אוטוסטרדה - פורטל רכב

הסעות לטיולים - המדריך המלא

תוכן [ הסתר ]

חברים, משפחות או עובדים הנוסעים יחד לטיול משתמשים בדרך כלל בשירותיהן של חברות אוטובוסים לצורך הנסיעה המשותפת והחוויה של להיות יחד לאורך כל הטיול.

הסעות טיולים - הסוף לבזבוז הזמן בפקקים

העומסים בכבישי הארץ ובעיות החניה הפכו את הנסיעה בכבישים למשימה לא פשוטה ונהגים רבים מחפשים פתרונות יצירתיים ויעילים כדי להיקלע כמה שפחות לפקקים האין סופיים.

אחת הדרכים לכך היא שרותי ההסעות לטיולים שחברות האוטובוסים השונות מציעות. במקום שיסעו במסלול זהה עשרים מכוניות שיוצאות מהמשרד. קובעים נקודת יציאה לטיול והאוטובוס ממתין בנקודה זו, בשעה שנקבעה. כך הרכבים נשארים בחניון, הנהגים חוסכים בדלק, ועולים כולם יחד לאוטובוס לנסיעה משותפת.

הווי וגיבוש חברתי בהסעות

ההווי הייחודי שנוצר מתוך הנסיעה החווייתית יחד, מאחד את הנוסעים, בנסיעות רבות יש גם תכנית שנקבעה מראש הכוללת הסברים של מדריך הקבוצה על מסלול הנסיעה ומקומות ייחודיים שנראים דרך האוטובוס, הנופים, ההיסטוריה של מקום זה או אחר ולוח הזמנים. משלבים זאת בשירה, בשעשועונים, חידות ומשחקים. כך כולם נהנים מהחמימות ומיחסי הקרבה שנוצרים במהלך הנסיעה. הנסיעה המשותפת יוצרת גיבוש ייחודי של קבוצת הנוסעים יחד לטיול החוויתי, דרך האתרים ההיסטוריים או הגיאוגרפיים בשילוב הנסיעה המשותפת.

הסעות טיולים לפנסיונרים

פנסיונרים היוצאים לטיולים רבים נהנים מאד מהנסיעה עם חברות האוטובוסים כיוון שהם אינם מעוניינים לנהוג פרקי זמן ארוכים עד ההגעה ליעד. זו נהיגה ארוכה מדי עבורם, חלקם כבר אינם נוהגים או נוהגים לנסיעות קצרות בלבד ולכן הסעה מאורגנת היא פתרון אידיאלי עבורם, הם נהנים מהשילוב של זמן איכות עם החברים או עם המשפחה, מהנופים ומנוחות הנסיעה שבאוטובוס חדיש.

קבוצה מטיילים הנעזרת בשירותי הסעות נהנים מפריבילגיה נוספת שבתיאום מראש עם הנהג ימתין להם האוטובוס הממוזג בדיוק בסוף המסלול. כך כשהם עייפים ומזיעים הם לא צריכים לחזור את כל הדרך לרכבים אלא עולים ישר לאוטובוס למנוחה עד הנקודה הבאה בטיול.

צק ליסט לבחירת חברת ההסעות

יש כמה פרמטרים בסיסיים שחשוב לבדוק טרם תיאום מועד הנסיעה עם חברת הסעות מעבר למחיר:

  • קיימים כמה גדלים של אוטובוסים, יש לוודא שלחברת ההסעות קיימים אוטובוסים התואמים את מספר מקומות הישיבה הנחוצים לכם.
  • אוטובוסים בטיחותיים העוברים בדיקות בטיחות קפדניות על ידי קצין הרכב של חברת הסעות, על פי התקנים המחמירים של משרד התחבורה.
  • אוטובוסים חדישים, המעניקים נוחות מקסימלית ליושבים באוטובוס. מיזוג, חיבור לרשת אלחוטית, שתיה ועוד.

נהג בהסעות טיולים - אין מקום להתפשר על רמת המקצועיות

חברות המתמחות במתן שרותי הסעה לטיולים נותנת תשומת לב מיוחד לבחירת נהגים מקצועיים ובעלי אופי נינוח המאפשר להם להתחבר עם הנוסעים ולתרום להווי החברתי בזמן הנסיעה. חברות האוטובוסים מקפידות על מתן הכשרות מקצועיות מעת לעת, על ריענון הנהלים, ומחייבת את הנהגים לעבור סדנאות להתנהגות נאותה, סבלנית כך שיהיו קשובים לרצונם של המטיילים וידאגו לחוויה מיוחדת עבור כל אחד מהנוסעים.

המשימות המאתגרות מציבות יעדים ועמידה בהתנסויות רבות מול סוגים שונים של קהלים כשלכל אחד מהם בקשות שונות.

חברות אוטובוסים העוסקות בתחום הטיולים רחבי הארץ מעסיקות ברוב המקרים נהגים בעלי ידע רב וניסיון של שנים רבות בנסיעות בכל הארץ, הם מכירים את כבישי ישראל לאורכם ולרוחבם, וכך גם אם יש תקלה ב - וויז, יש להם אוריינטציה במרחב והם יצליחו לנווט ולהגיע למחוז חפצם במהירות וביעילות. הנהלת חברת הסעות מבצעת לפני כל נסיעה לטיול הדרכה על המסלול הצפוי בכל אחד מהטיולים כך שהנהגים נערכים מראש למסלול הנסיעה ומודעים היטב, לנתיבי הדרך לכל אורכו ולנקודות הביקור בטיול המתוכנן .

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.