אוטוסטרדה - פורטל רכב

סוזוקי

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי סוזוקי יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת סוזוקי יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

זמן רב חלף מאז הוקמה חברת סוזוקי בשנת 1909, כחברה המייצרת מכונות אריגה. כבר בשנות החמישים היא החלה לייצר אופנועים ובסוף שנות השישים ייצרה את המכונית הראשונה. כיום, היא אחת מחברות הרכב הגדולות בעולם ורכביה פופולאריים מאוד ברחבי הגלובוס, וגם בישראל.

בעבר, הדגמים הבולטים של החברה היו סוזוקי בלנו המשפחתית, מחליפתה - סוזוקי ליאנה וכמובן סוזוקי איגניס הקומפקטית. אולם, בשנים האחרונות שדרגה החברה את מרבית הדגמים שלה, והיום הדגמים של המכוניות המשפחתיות והקומפקטיות הם רכבי ה-SX4, סוזוקי ספלאש, סוזוקי סוויפט וסוזוקי אלטו.

סוזוקי SX4

מכונית הדגל של סוזוקי, והמשפחתית החדשה שלה. היא כוללת מנוע 1.6 ליטר, תיבת הילוכים אוטומטית בעלת ארבעה הילוכים, שלדה קשיחה, מתלה קדמי מקפרסון ומוט אחורי קשיח לשליטה ברכב.

בכל הנוגע לרמת הבטיחות, היא מצוידת בשש כריות אוויר, חגורות בטיחות בעלות שלושה נקודות עיגון, חמש כריות ראש המצמצמות פגיעה במקרה של התנגשות, מערכת למניעת הנעילה בארבעת הגלגלים (ABS) ובפונקצית בלימה מוגברת (EBD).

מחשב המסייע לנו לנהוג בזהירות

כמו כל הדגמים החדשים של סוזוקי, גם דגם זה מצויד במערכת ESP – מערכת בקרת יציבות אלקטרונית, המתוכננת לסייע לשליטה ברכב גם במצבי תמרון מסובכים .בענייני נוחות הנהיגה כולל הדגם גלגל הגה מתכוונן לגובה, מושב נהג מרווח ותומך, מתגי שליטה חשמליים בדלתות, בחלונות ובמראות ופאנל תצוגת מידע הממוקם מעל לוח המכוונים, ומציג שעה, טמפרטורה חיצונית ותצרוכת דלק ממוצעת ונוכחית. הכל כדי שניסע בקלות.

סוזוקי ספלאש

הספלאש מוגדרת כמכונית עירונית והיא מתהדרת בעיצוב אלגנטי הכולל לוחות דלת מפוסלים, פנסים קדמיים המעוצבים כשלושה גלילים ועיצוב ייחודי של דלת תא המטען. יש בה דגש רב על נוחות: מושבים גבוהים המקלים את הכניסה לרכב, מוט הילוכים גבוה המקל על העברת ההילוכים, גג גבוה המאפשר יותר מקום לראש ולרגליים ושפע של שטח אחסון.

ברמה הטכנית, סוזוקי ספלאש אוחזת במנוע בנזין 1.242, הנחשב לחסכוני וידידותי לסביבה. היא מצוידת במערכת ABS ו-ESP ובשש כריות אוויר. ייחודה הוא בעיצוב המתוחכם שלה, שמגיע עד הפרטים הקטנים: החל מתצוגת מהירות בשחור לבן וכלה במחזיק מטבעות על לוח המכוונים, או מסכי LCD תואמים לתצוגת מידע במד המהירות ובמערכת השמע.

סוזוקי סוויפט החדשה

הסוופיט החדשה היא המכונית הקומפקטית של סוזוקי, המתהדרת בעיצוב צעיר בעל קווים נועזים. למכונית מנוע 1.5 ליטר VVT, חסכוני וידידותי לסביבה, המתאים לנהיגה עירונית. ברמה הבטיחותית, היא מצוידת במערכות ABS, EBD ו-ESP, בשש כריות אוויר, במעצורים ומגבילי עומס לחגורת הבטיחות ובמוט הגה מתקפל.

לסוויפט בסיס גלגלים ארוך ומושבים ארגונומיים, המאפשרים לכל הנוסעים להתרווח בנוחות. המושב האחורי מתקפל, כדי לפנות מקום אחסון נוסף לתא המטען. היא מגיעה עם חבילת אבזור הכוללת הגה כוח, חלונות חשמליים, נעילה מרכזית חשמלית ומזגן מקורי עם מסנן חלקיקים. בחלק מהדגמים יש גם מראות צד בעלות כוונון חשמלי ומערכת שמע משוכללת.

סוזוקי אלטו

גם האלטו מוגדרת כמכונית קומפקטית, וייחודה בכך שהיא משלבת משקל נמוך, מנוע חסכוני (של 1.0 ליטר) ועיצוב המקטין את מקדם הנגרר. לכן, היא חסכונית בדלק, ומתאימה במיוחד לנהיגה עירונית. ברמה הבטיחותית, היא מצוידת במערכות ABS, EBD ו-ESP, ובארבע כריות אוויר. בנוסף, מדובר במכונית ידידותית לסביבה – פליטת ה-CO2 שלה היא הנמוכה ביותר בשוק הרכב נכון להיום. וזו עוד סיבה טובה לרכוש מכונית של סוזוקי.

אתר היבואן - www.suzuki.co.il

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.