אוטוסטרדה - פורטל רכב

טויוטה יאריס

תוכן [ הסתר ]

פשוט אוהבת את העיר הגדולה

מתגוררים בעיר הגדולה? אולי בתל אביב או בעיר עמוסה אחרת ? אם כן, אתם וודאי מכירים את המגרעות המשמעותיות של אחזקת רכב בעיר. הצפיפות הגדולה, כמויות הרכבים אשר ממלאות את הכביש, העשן, הפיח, הפקקים הבלתי נגמרים והחיפושים אחר חנייה אשר נראית פעמים כה רבות כמכרה זהב עשויים להתיש את כוחם של בעלי הסבלנות הרבה ביותר.

בשל הסיבות הללו מוותרים אנשים רבים אשר מתגוררים בעיר הגדולה על אחזקת מכונית ונעזרים באופניים הירוקות, במוניות אשר עולות הון תועפות או בתחבורה ציבורית. נשמח לבשר לכם כי אין צורך לוותר על אחזקת רכב וכי באמצעות טויוטה יאריס- מכונית שאוהבת את העיר תוכלו להרוויח מכל העולמות ולנוע בנוחות בעירכם.

איזו יאריס מתאימה לך?

טויוטה יאריס החדשה והיפה הינה קומפקטית וחכמה ביותר, על כן היא מתאימה מאוד למתגוררים בערים מרכזיות ועמוסות בתנועה. אופייה הצעיר גורם לרבים להתאהב בה ממבט ראשון והקלילות אשר מאפיינת אותה גורמת לחוויית הנסיעה להיות מרגשת ונעימה בכל פעם מחדש. מעבר לזאת, יכול כל אחד לבחור ביאריס אשר מתאימה לו- ניתן לרכוש יאריס עם גיר אוטומטי או עם גיר ידני, ניתן לרכוש יאריס עם מנוע בנזין או עם טכנולוגיה היברידית אשר חוסכת דלק ועוד- כל אחד והסגנון שלו.

יש לציין כי תיבת ההילוכים של הדור השני הוחלפה לתיבת הילוכים אוטומטית ורציפה אשר הופכת את הנסיעה לנוחה יותר והבסיס של הגלגלים גדל. למרות שהיאריס התפתחה וגדלה היא חסכונית יותר משהייתה בדור הקודם. החיסכון מתאפשר באמצעות מערכת של עצור נע, עיצוב שונה והפחתת משקלה של המכונית. (למרות זאת המכונית אינה מחבבת תאוצות מהירות או עקיפות תקיפות- יש אשר יטענו כי הדבר מגן על הנוסע במידה והוא אוהב "לשרוף את הכביש"), אך אם אתם נהנים לנהוג בצורה ספורטיבית היאריס לא תתאים לכם (אין מה לעשות, יש להודות בעובדות).

שמרנית? אולי.. אז מה?

יש אנשים שיראו בטויוטה יאריס מכונית בעלת עיצוב שמרני ובהחלט ניתן לומר כי אם תמצאו חלילה במרדף אחר מכונית כלשהי תוכלו להסוות את עצמכם בצורה מצוינת משום שהמראה הסולידי של היאריס אינו מנקר עיניים ואינו בולט כלל. כאשר תכנסו אל תוך המכונית תוכלו ליהנות מעיצוב נעים, מחומרים איכותיים ומהנדסת אנוש חכמה. גם אם תצאו מחוץ לעיר (כפי שהוזכר הגברת אוהבת את העיר הצפופה) וגם אם תיסעו בכביש מפותל תהיה האחיזה בהגה יציבה.

בטיחות בדרכים- לשמור על הנהג והנוסעים

המכונית בטיחותית ביותר תודות לחגורות הבטיחות אשר מכילות מנגנון שמאפשר מתיחה מוגבלת ומונע פגיעות, תודות ל- 7 כריות האוויר אשר מסייעות להגנה על הנהג ונוסעי הרכב (הרכב מכיל 2 כריות אוויר לנהג ולנוסע לידו, 2 כריות אוויר אשר ממוקמות בצדדיו של הנהג והנוסע ליד, 2 כריות צידיות עבור הנוסעים מאחור ומלפנים וכרית אוויר נוספת שמטרתה להגן על ברכי הנהג).

מעבר לזאת, כוללת הטויוטה מערכת אזהרה עבור לחץ הצמיגים- בתוך כל גלגל קיים חיישן אשר מפקח על הלחץ של האוויר בגלגל. החיישנים קשורים אל לוח הבקרה ובמידה והלחץ נמוך מידי נדלקת נורת אזהרה. באמצעות מערכת האזהרה יכול הנהג לנסוע באופן בטיחותי יותר, נמנעת שחיקה של הצמיגים וניתן להפחית בכמויות צריכת הדלק.

צבעים ומידות

את טויוטה יאריס תוכלו למצוא בצבעים: אדום כהה מטאלי, אפור כהה מטאלי, לבן, כסוף מטאלי, לבן פנינה מטאלי, שחור מטאלי ותכלת מטאלי. מעבר לזאת תוכלו למצוא אותה במידות שונות.

שנסע אל העיר?

מתעניין ברכישת טויוטה יאריס? למידע נוסף ולרכישה לחץ כאן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.