אוטוסטרדה - פורטל רכב

טרייד אין למשאיות

בשנים האחרונות, אנו עדים למגמת מימון חדשה המסייעת להפחית את העלויות הגבוהות הכרוכות ברכישת משאיות באמצעות שיטות הרכישה והמימון הבאות: ליסינג למשאיות וטרייד אין למשאיות. שיטת הטרייד אין, ששנים היתה בגזרת הרכבים בלבד, עברה לאחרונה גם לגזרת הרכבים הכבדים. במאמר הבא, נעניק מידע מקיף ומקצועי בנושא הליך הטרייד אין למשאיות.

תוכן עניינים

מהי שיטת הטרייד אין למשאיות?

שיטת טרייד אין למשאיות נועדה להקל על תהליך המימון והקנייה של רכישת משאיות חדשות. לפי שיטה זו, בעל משאית יכול כנגד משאיתו הישנה לרכוש משאית חדשה במחיר מופחת. שיטת הטרייד אין נחשבת לשיטה יעילה, כדאית, נוחה ומשתלמת, כאשר סוכן הטרייד אין למעשה רוכש את המשאית הישנה ומציע לבעל הרכב היצע רחב של משאיות חדשות או יד שנייה המתאימות לצרכי הנהיגה שלו והכול במחיר הגיוני ואטרקטיבי.

כיצד מתבצע הליך הטרייד אין בפועל?

הליך הטרייד אין למשאיות מתבצע בכמה שלבים:

  • תחילה, הלקוח מסביר בדיוק מהם צרכי הנהיגה שלו ואיזה סוג של משאית ברצונו לרכוש וכן מגדיר את תקציב הקנייה שלו.
  • שנית, סוכן הטרייד אין למשאיות ירכוש מהלקוח את המשאית הישנה שלו ויציע לו בתמורה היצע רחב של משאיות העונות לצרכיו, לתקציבו ולדרישותיו.
  • שלישית, בתום הליך הטרייד אין למשאית הלקוח יקבל את משאיתו החדשה ויוכל להינות מכלי רכב איכותי ופונקציונאלי במחיר אטרקטיבי.

מהם היתרונות של שיטת טרייד אין למשאיות?

היתרונות של שיטת הטרייד אין למשאיות הנם רבים:

  • בעל הרכב פטור מכל התרוצצות הכרוכה במכירת המשאית הישנה, לרבות: חיפוש אחר רוכשים פוטנציאליים, פרסום מודעה בלוחות הרכב באינטרנט ובעיתונות הכתובה ועוד.
  • כל התהליך הבירוקראטי של העברת הבעלות על המשאיות נעשה בצורה מיידית אצל סוכן הטרייד אין.
  • חברות הטרייד אין מחזיקות בהיצע רחב ומגוון של משאיות מכל הסוגים, הדגמים והיצרנים המובחרים והאיכותיים ואף מעניקות שירותי ליסינג למשאיות לקהל הלקוחות.
  • חברות הטרייד אין למשאיות מפגינות מקצועיות, אמינות ואחריות ואף מעניקות תעודת אחריות למשאית עבור בעל הרכב.
  • כל משאית נמסרת ללקוח אך ורק לאחר בדיקה מקצועית מקיפה למשאית במכון רכב מקצועי.
  • קניית משאית מחברת טרייד אין, מבטיחה כי המשאית שזה עתה נרכשה איננה גנובה, מעוקלת או משועבדת וכל דבר שקורה לרכב הינו באחריות החברה.
  • לקוחות המחליטים על הליך הטרייד אין למשאיות, מקבלים מחיר מחירון בעבור המשאית הישנה ובתמורה מקבלים מחיר אטרקטיבי לטובת רכישת משאית חדשה.

לסיכום, אם ברצונכם לרכוש משאית חדשה במחיר אטרקטיבי ולהיפטר ממשאיתכם הישנה במהירות, כל שעליכם לעשות הוא לבחור בהליך טרייד אין למשאיות ולהתחדש.

מידע נוסף בנושא טרייד אין למשאיות:

מתעניין בטרייד אין למשאיות ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.