אוטוסטרדה - פורטל רכב

הסעות לחתונה

תוכן [ הסתר ]

חתונה זה אירוע משמח ומרגש מאד. טרנד חדש יחסית הוא לדאוג מעבר לכל הסידורים הרבים של החתן והכלה בחתונה, גם להסעות מאורגנות עבור המוזמנים.

החשיבה על ההסעה נובעת מכמה סיבות:

הקהל הצעיר הוא במקרים רבים נתח עיקרי מתוך כלל המוזמנים. לרבים מהם אין רישיון נהיגה או מכונית ולכן הדאגה לניידותם של הצעירים היא אקוטית.

במקרים רבים מיקום האירוע נקבע במרחק גיאוגרפי גדול ממקום המגורים של המוזמנים, לדוגמה חתונה של בחור שכל משפחתו מתגוררת בטבריה, הנישא לבחורה המתגוררת יחד אתו בתל אביב ומיקום האירוע הוא באולם בתל אביב. כל המוזמנים תושבי טבריה יגיעו לתל אביב באמצעות חברת הסעות תוך תיאום מיקום האיסוף המרכזי בשעה מסוימת שתיקבע מראש.

יתרונות בהסעות לאירועים

הסעות לחתונה הינן דבר שכיח בישראל היות והן מכילה יתרונות רבים, הנובעים מחשיבה אחראית של בעלי האירוע כלפי קהל המוזמנים לבטיחותם ולבריאותם.

הקהל הצעיר, נוהג ברובו לשתות משקאות אלכוהוליים במהלך האירוע. בסוף הערב, רבים מהם שתויים או שתו כמויות גדולות של אלכוהול כך שאינם יכולים לנהוג במכונית. מתוך האחריות של בעלי האירוע, הם שוכרים אוטובוס המסיע את המוזמנים לאולם האירועים ומחזיר אותם לביתם בבטחה בתום האירוע.

הנסיעה המשותפת לחתונה יוצרת הווי, אווירה מצוינת ושמחה רבה בקרב נוסעי האוטובוס כבר בדרך לאירוע כך שהם מגיעים מתודלקים וברמת אנרגיה עצומה של שמחה והשתוללות, וגם בדרך חזרה כמובן.

ההסעה המסודרת מאפשרת לאנשים שאינם בעלי רכב או רישיון נהיגה להגיע גם הם לאירוע. כך שמכל קצות הקשת הן הצעירים והן המבוגרים יוכלו להגיע לחתונה.

איך לבחור את חברת ההסעה לחתונה שלכם

חברת הסעות דואגת לאסוף את המוזמנים בטווח זמן מדויק כדי שיגיעו במועד למקום האירוע. הנהג מביא בחשבון את מרחק הנסיעה, העומסים בדרך ועיכובים בלתי צפויים וכך יוצר מצב שחלק מהותי מתוך כלל המוזמנים מגיע בזמן לאירוע ללא איחורים.

קיימות חברות רבות העוסקות בהסעות לחתונה ברחבי הארץ. מומלץ להזמין הסעות לאירועים אצל חברה שקיבלתם עליה המלצה טובה מחבר או קרוב משפחה, חברה אמינה שאפשר לסמוך עליה ושמיקומה תואם את צרכיכם.

בעת תכנון האירוע ובדיקת הנתונים על חברות הסעה יש כמה נקודות מהותיות שכדאי לבדוק עליהן ולא רק את נושא המחיר שהוא אכן חשוב, אך יש נושאים חשובים הרבה יותר.

יש להזמין אוטובוס שיכיל את מלוא הכמות של האנשים שהוזמנו. קיימים כמה גדלים של אוטובוסים ולכן יש לבחור את הדגם שבו יהיו לכל האורחים מקומות ישיבה לנסיעה הארוכה. בנוסף לכך רצוי לברר את תקינותו של צי האוטובוסים שמחזיקה החברה, אם קיימות חגורות בטיחות ואם מדובר באוטובוסים ישנים או חדשים. עדיף לשכור אוטובוסים חדישים שהם בטיחותיים הרבה יותר ועומדים בתקנים המחמירים שקבע משרד התחבורה בנושא זה.

חשוב לחתום עם החברה על הסכם הכולל פרטים על נקודת המפגש שאליה יגיעו כל המוזמנים, רצוי שיהיה זה מיקום מרכזי בעיר שנוח להגעה גם עבור מי שמגיע ברגל וגם עבור מי שיבחר להשאיר את הרכב במגרש החניה, בקניון לדוגמה ולהמשיך מנקודה זו עם חברת הסעות.

מזל טוב!

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.