אוטוסטרדה - פורטל רכב

סקודה - Skoda

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי סקודה יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת סקודה יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

חברת סקודה

סקודה

סקודה (Skoda) היא יצרנית רכב צ'כית שהוקמה בשנת 1925 כהמשך של פעילותה של חברת "לורין וקלמנט", ומרכזה בעיר מלאדה בולסלב, צ'כיה. סקודה וורקס עברה לבעלות המדינה ב-1948, ובשנת 1991, היא הופרטה בהדרגה, ועברה לבעלות קבוצת פולקסווגן הגרמנית. החל משנת 2000 סקודה הינה חברת בת בבעלות מלאה של קבוצת פולקסווגן.

מכוניות סקודה נמכרות בלמעלה מ-100 מדינות, ובשנת 2018, סך המכירות העולמיות שלה הגיעו ל-1.25 מיליון יחידות, עלייה של 4.4% מהשנה הקודמת. הרווח התפעולי של החברה עמד על 1.6 מיליארד אירו ב-2017, עלייה של 34.6% לעומת השנה הקודמת. נכון לשנת 2017, שיעור הרווח של סקודה היה השני בגובהו מבין כל מותגי פולקסווגן אחרי פורשה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.