אוטוסטרדה - פורטל רכב

טויוטה לנד קרוזר

תוכן [ הסתר ]

לנד קרוזר הינו רכב השטח של חברת טויוטה והוא דומה לקודמו, עם זאת שופרה צריכת הדלק דבר אשר משמח את הכיס ותורם לשמירה על הסביבה.

למרות ההטבה בצריכת הדלק הרכב מרעיש ואיכות האביזרים אינה מרשימה באופן מיוחד למרות שרמות הגימור מרשימות.

הנוסעים בלנד קרוזר ייהנו מחוויית הנסיעה במידה ומהירות הנסיעה אינה מהירה. בשל גודלו הרב של הרכב יש לו נוכחות רבה על הכביש וקשה מאוד לפספס אותו, כמו כן הוא מתאים לעיר ולנסיעות מחוץ לעיר שכן למרות שהוא מאסיבי וגדול הוא רך.

נוסעי הרכב ייהנו מתא נוסעים מרווח (תא הנוסעים מתאים ל- 5 איש ולכן הוא נוח מאוד לטיולים) כאשר בשורה השלישית אשר מכילה 3 מושבים אין צורך להצטופף אך עדיין ניתן לומר כי פחות מרווח. הלנד קרוזר מסתדרת היטב בתנאי השטח- גם במהלך נסיעה בשבילים. הגחון גבוה, המכלולים מסודרים, העמידה יציבה והצמיגים נוחים כך שלמרות שהרכב יקר יותר ממתחריו (לפחות מחלק מהם) הוא שווה את המחיר משום שיש לו יכולות גבוהות וביצועים מרשימים.

נסיעת שטח בטוחה

טויוטה לנד קרוזר הינה בטיחותית ונוחה למדי- כדי להבטיח רמת בטיחות גבוהה מכיל הרכב מערכת בקרת יציבות (VSC)- מערכת זו מפעילה את הבלם בכל גלגל בהתאם לצורך . כמו כן שולטת המערכת על התפוקה של המנוע ומסייעת בשמירה על היציבות ובמניעת החלקות כאשר הנהג מבצע פניות חדות או לחילופין- נוהג בכביש חלק.

מערכת נוספת אשר מסייעת לשמירה על הבטיחות הינה מערכת משיכה אקטיבית מתוחכמת (DAC). מערכת זו שולטת על הלחץ ההידראולי של הגלגלים במהלך נסיעה במדרונות תלולים. בצורה זו היא שומרת על היציבות של הרכב. כמו כן מפחיתה המערכת את נעילת הגלגלים ותורמת לשמירה על מהירת קבועה ונמוכה. מעבר לזאת, כולל הרכב מערכת איתות בלימת חירום- כך שבמקרה ומתבצעת בלימת חירום מהבהב אור הבלימה האחורי ומסייע לנהג אשר נמצא מאחורי הרכב להגיב בצורה מהירה. נוסף על כך, מכיל הרכב שבע כריות אוויר אשר מגנות על הנהג ועל הנוסעים.

אביזרים

בין מגוון האביזרים שמכילה הלנד קרוזר ניתן למצוא כוונן חשמלי עבור הנהג ועבור האדם אשר יושב לצידו, מערכת מיזוג דיגיטלית בעלת בקרת אקלים, אפשרות לכוון את טמפרטורת הרכב בהתאם לצרכיו של הנהג והיושב לצידו, כוונון חשמלי למשענת הגב התחתון של מושב הנהג, גלגל הגה אשר מכיל כפתורי שליטה על מערכת השמע, מערכת התנעה מתוחכמת אשר כוללת כפתור חשמלי להתנעת הרכב ללא שימוש במפתח או באמצעות זיהו שלט, הצגת נתוני הדרך על השלט, קורות פלדה בדלתות ועוד. ניתן לרכוש את הלנד קרוזר בצבעים: לבן, שחור מטאלי, אפור כהה מטאלי, כסוף מטאלי ולבן פנינה מטאלי.

אז למה כדאי לבחור בה?

ראשית, הלנד קרוזר הינה רב שימושית- תודות למערכות ההנעה המשוכללות ניתן לנסוע בה ברכב ובשטח, שנית היא בעלת עוצמה רבה – זאת בזכות מנועי הבנזין והדיזל האמינים. שלישית, הלנד קרוזר נוחה וקשיחה, אחיזת הכביש טובה והבטיחות מאקסימלית (תודות למערכות המשוכללות וכריות האוויר. מעבר לזאת הלנד קרוזר מעוצבת באופן חדיש, תא הנוסעים מעוצב ומרווח, עלות האחזקה נמוכה באופן יחסי (בהשוואה לרכבים אחרים בגדלים אלו), היא שומרת על ערכה ומבוקשת ביותר והיא אמינה ועמידה לאורך שנים.

במשך 60 שנה התפתחה הלנד קרוזר וכיום היא מאפשרת לנוסעים ליהנות משילוב מנצח של יכולת נהיגה, נוחות וכוח אשר מאפשרים נהיגה עם תנאי שטח מאגרים- אם אתם חובבי טיולי שטח- הלנד קרוזר תתאים לכם באופן מיוחד.

מעוניינים לצאת לשטח? צפו בסרטון הקצר והתרשמו מהלנד קרוזר:

מתעניין ברכישת טויוטה לאנד קרוזר? למידע נוסף ורכישה לחץ כאן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.