אוטוסטרדה - פורטל רכב

מכוניות יוקרתיות - כבר לא חלום מחוץ להישג ידינו!

האם אי פעם חלמת על רכישת מכונית מנהלים יוקרתית אך הרגשת שאינך יכול לעמוד בתשלומים הנדרשים? יש לנו חדשות משמחות עבורך! עד לא מזמן עולם רכבי היוקרה נראה רחוק מהישג ידם של רבים. בשנים האחרונות החלום הופך נגיש עבור כל אלה שחלמו לשבת מאחורי ההגה של רכב יוקרה. ככל ששוק הרכב צובר תאוצה, נוצרים פתרונות חדשנים ויצירתיים אשר מאפשרים רכישת רכב יוקרתי וחדיש גם עבור אוכלוסיות שעד היום לא יכלו להרשות זאת במסגרת התקציב האישי.

שוק רכבי היוקרה, פונה לצרכנים עמידים אשר מעוניינים ברכב יוקרתי וייחודי. רכב יוקרה הינו מוצר פרמיום שמעניק ללקוחותיו גם סטטוס יוקרתי אך גם נוחות מקסימלית. מדובר ברכבים שמתומחרים גבוה ביחס למחיר השוק שכן הם מיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין מקצועי בשוק באמצעות חומרי הגלם הטובים ביותר.

בשנה האחרונה, בעקבות התפרצותה של מגפת הקורונה מחירי הרכבים החשידים עלו בעקבות ההאטה בפעילות המשק. סגירת מפעלים ופיטורי עובדים הובילו להאטה ביצירת חומרי גלם שהובילה לירידה בהיצע המכוניות בשוק. הירידה בהיצע לצד העלייה בביקוש לרכבים חדישים (עקב ההתרחקות ממקומות ציבוריים) הובילה לעליית מחירים כללית בשוק הרכב. במאמר זה נעניק לכם מספר אפשרויות באמצעותן תוכלו לרכוש את הרכב שתמיד רציתם.

איזו אפשרויות קיימות לרכישת רכב

מימון – על מנת להשיג מימון לרכישת רכב ניתן לפנות לגופים פיננסיים שונים אשר מעניקים ללקוחות שלהם מימון, בייחוד מימון עבור רכבי יוקרה. הלקוח למעשה מחזיר את סכום ההלוואה במספר תשלומים לפי התנאים הנקבעים מראש על ידי המלווה. את ההלוואה ניתן לקחת במסלולים החזר שונים ולכן חשוב לבצע השוואה רחבה ומקיפה על מנת למצוא את ההלוואה בתנאים המשתלמים ביותר.

ליסינג פרטי – מדובר בפתרון יחסית חדשני הפונה לאוכלוסייה המעוניינת ברכישת רכב חדש למרות שאין באפשרותם להשיג מימון מידי לצורך הרכישה. הלקוח משלם על הרכב במספר תשלומים חודשיים כאשר בתום התקופה יש באפשרותו לרכוש את הרכב או לחילופין להחזיר את הרכב לחברה ולרכוש רכב חדש. המודל העסקי של ליסינג פרט הוא שהלקוח משכיר את הרכב, הוא משלם מקדמה וסכום חודשי קבוע בתמורה לשימוש ברכב.

מה עוד ניתן לעשות כדי להוזיל עלויות?

רכישת רכבים יד שנייה – בשנים האחרונות, מחקרים מצביעים על כך שברוב המקרים עסקאות רכב יד שנייה הן כלכליות יותר מרכישה של רכב חדש. הסיבה לכך היא ירידת הערך המשמעותית של רכבים חדשים. כאשר אנו רוכשים רכב יד שנייה, אנו רוכשים אותו במחיר נמוך משמעותית ממחיר רכב חדש וכך אנו נמנעים מההפסד שנגרם לצרכנים עקב ירידת הערך של רכב חדש. עם זאת, חשוב לזכור שגם אם אתם מחליטים לרכוש רכב יד שנייה יש לבדוק היטב את מצב הרכב ולעשות את כל הבדיקות הנדרשות טרם הרכישה. יש לקחת את הרכב המדובר לבדיקות במכון רישוי ולבצע נסיעת מבחן.

טרייד אין – עסקאות טרייד מאפשרות ללקוח להחזיר לסוכנות את הרכב הישן שברשותו ולקבל רכב חדיש יותר לאחר תשלום הפרש השווי. היתרון העיקרי של עסקאות טרייד אין הוא השקט שהעסקה מעניקה ללקוח. בסוג זה של עסקה הצרכן לא צריך לחפש קונים פוטנציאלים לרכב הישן, מה שהופך את הליך רכישת הרכב למהיר וקל יותר. למעשה, סוכנות הרכב מציעה ללקוח מחיר עבור הרכב הישן שברשותו וכן גם הצעה תשלום נוסף עבור הרכב החדש. הלקוח נדרש לשלם רק את ההפרש בין שווי הרכב החדש למחיר שהוצע לו עבור הרכב הישן.

לסיכום, הגשמת חלום הרכישה של רכב יוקרה נמצא ממש בהישג ידכם. התפתחות שוק הרכבים הובילה ליצירת פתרונות חדישים ויצירתיים להשגת מימון בתנאים משתלמים. עכשיו כל מה שנשאר זה לבחור את האפשרות המימון הטובה ביותר עבורכם ולמצוא את רכב החלומות שלכם. בין אם מדובר בקבריולט או סמארט חשמלית, המומחים שלנו ייסעו לכם בחיפוש הרכב המושלם.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.