אוטוסטרדה - פורטל רכב

מצבר עד הבית מהרגע להרגע

מה עושים כשצריך להחליף מצבר – אבל הרכב לא מניע? איך משיגים מצבר מהר בלי הצורך להתניע את הרכב בכל מני אמצעים כדי להגיע למוסך?

פעולה תקינה של המצבר חיונית למערכת החשמל של הרכב. אם המצבר לא תקין, זה אומר שמערכת החשמל לא יכולה לפעול. בין היתר, ההשלכות הן חוסר יכולת להתניע את הרכב ואף עצירה של המנוע תוך כדי נסיעה – בגלל שהמצבר לא נטען.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן להזמין את כל סוגי המצברים מהר וביעילות. הזמנה כזו חשובה מאוד לכל מי שמחפשים מצבר איכותי במחיר זול, או כמובן לנסיבות שבהן צריכים מצבר מהרגע להרגע. בגלל התלות במצבר, שירות עד הבית למשל הוא פתרון אידיאלי.

שירות מצבר עד הבית שאפשר להשיג בהתראה קצרה

העת המודרנית מזמנת לנו פתרונות חדשניים, יעילים ומשתלמים. שירות מצבר עד הבית של חברת מצבר פור יו, למשל, משנה את כללי המשחק. במסגרת השירות, החברה מתחייבת להגיע תוך 25 דקות לכל היותר לכל אזור המרכז. אם מוסיפים לזה את המחירים הכי זולים למצברי ורטה וסטארט אפ מבית ורטה, מקבלים מתכון להצלחה.

מלבד האמור לעיל, חשוב להזכיר שהשירות כולל 18 חודשי אחריות. הנושא הזה של אחריות על מצברים חשוב מאוד, כי המשמעות היא שהנהגים יודעים שתמיד יהיה להם לאן לפנות. כדי לפנות אל המקור המתאים, מנצלים את תקופת האחריות וחוסכים בהוצאות.

כך יודעים שהגיע הזמן להחליף מצבר

האמת היא שלא חייבים לחכות עד שנתקעים באמצע כביש מהיר כדי לדעת שהגיע הזמן להחליף את המצבר. אם רוצים להקדים תרופה למכה, אפשר כבר לזהות סימני שחיקה של המצבר במהלך התנעה. כאשר ההתנעה אינה חלקה ואם מספר פעמים בעבר המצבר בכלל לא הצליח להתניע בלי שימוש בכבלים – כנראה שצריך להחליף אותו.

עוד דרך לדעת שהגיע הזמן להחליף את המצבר היא לבדוק מה התוקף שלו ומה שנת הייצור. אלו נתונים שאמורים להיות מוטבעים על המצבר ולהופיע בצורה ברורה, בלי צורך בניסיון מקצועי כדי לזהות אותם.

גם מהיר וגם איכותי

האפשרות של הזמנת מצבר עד הבית פותרת את הבעיה. אם מזמינים מצבר כזה ומוודאים מראש שהוא איכותי, אין סיבה להמשיך לדאוג.

כדי לוודא איכות ואמינות של המצבר, נותנים למשל עדיפות לחברה מוכרת וגדולה. לכן חשוב גם להתעקש על מצברים איכותיים בלבד ולהימנע משימוש במצברים זולים ומשומשים.

אין תחליף למצבר של חברה גדולה

מצבר במחיר משתלם שמגיע עד הבית יכול גם להיות איכותי. כיום ניתן להזמין שירות מהיר ויעיל שיחסוך הוצאות מיותרות, עם מצברי ורטה שמתאימים גם לרכבים פרטיים וגם לרכבים מסחריים. אם בוחרים את השירות הנכון, אפשר אפילו לקבל תוסף דלק חינם בכל הזמנה.

גם בעלי המקצוע ממליצים על מצברי ורטה שמיוצרים על ידי חברת קלאריוס – לשעבר ג'ונסון קונטרולס פתרונות אחסון אנרגיה מתקדמת. לכן, הזמנת מצבר עד הבית היא חלק משירות בסיסי שמיועד לכל סוגי הרכבים.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.