פסולת ואשפה.
 • משאית סמי טריילר – משאית כבדה המכילה שני חלקים הניתנים לניתוק: גרור וגורר.
 • משאית בניין – משאית בעלת מכולה פתוחה, המשמשת לנשיאה של מוצרי בניין, כגון:חומרי בניין, מכונות, קורות מתכת, צינורות ועוד.
 • פול טריילר – משאיות בעלות גרור בודד המחובר אל המשאית באמצעות וו גרירה.
 • משאית עפר – משאית המכילה מכולה עילית פתוחה המיועדת להעמסה ופריקה של עפר במתחמי בנייה.
 • מוביל מכוניות – זוהי משאית כפולה המכילה גרור רב קומתי כפול המיועד להובלה של מכוניות פרייבט מהנמל לאולם המכירה.
 • מוביל טנקים – סמי טריילר המכיל כן המסוגל לשנע רכבי צמ"ה כבדים, כדוגמת: טנקים, זחלמים ועוד. יבואני משאיות אחדים מתמחים בייבוא, שיווק ומכירה של משאיות אלו.
 • משאיות מנוף – משאית כבדה, המכילה מנוף המסייע לשנע ציוד בנייה כבד במיוחד.

על יבואני רכב בישראל

בישראל פועלים כיום עשרות יבואני רכב, אולם אנו נפרט אודות יבואני הרכב המובילים:

 • משאיות איסוזו – חברת UTI: חברת UTI היא יבואנית הרכב המובילה בישראל בקטגוריית המשאיות הקלות, הבינוניות ומשאיות החלוקה (משאיות במשקל 7-10 טון). חברת יוניברסל ישראל בע"מ נוסדה בשנת 1995 ומאז מכרה למעלה מ – 5,500 דגמים של משאיות איסוזו סומו ברחבי הארץ. מעבר להיותה יבואנית ומשווקת של משאיות איסוזו בארץ, החברה מספקת גם שירותי טרייד אין, שירותי ליסינג משאיות, שירותי מכירת משאיות איסוזו יד שנייה ישירות מהיבואן, ייעוץ ואספקת שירותי ביטוח משאיות.
 • משאיות קנוורט – חברת גלובל סוכנויות רכב בע"מ: חברת גלובל, אשר נוסדה בשנת 2005 היא יבואנית משאיות קנוורט בישראל. החברה מספקת פתרונות הנדסיים מקיפים ללקוחות מענף ההובלה.
 • משאיות מיצובישי, וולו ורנו – "מאיר" חברה למשאיות ולמכוניות בע"מ: חברת "מאיר", אשר נוסדה בשנת 1967 היא יבואנית משאיות וולו, מיצובישי ורנו, העוסקת בייבוא, שיווק, מכירה, טרייד אין, ליסינג, מימון והשכרה של רכבים ומשאיות.
 • משאיות דאף – תשתיות ציוד בינוי בע"מ: יבואני משאיות דאף ההולנדיות בישראל הם חברת תשתיות ציוד בינוי בע"מ, האמונה על הליך הייבוא, השיווק והמכירה של משאיות DAF בארץ.
 • משאיות מאן – החברה המאוחדת למזרח הקרוב: יבואני משאיות מאן בישראל החברה המאוחדת למזרח הקרוב נוסדה כבר בשנת 1933 ומאז היא מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של משאיות, אוטובוסים, חלקי חילוף, שירותי מוסך ושירותי ליסינג תפעולי.

לסיכומו של עניין, אם ברצונכם לרכוש משאית חדשה, תוכלו לעשות סקר שוק בין מגוון יבואני משאיות בישראל ולרכוש את המשאית האמינה, הבטיחותית והחסכונית לאחזקה.

מידע נוסף בנושא יבואני משאיות:

מתעניין ביבואני משאיות ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.