אוטוסטרדה - פורטל רכב

איפה תמצאו קונה רכב לפירוק?

אם יש לכם מכונית ג׳אנק שסתם חונה לה ברחוב או בחצר, ולא יכולה יותר לשמש אתכם, אתם בוודאי מחפשים מישהו שישחרר אתכם מהרכב הזה. אז לאן פונים? מי קונה רכבים לפירוק?
תאמינו או לא, הרבה אנשים וחברות קונים מכוניות ג׳אנק. אבל אתם לא יכולים סתם להביא את המכונית הזאת למגרש מכוניות רגיל ולהחליף אותה בעסקת טרייד אין ברכב אחר. אז מה תוכלו לעשות?
במאמר זה נציין כמה מהמקומות שבהם תוכלו למצוא קונה למכונית הג׳אנק שלכם.

למה מלכתחילה שמישהו ירצה לקנות גרוטאה?

חברות שונות נמצאות בשוק רכבי הג׳אנק. עם זאת, הכול תלוי בהגדרת המכונית במונח ׳ג׳אנק׳.

יש אנשים שעבורם מכונית ג׳אנק היא כלי רכב משומש שעבר את שיא כושרו אבל עדיין יש לו תועלת מסוימת. מכוניות שכאלה נחשקות עבור חברות שקונות רכבים לפירוק כדי למחזר את חומרי הרכב או כדי להשתמש במכונית כרכב גיבוי.

יש אנשים שעבורם הרכב נחשב לג׳אנק רק אם הוא שבק חיים ואי אפשר לנהוג בו יותר, או אם נראה שגוף הרכב מתפרק לחלוטין. בלי קשר למצב הרכב, תמיד יהיה מישהו שיהיה מעוניין לקנות מכונית שהפכה לגרוטאה. אתם רק צריכים לדעת איפה לחפש.

מכוניות לפירוק מסווגות בדרך כלל כמכוניות שלא יכולות יותר לנוע על הכביש. כלי רכב במצב שכזה מעניינים מאוד חברות שרוכשות אותם עבור חומרי הגלם או חלקי החילוף שלהם.

להתייעצות עם קונה רכבים לפירוק ליחצו >>

חברות שקונות רכבים לפירוק

כאמור ישנם כמה סוגי חברות שתוכלו לפנות אליהן כדי למכור את הרכב הישן שלכם.

  • אתרים מקוונים

באמצעות פלטפורמות מקוונות אתם יכולים למכור את המכונית הישנה שלכם תמורת מזומנים, אבל יהיה עליכם לטפל בעסקה באופן עצמאי, כולל שליחת הרכב או הובלתו לקונה. במקרה זה תזדקקו למיומנויות ניהול משא ומתן שיוכלו להבטיח שתקבלו עסקה סבירה.

  • חברות הקונות רכבים לפירוק

תוכלו למצוא באינטרנט חברה הקונה רכבים לפירוק ומציעה מספר סניפים ברחבי הארץ, שאחד מהם יהיה קרוב אליכם. בדרך כלל מדובר בחברה שתטפל עבורכם בכול הקשור להובלת הרכב ולשינוי הבעלות על הרכב, ותשלם לכם תמורתו במזומן. חברה שכזו ממהרת לפעול ועשויה לאסוף את המכונית שלכם תוך פחות מ-48 שעות מהרגע שבו הגעתם לסיכום.

מטבע הדברים, אנשים שמנסים דרך להיפטר מהמכונית הישנה שלהם חושבים על יצירת קשר עם מגרש גרוטאות. חברות המנהלות מגרשי גרוטאות קובעות לעתים קרובות את ערך הרכב שלכם לפי משקלו. אחרי הכול הן רוכשות גרוטאות רכבים על מנת לפרק אותם לחלוטין תמורת חומרי הגלם. מגרשי גרוטאות הם דרך מהירה ויעילה להיפטר ממכונית הג׳אנק שלכם תמורת סכום כלשהו.

לבסוף, זכרו שמכירת הרכב לחברה אחראית שפועלת בהתאם לתקנות הסביבה בהליך שבו היא מפרקת את הרכב, תעזור לכם לתרום את חלקכם למען סביבה בריאה יותר.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.