אוטוסטרדה - פורטל רכב

טויוטה קורולה

Zap Cars אם אתם מחפשים רכבי טויוטה קורולה יד שניה, 0 ק"מ או יבוא אישי - ניתן למצוא מבחר גדול של רכבים של חברת טויוטה קורולה יד שניה באתר זאפ קארס.
תוכן [ הסתר ]

עוצמתית, חזקה ומרווחת

טויוטה קורולה החדשה והמשפחתית מכילה מנוע חדיש בעל נפח של 1.6 ליטר. המנוע מספק עוצמה של 132 כוחות סוס, משולב עם תיבת הילוכים אוטומטית (תיבת ההילוכים כוללת כ- 7 הילוכים) והיא חסכונית ביותר בצריכת דלק.

חובבי הנסיעות וודאי ישמחו לדעת כי תא הנוסעים הינו מרווח ביותר ונהג הרכב נהנה ממערכת חדישה אשר מאפשרת לו לשלוט בטלפון, במצלמה האחורית, במסך המגע הצבעוני ועוד. מראה הקורולה החדשה הינו מכובד ביותר- היא בהחלט גדלה בהשוואה לדור הקודם ומאחור ישנן יחידות תאורה אופקיות ודקיקות. למרות המרווח הרב שהמכונית מספקת לנוסעי המושב האחורי שילובי הצבעים (הפלסטיק יחד עם השחור) יוצרים מראה פשוט (לא שזה רע!)- שכן התוצאה הסופית היא מראה מרשים ומהודר שאינו מעמיס על העין ומתאים מאוד למנהלים בעלי משפחות.

אפשר לבטוח בה- יודעת מתי להאיץ ומתי לבלום

טויוטה קורולה הינה בטיחותית ביותר ומתאימה למשפחות. כדי לספק ביטחון מלא מכילה הקורולה כ- 7 כריות אוויר אשר מתחלקות בין הנוסעים באופן הבא: 2 כריות אוויר קדמיות מיועדות עבור הנהג ועבור הנוסע אשר יושב לצידו, 2 כריות אוויר צידיות מיועדות עבור הנהג ועבור הנוסע לידו, 2 כריות וילון צידיות מיועדות עבור הנוסעים מאחור ומלפנים וכרית אוויר נוספת מיועדת עבור ברכי הנהג. כמו כן, כוללת הקורולה שתי מערכות חכמות- מערכת ABS אשר מונעת מהגלגלים להינעל במהלך בלימה ומערכת אשר מחלקת את כוח הבלימה (EBD). מערכת זו מחלקת את כוח הבלימה בין הצד האחורי והצד והקדמי של הרכב ובין הצד הימני והשמאלי. באמצעות שתי המערכות הללו מצליח הנהג לנווט את הרכב בין המכשולים ולבצע עצירה באופן מסודר ובטוח.

מעבר לזאת, מכילה הקורולה מערכת בקרת יציבות כך שבמידה וחלילה נמצא הרכב במצב מסוכן מתחילה מערכת VSC לפעול. מערכת זו בולמת את הגלגל אשר יצא מאיזון ומונעת מהרכב להחליק על ידי שליטה על ספק המנוע.

ומה עם אביזרים? לכל פריט יש מקום משלו

יחד עם זאת, מכילה הקורולה החדשה אביזרים רבים, זאת בזכות הטויוטה טאץ' (מערך מולטימדיה חדיש אשר מובנה ברכב) ומאפשרת לנהג לנסוע בצורה נוחה. בין האביזרים הקיימים בקורולה ניתן למצוא: מחזיקי כוסות קדמיים, בקרת אקלים שניתן לפצל (לנהג ולנוסע אשר יושב לצידו), בקרת שיוט, הגה בציפוי עור, כניסה לנגן מוסיקה חיצוני, מסך מגע, אפשרות להנעה ללא שימוש במפתח, מראות חשמליות, מצלמת רוורס, תאורת לד- יום, פנסי ערפל, מחשב דרך, חישוקים קלים, חלונות חשמליים, MP3 מערכת שמע, משענת יד מרכזית לנוסעים אשר יושבים מאחור עם מתקן לכוסות, תאי אחסון בדלתות האחוריות ובדלתות הקדמיות, כיס בגב המושב של הנוסע ליד הנהג, תא אחסון מטבעות לצידו של הנהג, תא מטען עם תאורה, תא כפפות, תא אחסון עליון למשקפיים ועוד. הקורולה מגיעה בצבעים: לבן, אופר כהה מטאלי, שחור מטאלי, כסוף מטאלי, לבן פנינה מטאלי, כחול פחם מטאלי וברונזה מטאלי.

שומרים על הסדר, מרגישים טוב ולא פוגעים בסביבה

אם אתם מעוניינים ליהנות מרכב מרווח, גדול ומרשים אשר מתאים לנסיעה בעיר ומחוץ לעיר, רוצים לרכוש רכב מאובזר אשר יאפשר לכם לנסוע בנוחות ולשמור על הסדר- כל זאת מבלי לפגוע בסביבה (שכן הקורולה חסכונית מאוד מבחינת צריכת דלק)- טויוטה קורולה היא הרכב שלכם והיא תאפשר לכם לנסוע עם תחושת ביטחון גם כאשר ילדכם נמצאים ברחב וגם כאשר מדובר על נסיעות ארוכות.

רוצים לצאת לנסיעה קלה? צפו בסרטון ואל תשכחו להדק חגורות..

מתעניין ברכישת טויוטה קורולה? למידע נוסף ולרכישה לחץ כאן

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.