אוטוסטרדה - פורטל רכב

למה כדאי לטפל במוסך שברולט מורשה

רכב הוא מוצר יקר הן כספית והן יקר עבור הבעלים שלו לאור החשיבות הרבה של כלי הרכב בעצמאות של כל אדם שמאפשר לו לנוע לכל מקום ובכל זמן. זו הסיבה שקיימת חשיבות רבה לתקינותו של הרכב.

בעלי הרכבים הם בדרך כלל ערניים למצבו של הרכב ובכל פעם שנראה להם שיש תקלה או רעשים הם מתאמים הגעה למוסך.

טיפול במוסך מורשה

לקוחות רבים בוחרים לבצע את כל הטיפולים עבור המכונית שלהם באופציה של מוסך שברולט וזאת מכמה סיבות חשובות:

  • מוסך מורשה הוא מוסך מתקדם אשר העבודות שבו מתבצעות באמצעות שיטות חדשניות על פי ההנחיות של היצרן בארה"ב.
  • עובדי המוסך משתתפים לעיתים תכופות בהדרכות ובהשתלמויות מקצועיות, הן בארץ והן בעולם ולכן הם מומחים בתחומם.
  • כאשר בעל רכב מגיע אל מוסך שברולט עקב תקלה באוטו, מהר מאד העובדים עולים על הבעיה ומציעים את התיקון הנדרש שמתבצע באופן ידני או על חיבור הרכב למחשב, כדי לתהות על התקלה וכדי לבצע את האיזון הנדרש.
  • מוסך זה עובד בשיטות מתקדמות גם בנושא התיעוד ולכן כל פעולה, טיפול, תיקון, שיפוץ לאחר תאונה וכו' מתועדים במערך הממוחשב של המוסך. בכל עת אפשר לראות מתי בוצע טיפול מסוים ובהתאם לכך לקבל החלטה על המשך העבודות הנדרשות.
  • תיעוד זה חשוב מאד גם עבור מי שרוכש רכב זה, כך הוא יודע את מצבו המכני של הרכב ואת הטיפולים השונים שבוצעו בו לאורך השנים.

השקט הנפשי של הלקוח

בעלי רכבים רבים מבצעים טיפולים שוטפים רק באפשרות של מוסך שברולט כיוון שהם סומכים על העבודה המקצועית של העובדים שנעשית באופן מוקפד לאורכו של כל הטיפול. מעבר לכך ברור להם שאם אנשי המוסך אמרו שהם מחליפים חלק מסוים כמו רצועת טיימינג, הדבר אכן מתבצע בפועל. זאת לעומת מוסכים לא מורשים שבעלי הרכב לא בטוחים שאכן הדברים מתבצעים בפועל.

בהתאם למקום המגורים של בעל הרכב הוא בוחר מוסך מורשה שממוקם בסמוך ונוח לו להגיע אליו במקרים של תקלות או עבור טיפולים שוטפים.

הכנה לטסט השנתי

אחת הדרכים הנוחות ביותר היא להעביר את הרכב אל מוסך שברולט מורשה כדי שהעובדים יבדקו אותו באופן מעמיק לקראת מועד הטסט השנתי. לאחר הבדיקה הם ממליצים ללקוח להחליף חלק זה או אחר כיוון שהוא נשחק וקיימת הערכה שבוחן הרכב לא יעביר את הרכב טסט לאור זאת. ברוב המקרים הלקוח מאשר את התיקון ולאחר מכן עובד המוסך נוסע אל מכון הבדיקה, מציג את שובר התשלום שהלקוח שילם והבוחן מבצע את הבדיקה הנדרשת.

ברוב המקרים הרכב עובר את הטסט ומקבל לכך את האישור כך שרק בעוד שנה יהיה צורך לבצע שוב טסט לרכב.

 

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.