אוטוסטרדה - פורטל רכב

הצעת מחיר לביטוח רכב - המדריך המלא

האם הביטוח לרכב מסתיים בקרוב ואתם מעוניינים לרכוש פוליסה חדשה? איך כדאי ונכון לחפש חברת ביטוח? מדוע אין לוותר על סקר שוק והשוואת הצעות מחיר לביטוחי רכב? כל זאת ועוד במדריך שהכנו עבורכם.

רגע לפני שאתם רוכשים ביטוח רכב כדאי לערוך סקר שוק מקיף ויסודי בין חברות הביטוח על מנת להשוות מחירים, תנאים, הרחבות וכיסויים. בשוק ביטוחי הרכב יש תחרות גבוהה ואתם כצרכנים נבונים יכולים לנצל זאת כדי לשפר תנאים ולהוזיל את עלות הביטוח לרכבכם. לכן, מומלץ להתייעץ עם קרובי משפחה וחברים, לשאול קולגות בעבודה על איזו חברת ביטוח הם ממליצים וכמובן שכדאי להיעזר בחוכמת ההמונים, וכיום באינטרנט קל להשוות מחירי ביטוח רכב, לקרוא חוות דעת ולקבל הצעות למייל בקליק מהיר.

ביטוח רכב בהתאמה אישית מלאה

פקודת רכב מנועי מחייבת את כל בעלי הרכבים הנוסעים בכבישי בארץ לרכוש ביטוח חובה, וברוב המקרים מומלץ להצטייד בביטוחי רכב נוספים כדי להימנע מהוצאות גדולות כתוצאה מתאונה, גניבה פגעי מזג האוויר, ונדליזם ועוד.   

לפני שאתם מבקשים הצעת מחיר ביטוח רכב מכמה חברות ביטוח מומלץ לאפיין צרכים ולהחליט מראש איזה פוליסה מתאימה לכם. הפרמטרים שעליכם להתייחס אליהם לצורך בחירת פוליסת ביטוח רכב הם מאפייני השימוש ברכב, ילדים כן או לא, גיל הנהג הצעיר ביותר, כמה ק"מ אתם נוסעים בשנה, האם זהו רכב ראשון או שני, גיל, מגדר (נהג או נהגת), שנת הוצאות רישיון נהיגה, סוג הרכב ושווי השוק שלו, עבר ביטוחי ותעבורתי (כמה תביעות הגשתם, שלילת רישיון נהיגה וכו'), מספר נהגים העומדים להשתמש ברכב המבוטח ועוד.

לאחר אפיון צרכים תוכלו להחליט האם אתם זקוקים רק לביטוח חובה או שעליכם לרכוש גם ביטוח מקיף הכולל בתוכו ביטוח צד ג'.

השוואת הצעות מחברות הביטוח

בשלב זה אתם יכולים להשוות מחירים ותנאים באמצעות אתרים ייעודיים באינטרנט או לפנות לכל חברת ביטוח בנפרד ולבקש הצעת מחיר למייל. לאחר שחברות הביטוח שלחו לכם הצעת מחיר לביטוח רכב אין להסתפק רק בבדיקת המחירים מאחר ויש להתייחס גם לתנאי הפוליסה ולכיסויים הכלולים בביטוח.

לאחר שקיבלתם הצעות מחיר מכמה חברות מומלץ לבדוק האם ההצעה כוללת ביטוח חובה ומקיף או רק ביטוח חובה, האם מקבלים רכב חלופי במקרה של תאונה, גניבה ו/או טוטאל לוס, האם הפוליסה כוללת שירותי דרך כמו גרירה וחילוץ ותוך כמה זמן יגיעו אליכם, האם הפרמיה עולה לאחר הגשת תביעה והפעלת הביטוח, האם חברת הביטוח דורשת התקנת אמצעי מיגון ועוד.

לאחר שהשוויתם בין ההצעות של חברות הביטוח כדאי לעשות מעין מכרז בין החברות ולהתמקח על המחיר, התנאים, הכיסויים וההרחבות. כאשר נציגי חברות הביטוח יודעים כי קיבלתם הצעות מהמתחרים הן לרוב יבואו לקראתכם ויציעו מחיר זול יותר או הוספה של הרחבות וכיסויים ללא עלות. לכן, אין לוותר על משא ומתן עם חברות הביטוח – כך תוכלו לשפר תנאים, להוזיל עלויות ולקבל כיסוי רחב ומותאם אישית לצרכים שלכם.

לסיכום, כיום בעידן האינטרנט קל לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ישירות למייל ובקליק מהיר. לאחר שקיבלתם הצעות מחיר לביטוח הרכב שלכם תוכלו להשוות תנאים, כיסויים ועלויות, להתמקח על המחיר ולרכוש פוליסה לביטוח הרכב בהתאמה איישת מלאה, וכך תיהנו משקט נפשי ומכיסוי רחב ומיטבי.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.