אוטוסטרדה - פורטל רכב

מחירון רכב

כל בעל רכב בישראל, המעוניין למכור את רכבו הישן או לרכוש רכב יד שנייה נעזר בפרטי מחירון רכב, בכדי לקבל מושג מקצועי ומהימן על טווח מחירי רכבי יד שנייה בשוק המכוניות הישראלי.

מחירון הרכב עשוי לסייע בתמחור נכון של רכבים למכירה ובקבלת אומדן על מחירי רכבי יצרנים מיד שנייה, כך שמניפולציות מכירתיות לא תוכלנה לפגוע ברווחיות העסקה או באטרקטיביות שלה.

במאמר הבא, תוכלו לקבל את המידע המקיף על מחירוני רכב.

מהו מחירון רכב?

מחירון הרכב הוא מסמך המאגד לתוכו את כלל מחירי דגמי הרכב של כלל יצרני הרכב המיובאים לארץ. מחירי המחירון מסתמכים על נתונים מהימנים של מחירי דגמי רכב חדשים ושיעור הפחת החל על כל שנתון של רכב.

אילו פרמטרים מופיעים במחירון הרכב?

כל מחירון רכב מורכב מקטגוריות מיון מגוונות, כך שהצרכנים יוכלו לאתר בקלות את דגם הרכב הרצוי ולקבל עליו את המידע המקיף. קטגוריות המיון הנפוצות הן הבאות: סוג הרכב, מרכב, סוג היצרן, סוג תיבת ההילוכים, דגם הרכב, גודל נפח המנוע, תת דגם הרכב, סוג המנוע ושנת ייצור הרכב.

אילו דגמי רכב מופיעים במחירון הרכב?

כאמור, לכל מחירוני הרכב היצע של יצרניי רכב ודגמי רכב, המופיעים במחירון, כאשר באופן כללי, מופיעים דגמי הרכב הבאים: אודי, שברולט, אופל, רנו, איסוזו, רובר, אלפא רומיאו, קרייזלר, ב.מ.וו, קאיה, ביואיק, קאדילק, ג'יפ, פיג'ו, דודג', פיאט, דייהו, פורשה, דייהטסו, פורד, האמר, פולקסווגן, הונדה, סקודה, וולוו, סמארט, טויוטה, סיטרואן, יגואר, סיאט, יונדאי, סוזוקי, לנצ'יה, סובארו, לקסוס, סאנגיונג, מאזדה, סאאב, מיני ב.מ.וו, ניסאן, מרצדס, מיצבושי ועוד.

מהו מחירון רכב מקצועי?

אם אתם מתכוננים לבצע עסקה של רכישת רכב יד שנייה, וודאי תרצו לדעת כי יש בידכם את המידע המהימן והמקצועי ביותר וכי לא נפלתם לפח של מחירון רכב יד שנייה מזוייף ושקרי. לפיכך, אנו ממליצים לכם להיעזר אך ורק במחירוני רכב מוכרים ומקצועיים בעת מעמד מכירת רכב או לבירור מחיר רכב יד שנייה.

אילו מותגי מחירוני רכב קיימים בארץ?

אם בעבר, פעל שחקן בודד בתחום מחירוני הרכב, הרי שהיום בעידן האינטרנט, ניתן למצוא מגוון רחב של מחירוני רכב, כשהמובילים מביניהם הם: מחירון רכב לוי יצחק, מחירון הרכב של יד 2, מחירון רכב דיסקברי, מחירון משאיות, מחירון הגה ועוד.

על מחירון משאיות

בשנים האחרונות עם התפתחות שוק המשאיות והרכבים הכבדים, נולדו גם מחירוני משאיות, אשר נועדו לספק לנהגי המשאיות מידע אמין ומקצועי על מחירי המשאיות בארץ.

בדומה למחירון הרכב, גם במחירוני המשאיות, המחירון השולט בכיפה הוא לא אחר מאשר מחירון משאיות לוי יצחק, המספק לנהגים את הנתונים המהימנים ביותר על מחירי משאיות בארץ.

לסיכומו של עניין, אם החלטתם לרכוש רכב מיד שנייה וברצונכם לדעת מהו טווח המחירים בשוק, לגבי מספר דגמי רכב בהם אתם חפצים, אנו ממליצים לכם להסתייע במסמך מחירון רכב מקצועי.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.