אוטוסטרדה - פורטל רכב

רכבים גרמניים

תוכן [ הסתר ]

גרמניה נחשבת למעוז מכוניות היוקרה והספורט וסקרים מצביעים על כך שמכוניות מתוצרת גרמניה הן חלומו הרטוב של הישראלי המצוי. על אף האמור, ההצעה לרכישה של מכוניות מתוצרת גרמניה עבור שרי הממשלה נתפסה בעיני ישראלים רבים כחרפה בשל הקשר הבלתי נפרד של מכוניות מתוצרת גרמניה לנאצים.

כך או כך, עם עובדות קשה להתווכח ואכן מותגי הרכב של גרמניה זכו, זוכים ויזכו למוניטין רב בקרב צרכני הרכב ברחבי העולם כולו, המכתירים את מותגי הרכב של גרמניה כאמינים, קלאסיים ויוקרתיים.

במדריך הבא, נפרט אודות יצרניות המוכרות במדינת גרמניה, וכן על היתרונות ברכישת רכב מתוצרת גרמניה. בנוסף ניתן למצוא גם השכרת רכב בגרמניה.

אאודי
אאודי - מכונית יוקרה ספורטיבית הידועה בארץ בזכות דגמי A4,A6 וכן רכב השרד A8 - כמו כן לחובבי הספורטיביות- דגם TT

אופל
אופל היא יצרנית רכב ממוצא גרמני - האיכות מחייבת

מרצדס
מרצדס בנץ הוא רכב מנהלים ידוע בזכות היוקרה, האמינות המופלגת והבטיחות שרק הגרמנים יודעים לספק. משמש בארץ גם חברות מוניות

סמארט
מכונית מגניבה וקומפקטית במיוחד מבית מרצדס - העיצוב של חברת השעונים סווטץ'

פולקסווגן
פולקסווגן, כפי שיודעים כולם, היא מלה נרדפת לאיכות, נוחות, בטיחות ויוקרה בשוק הרכב העולמי. החברה, מהגדולות והמובילות ביצרני הרכב באירופה ובעולם

פורשה
מכונית ספורט - מרוץ יוקרתית מייצור סדרתי - הפשוטה והזולה שבין מכוניות המרוץ בקטגוריה בכירה - אם כי ישנם גם דגמים בסדרות מוגבלות

גרמניה מחזיקה במספר מותגי רכב יוקרתיים ואהובים, שצברו מוניטין רב בקרב הצרכנים, לרבות הרכבים הבאים:

 • אופל - יצרנית הרכב הגרמנית אופל החלה באהבתו של אדם אופל לעולם המוטורי שייצר דגם של אופניים בשנת 1886 שנשאו את השם אופל. משם המשיך לייצור של מכונית, שראתה אור בשנת 1898 רק אחרי מותו בעזרת בניו. כאשר בשנת 1928 נרכשה החברה על ידי קונצרן הרכבים GM.
 • אאודי - אאודי הוקמה בשנת 1910 במדינת גרמניה על ידי אוגוסט הורך. בשנת 1964 נקנתה על ידי קבוצת פולקסוואגן ומאז מייצרת למעלה משני מיליון רכבים בשנה.
 • פולקסווגן - נחשבת לקונצרן הרביעי בגודלו בעולם וכן לקונצרן הגדול ביותר באירופה. פולקסוואגן נוסדה על ידי פורשה פרדיננד ומאז הפכה לאחת מיצרניות הרכב המובילות במדינת גרמניה.
 • מרצדס בנץ - מרצדס הוקמה בשנת 1926 כתוצאה ממיזוג בין החברות: דיימלר מרצדס (אשר יוסדה על ידי גוטליב דיימלר) וחברת בנץ (אשר יוסדה על ידי קרל בנץ). כיום, אוחדה מרצדס עם החברה האמריקאית קרייזלר ונקראת כיום דיימלר קרייזלר.
 • סמארט - היא חטיבת מכוניות המקרו בקונצרן הרכב דיימלר קרייזלר.
 • ב.מ.וו - נוסדה בשנת 1916 כחברה לייצור מנועי מטוסים של גרמניה שהפכה ליצרנית הרכב והאופנועים המובילה בעולם והשתלטה על חברת רולס רויס ומיני קופר.
 • פורשה - החברה הוקמה בשנת 1931 על ידי הפרופסור פרדיננד פורשה. כיום נחשבת פורשה לאחת מיצרניות הרכב של גרמניה הרווחיות בעולם.

היתרונות שברכישת רכב מתוצרת גרמניה

נהגים רבים חולמים על היום שבו יקבלו את מתנת חייהם - רכב מתוצרת גרמניה.

כי איך שלא תסתכלו על זה- רכב מתוצרת גרמניה מעביר אתכם באופן אוטומטי לליגה של המנצחים. מותגי הרכב של גרמניה צברו מוניטין רב בקרב צרכני הרכב העולמיים, זאת הודות לביצועי נהיגה מרשימים, אמינות וטכנולוגיה חדישה ההופכת את גרמניה למעצמת רכבי היוקרה והפאר באירופה ובעולם כולו.

התכונות הבולטות של רכבים מתוצרת גרמניה הן הבאות:

 • מנוע וביצועים - מנועים גרמניים ידועים כיעילים, זאת הודות לטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת של יצרניות הרכב הגרמניות שלא פוסחות על נפח מנוע גדול, קוטר בוכנה רחב ולכל הפחות שישה צילינדרים, תכונות ההופכות את חוויית הנהיגה במכוניות מתוצרת גרמניה לבטוחה, אמינה, שקטה ומהירה.
 • עיצוב - עוד אחת מן התכונות שנכבשו על ידי יצרני הרכב הגרמניים ההיא ההקפדה על טאץ' עיצובי אירופאי קלאסי הניחן בקווים נקיים אך באותה עת מרשימים ביותר.
 • נוחות והתנהגות - אמרתם נוחות אמרתם רכב מתוצרת גרמניה. הרכבים הגרמניים, לרבות: אאודי, מרצדס, ב.מ.וו, פורשה, אופל ופולקסווגן ידועות בנוחות המרבית בתא הנהג כמו גם בתא הנוסעים המרווח. מערכת המתלים המשוכללת ברכבים גרמניים משפרת את התנהגות הרכב הן בתנאי שטח קשים (כגון בוץחולמדבר) והן בתנאי שטח אורבאניים (כגון אוטוסטראדות, כבישים עירוניים, כבישים מהירים ועוד).
 • טכנולוגיה - אין ספק כי המכונית הגרמנית הטיפוסית ניחנת בטכנולוגיה פורצת, חדשנית הניכרת היטב במסלולי המרוצים העולמיים, לרבות: מרוץ הגראנד פרי, מרוץ הפורמולה 1 וכן במגוון תחרויות ספורט מוטורי, עובדה ששמה את המכוניות מתוצרת גרמניה בחזית הטכנולוגיה, החדשנות והקדמה.
 • בטיחות ואמינות - אם יש תכונה אחת שאין עליה כל עוררין ויש עליה הסכמה מוחלטת היא העובדה הפשוטה כי מכוניות גרמניות הן המכוניות האמינות והבטיחותיות ביותר בתעשיית הרכב. עובדה שללא ספק מכתירה את גרמניה לאחת ממעצמות הרכב האירופאית העולמית.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בחוויית נהיגה אקסקלוסיבית, בטוחה, אמינה ונוחה כמו שרק אירופאים יכולים להעניק ? רכבים מתוצרת גרמניה הם התשובה בשבילכם.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.