אוטוסטרדה - פורטל רכב

רכבים איטלקיים

תוכן [ הסתר ]

לא בכדי נחשבת איטליה לבירת האופנה, הקולינאריה והלייף סטייל המובילה בעולם. מגע הקסם של איטליה עובר כחוט השני בכל תחומי החיים לרבות תחום הרכב. איטליה נחשבת לאחת מארצות המובילות בייצור מכוניות ספורט ויוקרה נדירות.

אלפא רומיאו
תשאל כל איטלקי - אלפא רומאו היא בחירת ליבו - בזכות המהירות, ההעזה, והחוצפה - מכונית למכורים לכביש ולאדרנלין שיש לה אופי מיוחד וגרגור מנוע מאפיין.

בוגטי
בוגטי נחשבת למכונית החזקה, המהירה והיקרה ביותר בעולם, ששורשיה טמונים חזק באיטליה והייצור - ידני.

למבורגיני
מכונית על איטלקית המייצרת רכבים בסדרות בודדות - נחשבת למכונית הספורט היפה בעולם בקרב מביני דבר

לנצ'יה
הפתיעה במרוצי ראלי רבים בזכות הדלתא אינטגרלה. הוציאה את רכב הטורבו הראשון אשר שווק הארץ וכן רכבי שרד. כיום השיווק בארץ הופסק

מזראטי
מכונית מרוץ מסלול יקרה ונחשקת המיוצרת במהדורות מוגבלות במספר

פאגאני
מכונית ספורט איטלקית אקזוטית ויוקרתית, פסגת החלומות של כל נהג ראלי ממוצע.

פיאט
מכונית עממית איטלקית שקנתה לה הצלחה בארץ בזכות דגמי האונו. כיום דגם הפונטו הוא הנפוץ בקרב משפחות רבות כמכונית שניה בבית.

פרארי
אחת המכוניות המרשימות ביותר בהיסטוריית הרכב - מכונית על איטלקיה ותיקה - לרוב אדומה..

איטליה היא מעוז מכוניות העל היפות, היקרות והמשמעותיות ביותר בהיסטוריית הרכב האירופית בפרט והעולמית ככלל.

אחת מן האיכויות המנצחות של רכבים מתוצרת איטליה, ללא כל עוררין, הוא העיצוב המהפנט, שמותיר את כולם בפה פעור ותדהמה לנוכח יצירת המופת האיטלקית.

תעוזה היא אחת התכונות המאפיינות את שוק מכוניות הפרימיום של איטליה, שכן רוב רכבי היוקרה של איטליה מציעים לקהל הלקוחות הנאמן את המפתח לעולם של נהיגה חווייתית ועיצוב גאוני.

במדריך הבא, נפרט אודות מותגי הרכב מתוצרת איטליה, ונברר מהו הדיבוק האוחז נהגים מרכבי העולם בעת המפגש עם מכונית מתוצרת איטליה.

איטליה מחזיקה במספר מותגי רכב יוקרתיים ואהובים במיוחד, לרבות:

 • בוגטי - היא יצרנית רכב יוקרתית איטלקית - צרפתית, אשר הוקמה על ידי אטורה בוגאטי (שנולד ב איטליה) בעיר מולשיים בסמוך לאלזס שבצרפת. רצון החברה היה לייצר קו של מכוניות ספורט מהירות במיוחד, אך במהלך מלחמת העולם השנייה נקלעה לקשיים כלכליים ונסגרה. ברבות השנים היו כמה ניסיונות להחזירה לחיים על ידי קבוצת פולקסווגן.
 • למבורגיני - הוקמה בשנת 1963 על ידי פרוציו למבורגיני כחברה המייצרת טרקטורים לצבא של איטליה, והפכה כעבור כמה שנים ליצרנית מובילה של מכוניות ספורט יוקרתיות. כיום, נמצאת למבורגיני בבעלות גרמנית של יצרנית הרכב פולקסווגן.
 • אלפא רומאו - היא יצרנית רכב איטלקית, אשר הוקמה בשנת 1910 בעיר מילאנו - איטליה. משמעות השם אלפא רומיאו טמונה בראשי התיבות (Anonima Lombrada Fabbrica): מפעל מכוניות לומברדי. רכבה הראשון של אלפא הוא לא אחר מדגם ה ? HP24.
 • פרארי - היא יצרנית רכב המתמחה בייצור מכוניות ספורט פרימיום ומכוניות מירוץ. החברה נוסדה בשנת 1929 על ידי האיש והאגדה ? אנזו פרארי, ונחשבת כיום לאחת ממכוניות המופת של עולם הרכב מתוצרת איטליה.
 • פיאט - היא תאגיד רכב, אשר נוסד בשנת 1889 על ידי קבוצה של משקיעים מטורינו ? איטליה. התאגיד אמון על ייצור של כלי רכב ושירותים.
 • לנצ'יה - הוא רכב ספורטיבי מתוצרת איטליה. לנצ יה הוקמה בשנת 1906, כאשר חזונו של מייסד החברה וינצ'זו לנצ יה, היה ליצור קו של מכוניות המצטיינות בחדשנות וטכנולוגיה מנצחת. כיום נמצאת לנצ יה בשליטתה של יצרנית הרכב האיטלקית פיאט.
 • מזראטי - מזראטי הוקמה בשנת 1914 בעיר מודרנה - איטליה, ומתמחה בייצור של מכוניות מירוץ וספורט. כיום, מזראטי היא חברת הבת של יצרנית הרכב האיטלקית פיאט.
 • פאגאני - הוקמה בשנת 1922 בעיר סן צ'זריו בסמוך למודנה ? איטליה, על ידי הורשיו פאגאני. החברה מייצרת סיבי פחמן ומכוניות על.

היתרונות שברכישת רכב מתוצרת איטליה

ישנם מספר יתרונות עבור רכבים מתוצרת איטליה, לרבות היתרונות הבאים:

 • מנוע וביצועים - אם יש תכונה אחת שלעולם תדבק ברכבים מתוצרת איטליה הוא ייצור של מנועים עוצמתיים חזקים במיוחד, המאפשרים להגיע לביצועי כביש נדירים.
 • עיצוב - אחד מן היתרונות הבולטים שברכישת רכב מתוצרת איטליה הוא ללא ספק העיצוב המרשים והמפתיע. איטליה ידועה כארץ שתושביה התברכו בחוש אסתטי מפותח במיוחד, לכן אין זה פלא שכל מכוניות הספורט מתוצרת איטליה הן מפעימות במיוחד.
 • נוחות והתנהגות - רכישת מכונית מארץ המגף (הלא היא איטליה) מבטיחה לכם חוויית נהיגה מסעירה, מהירה ומרגשת. מכוניות הספורט האיטלקיות הן המנצחות העיקריות של מסלולי המרוץ מבטיחות רף ביצועים גבוהה, נוחות מקסימאלית ואבזור ללא רבב.
 • בטיחות ואמינות - הנקודה החלשה ביותר של רכבים מתוצרת איטליה הוא האמינות, שכן לרוב מדובר בסאגה בהמשכים של תיקונים, קלקולים ועוד תיקונים. אבל המשוגעים לדבר מוכנים לקחת את הסיכון ולרכוש רכב מתוצרת איטליה.
 • טכנולוגיה - יתרון נוסף במכוניות מתוצרת איטליה הוא הדגש על טכנולוגיה פורצת דרך, המעלה את המכוניות האיטלקיות לדרגת מכוניות העל.

לסיכום, אם ברצונכם לדעת חוויית נהיגה עוצמתית מהי, רכבים מתוצרת איטליה יספקו לכם את התמונה המלאה כמו שרק איטליה יכולה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.