אוטוסטרדה - פורטל רכב

טויוטה פריוס

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי טויוטה פריוס יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת טויוטה פריוס יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

בעיקר בערים המרכזיות ניתן להרגיש בעשן ובפיח אשר ממלא את האוויר. אוויר הרים צלול כיין רחוק מהערים מלאות הרכבים הפרטיים, האופנועים, המוניות והאוטובוסים המזהמים מרחק שנות אור והפגיעה בסביבה פוגעת בסופו של דבר בעצמנו- בבריאות שלנו.

באמצעות יציאה מהקופסא המפוייחת וחשיבה על האדם ועל הסביבה שלנו נוכל לשנות דברים וכדי להתחיל לתרום או לפחות לא להזיק לסביבה ניתן לבחור ברכב חדיש וירוק- הלא הוא טויוטה פריוס.

טויוטה פריוס - נא להכיר

טויוטה פריוס המשפחתית לא מפסיקה להשתפר והדגם החדיש אשר לוקח את מקומו של הדגם ההיברידי האיכותי הינו חסכונו עוד יותר תודות למנוע החשמלי ולמנוע הבנזין אשר השתדרגו. הפריוס מתאימה גם לארוכי הרגליים משום שהיא מספקת מרחב רב.

פרטים רבים נותרו זהים לדגם הקודם כמו למשל- נוחות הנסיעה כאשר היתרון המרכזי הוא החיסכון בדלק כך שהיא מתאימה באופן מיוחד לאנשים אשר שומרים על הסביבה ומתגוררים באחת הערים המרכזיות עתירות הפקקים. את הפריוס ניתן למצוא עם מערכת כלאיים משופרת אשר מכילה טעינה משקע חשמל. כמו כן ניתן למצוא גם את הפריוס פלוס אשר מכילה מקום עבור שבע נפשות. ניתן לזהות את הפריוס גם למרחוק אך היא לא יוצאת דופן מבחינת יופייה, יש יפות ממנה.

ניתן למצוא 2 דגמים של טויוטה פריוס- הדגם הראשון הינו טויוטה פריוס GLI. דגם זה משלב בין שני מנועים ומעניק חווית נסיעה שקטה וצריכת דלק מעטה. הדגם השני הינו טויוטה פריוס PLUG IN. דגם זה משלב בין מנוע חשמלי ובין מנוע בנזין היברידי.

מעוצבת ומכילה מגוון אביזרים

הפריוס המשפחתית הינה מאובזרת למדי- בין מגוון האביזרים שתוכלו למצוא בה קיימים-חישוקי סגסוגת קלה בעלי צלחות כיסוי מרשימות, גלגל רזרבי, מערכת כניסה מתוחכמת עבור דלתו של הנהג, פנס בלם אחורי, מפשיר אדים בחלקו האחורי של הרכב, נעילה מרכזית אשר מאפשרת שליטה ממפתח מקורי (יעיל וחכם ביותר בעיקר כאשר נוסעים בילד ילדים), תאורת יום קדמית, פגושים וידיות בגוון כסוף, פנסי הלוגן בקדמת הרכב בעלי כוונן גובה חשמלי, 2 שלטים לצורך פתיחתו ונעילתו של הרכב ללא צורך להשתמש במפתח, מגב אחורי בשילוב מתז, פנסי ערפל קדמיים ועוד.

בטיחות בדרכים

טויוטה פריוס הינה בטיחותית ביותר- היא מכילה מערכת אשר מונעת את נעילת הגלגלים וטכנולוגיה אשר מחלקת את כוח הבלימה כך שבזמן הבלימה הגלגלים לא ננעלים. שתי המערכות החכמות הללו תומכות זו בזו ומאפשרות לנהג הרכב לשלוט בהיגוי במהלך בלימות חירום- עד לעצירה.

נוסף על כך, כוללת המערכת 7 כריות אוויר אשר מגינות על הנהג והנוסעים, 2 כריות אוויר במושב הקדמי אשר מיועדות לנהג הרכב ולנוסע אשר נמצא לימינו, שתי כריות אוויר צידיות עבור הנהג והנוסע לידו, 2 כריות וילון צידיות עבור הנוסעים מאחור ומלפנים וכרית אוויר נוספת לברכי הנהג. מעבר לזאת, כוללת המכונית מערכת מקרת יציבות חכמה (VSC). מערכת זו יודעת לזהות מצבים של איבוד שליטה או סכנת החלקה ומטרתה לשמור על יציבותו של הרכב ולאפשר לו להמשיך לנסוע באופן בטוח (יעיל ביותר לימים הגשומים). המערכת פועלת באמצעות מערכת הבלמים ועלי ידי סיוע לנהג כאשר הוא מפנה את ההגה לצד הנכון.

ומה לגבי צבעים?

את הפריוס תוכלו לרכוש בצבעים- אפור כהה מטאלי, כחול בהיר מטאלי, כחול כהה מטאלי, כסף מטאלי, לבן, לבן פנינה מטאלי ושחור. צבעים סטנדרטים שמתאימים לכולם.

צפו בסרטון הקצר והפעילו את הדמיון- זה יכול להיות שלכם.. בקלות

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.