אוטוסטרדה - פורטל רכב

מה חשוב לבדוק לפני שקונים רכב 7 מקומות חדש מהיבואן

ההחלטה על הרחבת המשפחה מביאה אתה המון שינויים באורח החיים, אחד השינויים שיהיה עליכם לעשות, ככל הנראה, הוא לבחור היטב את הרכב בו תנהגו.

תוספת נפשות למשפחה יכולה להוביל בהחלט לפרידה ממכונית הספורט ששימשה אתכם בשנות ה- 20 ובחירה ברכב מעט יותר גדול. בין אם אתם רציניים ומעוניינים במשפחה גדולה בעתיד, ובין אם אתם עוד רגע עוברים מ-5 ל- 6 נפשות, אנו ממליצים לכם ללכת בגדול ולקנות רכב 7 מקומות מרווח וחסכוני. רגע לפני שאתם חותמים על העסקה, עליכם לקחת בחשבון את הדברים הבאים.

כניסה נוחה לרכב

עם 7 מושבים, עליכם לבדוק שהרכב כולל גישה נוחה לשורת המושבים האחורית. יש כמה אפשרויות כאשר מדובר ברכבי 7 מושבים ועליכם לבחון מהי האפשרות הטובה ביותר עבורכם. ישנם רכבים שפתח הכניסה שלהם גדול ומרווח כך שלא מורכב להיכנס לתוכם, בעוד שרכבים אחרים דורשים את קיפול שורת המושבים השנייה כדי לקבל גישה לשורה האחרונה. עשו את השיקול שלכם.

מרחב ונוחות

העובדה שרכב מכיל 7 מושבים אינה הופכת אותו למרווח ונוח. לפעמים השורה השלישית של המושבים באה על חשבון תא המטען, או שהישיבה בתוך הרכב עשויה להיות צפופה, לכן שימו לב שהמושבים הנוספים אינם באים על חשבון הנוחות שלכם. כמו כן הקפידו לבדוק את עומק ורוחב המושבים ואת מידת הנוחות בעת הישיבה עליהם. כמובן שאם אתם מכניסים כסאות בטיחות לילדים, עליכם לוודא שיהיה מספיק מקום לכך.

גמישות

לא בכל זמן תזדקק לכל שבעת המושבים, לכן מומלץ לחפש את הגמישות שבכל דגם. באופן אידיאלי עליכם לבחור ברכב 7 מקומות מרווח וחסכוני שבו ישנה אפשרות לקפל את המושבים כאשר אינם נמצאים בשימוש, ואז להשתמש בחלקו האחורי של הרכב עבור דברים שונים, כמו למשל להובלת מזרן או מכונת כביסה חדשה וכדומה.

חסכון מקסימלי

כל משפחה משתמשת ברכב שלה בדרך שונה, לכן עליכם לחשוב כיצד ישמש אתכם הרכב שלכם – האם רק תסיעו בו את הילדים לחוגים ולבית הספר, או שזהו הרכב שאתו תיסעו לטיולים, ביקורי משפחות, נסיעה לעבודה וכדומה? אם הרכב הזה עתיד לשמש אתכם על בסיס יומיומי מוטב שתקפידו לבחור ברכב חסכוני ובעל צריכת דלק נמוכה.

בטיחות

אם אתם קונים רכב חדש מהיבואן אל תתפשרו על ציוד ואביזרי בטיחות. בדקו את רשימת ציוד הבטיחות הסטנדרטי והשקיעו בכל אופציה שתעזור להגן על המשפחה שלכם ולהפוך את הנסיעה לכמה שיותר בטוחה. כמו כן כדאי גם לבדוק את דירוג הבטיחות של הרכב ולהתעדכן בכל המידע הרלוונטי לבטיחות של רכבים.

ולבסוף, גם העיצוב של הרכב צריך לשחק תפקיד מרכזי, ועליכם לבחור ברכב 7 מושבים שיעניק לכם את מידת הפונקציונליות הרצויה, אך גם יראה נהדר על הכביש!

 

 

 

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.