אוטוסטרדה - פורטל רכב

טויוטה היילקס

תוכן [ הסתר ]

טויוטה היילקס קיימת מזה לא מעט שנים- משנת 2005. הטנדר ההרפתקן שאינו יודע מנוח שונה פעמים רבות וכיום הוא ניחן במראה מודרני וחדיש יותר. בשנת 2011 שיפרה טויוטה את מנגנוני הבטיחות וכיום כולל הרכב מערכת בקרת יציבות, 6 כריות אוויר (הגרסה הידנית משווקת היילקס עם 2 כריות אוויר בלבד- יש לציין כי אין זה מספיק), המכלולים המכאניים כוללים 2 מנועי טורבו- דיזל וישנן שתי תיבות הילוכים- ידנית בעלת 5 הילוכים או אוטומטית אשר מכילה 5 הילוכים. ההיילקס הינו רכב עמיד ביותר, עיצובו שמרני ומראהו קשיח ו"מוכן לקרב".

נוח לכם שם מאחורה?

תא הנוסעים מעוצב באופן שמרני והוא מאובזר, מעוצב ונוח מאוד משום שהוא מרווח למדי אך מכיוון שהרכב אינו מכיל כיוון גובה עבור מושב הנהג הוא פחות נוח לנהיגה ולמרות זאת תחושת הנהיגה נוחה תודות למנוע החזק והוא מסוגל לרסן את תנודות הרכב כאשר הנסיעה קשה- גם בשטח וגם במהלך נסיעה בכביש כך שניתן בהחלט לטייל בשטח באופן בטוח. מעבר לזאת, מספקים המתלים הקדמיים והקפיצים הספירליים חווית נסיעה טובה משום שהם בולמים זעזועים. כמו כן, קפיצי העלים מסייעים במצבים של העמסה.

נוסעים בשטח? שמרו על הבטיחות!

כאשר נוסעים ברכב – בין אם מדובר על הכביש העירוני ובין אם מדובר על נסיעה בשטח צריך לשמור על הבטיחות- כפי שנאמר הדגם הידני הינו בעייתי מבחינה זו משום שהוא מכיל רק 2 כריות אוויר קדמיות אשר מגינות על נהג הרכב ועל הנוסע אשר יושב לידו. לעומת הדגם הידני, הדגם האוטומטי מכיל כ- 6 כריות אוויר אשר מיועדות עבור הנהג ועבור הנוסעים- ישנן 2 כריות קדמיות, כריות צד וכריות וילון עבור הנוסעים אשר יושבים מלפנים ועבור הנוסעים אשר יושבים מאחור.

מעבר לזאת, כולל הרכב מערכת VSC- מערכת זו שומרת על יציבותו של הרכב, מפחיתה את החלקתו במהלך ביצוע סיבובים ומסייעת לנהג לשמור על הנתיב גם במהלך נסיעות בכבישים חלקים או משובשים.

איך היא מעוצבת מבפנים, מה יש בטויוטה ובאליו צבעים ניתן לרכוש אותה?

טויוטה היילקס מכילה מגוון אביזרים- ביניהם- מראות צד מתקפלות חשמליות בעלות פנסי איתות, גימור ניקל למראות צד, ידיות הדלתות והמראות בצדדים צבועות בשחור, השמשות האחוריות כהות, המגבים הקדמיים בעלי השהייה, הפגוש הקדמי צבוע בצבע הרכב, הפגוש האחורי בגימור קל, יש פנסים קדמיים שניתן לכוונן (כוללים כיוון גובה חשמלי), פנסי ערפל קדמיים, פנס ערפל אחורי, פנס בלימה אחורי ועוד.

כמו כן, כולל הרכב מצת, ידיות אחיזה לנוסעים, זמזמים אשר מתריעים כאשר האורות דלוקים, עמעם תאורה ללוח מחוונים, משענת יד בקונסולה המרכזית, ידית אחיזה לנוסע מלפנים, תאורה פנימית, מכסה דלת הניתן לפתיחה מתאו של הנהג, סוככי שמש עבור הנהג ועבור הנוסע אשר יושב לצידו, מראה פנימית ליום וללילה, תאי אחסון בפאנל הקדמי, תא כפפות ניתן לנעילה, מתקני כוסות בחלקו האחורי והקדמי של הרכב, מחזיקי בקבוקים בדלתות האחוריות ובדלתות הקדמיות, כיסים בגבי המושבים הקדמיים, תאי אחסון אשר ממוקמים מתחת למושב האחורי, תאי אחסון בפאנל הקדמי, תא עליון עבור אחסון משקפיים ועוד. את טויוטה היילקס ניתן לרכוש בצבעים- לבן, כסוף מטאלי, שחור מטאלי ואפור כהה מטאלי.

אם אתם מעוניינים לרכוש רכב שטח נחשק ואופנתי אשר מסוגל לעמוד בכל משימה ולהרשים אתכם ואת סביבתכם בכל פעם מחדש- בחרו בהיילקס והתחילו לחקור את השטח!

רוצים לראות אות ההיילקס בפעולה? זהירות- לא לבעלי לב חלש..

מתעניין ברכישת טויוטה היילקס? למידע נוסף ולרכישה לחץ כאן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.