אוטוסטרדה - פורטל רכב

למצוא חלקי חילוף לרכב

מפעם לפעם, אנחנו נדרשים להחליף את החלקים הפנימיים של הרכב, וזאת מסיבות שונות ומגוונות, לדוגמא: מענייני בלאי, בזמני תאונה שאינם בשליטתנו, וכאשר החלק כבר לא מתפקד או עובד. במקרים כאלה, יש בידינו שני אפשרויות: לקנות את החלק המקורי כחדש, או למצוא חלקי חילוף ראויים. חלקי חילוף לרכב יאפשרו לנו לחזור לנהיגה תקינה, ויחד אם זאת יאפשרו לנו לחסוך כמה מאות שקלים על כל חלק. במאמר זה, נפרט איזה חלקי חילוף נדרשים, והאם כדאי להזמינם מחו"ל או לקנות אותם בארץ.

להזמנת חלקי חילוף לרכב היכנסו לאתר מיליון חלקים לרכב

איזה חלקים אתם צריכים ברכב

ישנם מספר דרכים שבהם נוכל למצוא חלקי חילוף לרכב, הנה שלושה דרכים יצירתיות ביותר: הדרך הראשונה, באמצעות רכישה מחנויות שמתעסקות בחלפים לרכב. הדרך השנייה, ע"י רכישה ממוסכים. הדרך השלישית והאחרונה, באמצעות פירוק רכבים ישנים ממגרשי חלפים גרוטאות. בכל מקרה, לעניין, איזה חלקים בעצם אנחנו נדרשים בדרך כלל להחליף ברכב? מהם החלקים הנפוצים ביותר? הנה 4 מהם:

  1. חשמל הרכב – בהרבה מאוד מקרים, אנחנו נדרשים להחליף חלקי חשמל ברכב. לדוגמא: מדחסים ומערכות קירור ואוויר, חיישנים שונים, אלטרנטורים, מתנעים או סטארטרים, ועוד.

     

  2. ציוד חיצוני או נלווה לרכב – במקרים מסוימים, כאשר נרצה לחסוך כסף, נוכל להשיג חלפים שימושיים לרכב. חלק מהחלפים הם – מראות איכותיות המשמשות לראייה, פנסים קדמיים ואחוריים, מצלמת רכב אחורית או קדמית, מערכות מולטימדיה ווידאו, ודברים נוספים.

     

  3. מסננים נדרשים – במקרים רבים, כאשר אנחנו המסננים לא פועלים, אנחנו נדרשים להחליפם. במקרים כאלה, נדרש להחליף מגוון רחב של מסננים כמו: מסנני אוויר ומזגן, מסנני שמן ודלק, מסנני מים וגיר, ואפילו מסנני סולר למיניהם.

     

  4. משאבות שונות – לעיתים רחוקות, נדרש להחליף את המשאבות השונות ברכב. לרוב, משאבות הרכב הולכות במקרים מאוד נדירים, ועדיין נדרש להחליפם. ישנם כמה משאבות שכדאי להחליף במידת הצורך: משאבות שמן, משאבות דלק, וכמו כן גם משאבות הגה.

אלה הם ארבעת הקטגוריות הנפוצות ביותר שנדרשים להחלפה במהלך השנים כתוצאה משחיקה או מבלאי. ניתן למצוא חלקים אלה בתצורות יד 2 מגוונות, למכירה או כקניה משודרגת. ניתן למצוא את כל החלקים במוסכים הקרובים לביתכם במחירים טובים וזולים מהרגיל.

חלקי חילוף לרכב – להזמין מחו"ל או לקנות מהארץ

חלקי החילוף לרכב ניתנים להזמנה מחו"ל בצורה מקוונת באינטרנט, או קנייה מהארץ. קיים יתרון מאוד גדול עבור הזמנת חלקי חילוף מחו"ל, אנחנו מדברים בוודאי על המחיר. לעומת הארץ, נוכל להזמין חלקי חילוף מחו"ל ולחסוך בעשרות ואפילו מאות שקלים בכל הזמנה. ומהצד השני, קיים חיסרון משמעותי – החלקים יגיעו בתקופת זמן די ארוכה, בין שבועיים ועד חודש וחצי. בנוסף, חלקי החילוף מחו"ל מגיעים ללא אחריות, או במילים אחרות – אחריות שלא ניתן לממש. לעומת זאת, מהצד האחר, קיים יתרון בולט ומשמעותי להזמנת חלקי חילוף מהארץ והוא – האחריות שאותה ניתן לממש בכל זמן ובחנויות המקומיות. ומהצד השני, החיסרון הבולט, המחירים עבור חלקי חילוץ מהארץ הם יהיו הרבה יותר יקרים מאשר בחו"ל.

אז לסיכום, מה עדיף, הזמנת חלקי חילוף מהארץ או מחו"ל? הכל תלוי בהעדפה שלכם. אם אתם זקוקים לאחריות מקיפה עבור החלקים, הכי אידיאלי עבורכם הוא להזמין אותם מהארץ. לעומת זאת, אם אינכם זקוקים לאחריות, ואתם מעדיפים להשיג את החלקים במחירים הזולים ביותר, הזמנת חלקים מחו"ל תהיה הצעד וההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.