רכבים גרמניים

גרמניה נחשבת למעוז מכוניות היוקרה והספורט וסקרים מצביעים על כך שמכוניות מתוצרת גרמניה הן חלומו הרטוב של הישראלי המצוי. על אף האמור, ההצעה לרכישה של מכוניות מתוצרת גרמניה עבור שרי הממשלה נתפסה בעיני ישראלים רבים כחרפה בשל הקשר הבלתי נפרד של מכוניות מתוצרת גרמניה לנאצים.

כך או כך, עם עובדות קשה להתווכח ואכן מותגי הרכב של גרמניה זכו, זוכים ויזכו למוניטין רב בקרב צרכני הרכב ברחבי העולם כולו, המכתירים את מותגי הרכב של גרמניה כאמינים, קלאסיים ויוקרתיים.

במדריך הבא, נפרט אודות יצרניות המוכרות במדינת גרמניה, וכן על היתרונות ברכישת רכב מתוצרת גרמניה. בנוסף ניתן למצוא גם השכרת רכב בגרמניה.

אאודי
אאודי - מכונית יוקרה ספורטיבית הידועה בארץ בזכות דגמי A4,A6 וכן רכב השרד A8 - כמו כן לחובבי הספורטיביות- דגם TT

אופל
אופל היא יצרנית רכב ממוצא גרמני - האיכות מחייבת

מרצדס
מרצדס בנץ הוא רכב מנהלים ידוע בזכות היוקרה, האמינות המופלגת והבטיחות שרק הגרמנים יודעים לספק. משמש בארץ גם חברות מוניות

סמארט
מכונית מגניבה וקומפקטית במיוחד מבית מרצדס - העיצוב של חברת השעונים סווטץ'

פולקסווגן
פולקסווגן, כפי שיודעים כולם, היא מלה נרדפת לאיכות, נוחות, בטיחות ויוקרה בשוק הרכב העולמי. החברה, מהגדולות והמובילות ביצרני הרכב באירופה ובעולם

פורשה
מכונית ספורט - מרוץ יוקרתית מייצור סדרתי - הפשוטה והזולה שבין מכוניות המרוץ בקטגוריה בכירה - אם כי ישנם גם דגמים בסדרות מוגבלות

גרמניה מחזיקה במספר מותגי רכב יוקרתיים ואהובים, שצברו מוניטין רב בקרב הצרכנים, לרבות הרכבים הבאים:

היתרונות שברכישת רכב מתוצרת גרמניה

נהגים רבים חולמים על היום שבו יקבלו את מתנת חייהם - רכב מתוצרת גרמניה.

כי איך שלא תסתכלו על זה- רכב מתוצרת גרמניה מעביר אתכם באופן אוטומטי לליגה של המנצחים. מותגי הרכב של גרמניה צברו מוניטין רב בקרב צרכני הרכב העולמיים, זאת הודות לביצועי נהיגה מרשימים, אמינות וטכנולוגיה חדישה ההופכת את גרמניה למעצמת רכבי היוקרה והפאר באירופה ובעולם כולו.

התכונות הבולטות של רכבים מתוצרת גרמניה הן הבאות:

לסיכום, אם אתם מעוניינים בחוויית נהיגה אקסקלוסיבית, בטוחה, אמינה ונוחה כמו שרק אירופאים יכולים להעניק ? רכבים מתוצרת גרמניה הם התשובה בשבילכם.