אוטוסטרדה - פורטל רכב

הונדה

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי הונדה יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת הונדה יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

יצרנית הרכב הונדה הוקמה בשנת 1948 על ידי סויצ'ירו הונדה, שחיפש פתרונות לתחבורה זולה ביפן עקב המצב הכלכלי כתוצאה ממלחמת העולם השנייה. בתחילה התרכזה החברה אך ורק בייצור אופנועים ולאחר מכן, בשנת 1960, החלה לייצר מכוניות יפניות. כיום יצרנית הרכב הזו מייצרת גם משאיות, ציוד ימי ועוד.

מכוניות אמינות יותר

מכוניות יפניות נחשבות אמינות ביותר ולפי השוואות שונות שנעשו מול מכוניות אירופאיות, מתברר כי היפניות גם זולות יותר. אומנם ביטוח מקיף הינו יותר יקר במכונית יפנית, אך לפי השוואות ניתן לראות כי תיקונים של הרכב יהיו כמעט תמיד זולים יותר. גם צריכת הדלק ומחיר הרכב עצמו יהיו בדרך כלל זולים יותר, גם עם רמת אבזור גבוהה. לכן, כשאתם חושבים על מכונית ההונדה, זכרו שזו מכונית יפנית אמינה וזולה יחסית.

סוגי כלי רכב של חברת הונדה

הונדה מייצרת כלי רכב רבים ומשפרת אותם ככל שהזמן עובר. בין הדגמים שלה ניתן למצוא מכוניות כמו:

  • הונדה אקורד
  • הונדה סיויק
  • הונדה jazz
  • הונדה פרלוד
  • הונדה לג'נד
  • הונדה אינסייט- מכונית היברידית חדשה

כמובן שיש עוד דגמי כלי רכב רבים, כאשר לפעמים יש כמה גרסאות לכל סוג רכב, כמו הונדה סיויק הכוללת דגמים בעלי שלוש או חמש דלתות. הונדה סיויק חמש דלתות יכולה להגיע גם בסגנון luxury או sport, אך המחיר שלהן יעלה בהתאם.

מכוניות הונדה מציעות יותר

הונדה מציעה לכם מגוון של מכוניות משוכללות ביותר, בין אם מדובר במכונית מנהלים כמו הונדה אקורד בעלת שש כריות אוויר ומנוע שקט. הונדה jazz למשל, נראית קטנה מבחוץ אבל מבפנים היא מפתיעה וגדולה.

תא הנוסעים של ה-jazz מרווח ובעל תאי אחסון רבים. רמת האבזור בה גבוהה והיא כוללת אפילו בידוד רעשים. עם זאת, הדגם הזה נחשב יחסית יקר. דגם פופולארי נוסף הוא הונדה לג'נד, עם העיצוב הספורטיבי, מצלמה לנסיעה לאחור, נטרול רעשי דרך, קירור וחימום המושבים ומכסה מנוע שמתרומם לבד.

מכונית חמישה כוכבים

מכוניות הונדה עברו את מבחני הבטיחות עם חמישה כוכבים – הציון הגבוה ביותר. כך, בעלי מכוניות של החברה היפנית מקבלים את כל מה שאפשר לבקש במכונית, כולל אמינות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. ואלו דברים שאי אפשר לוותר עליהם.

יפן יודעת את העבודה

יפן, כידוע לכולם, היא מעצמת ייצור עולמית. היא ממוקמת במקום השישי בעולם מבחינת תעשייה ובמקום השלישי מבחינת עוצמה כלכלית. מדינה זו עובדת בטכנולוגיה עילית ומפורסמת בשל שוק הרכב הגדול וגם בזכות ענף האלקטרוניקה המפותח.

לא סתם יפן היא אחת מהמעצמות הכלכליות הגדולות בעולם. אין ספק שביפן יודעים לעשות את העבודה שלהם היטב, על אחת כמה וכמה כשמדובר בכלי רכב יפניים כמו הונדה. וכל אחד מבעלי המכוניות האיכותיות הללו מרגיש זאת על הכביש מידי יום.

לקנות רכב כמו שצריך

אם החלטתם לקנות רכב חדש או רכב יד שנייה, בדקו וערכו השוואות בין סוגי כלי הרכב. בדקו פרטים חשובים כמו מבחן בטיחות לרכב, כמות צריכת דלק ועלות התיקונים. התאימו את הרכב למטרות הנסיעה שלכם מבחינת גודל תא מטען ותא הנוסעים וכן מבחינת תנאי השטח שתנהגו בו. כאשר אתם מחפשים רכב שהוא חסכוני, זול בהשוואה לאחרים, אמין, בטוח ובקיצור - רכב שהוא ברמה גבוהה, חשבו על הונדה.

אתר היבואן - www.honda.co.il

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.