אוטוסטרדה - פורטל רכב

שירות לקיחת רכבים לטסט

זה קורה רק פעם בשנה, אבל כשזה קורה - זה אחד הדברים המעצבנים ביותר שיש. אנחנו מדברים כמובן על העברת טסט לרכב, פעולה מאוסה ומעיקה שאין אחד שישמח לעשות אותה, גם אם יש לו את כל הזמן שבעולם. כיום, יותר ויותר גורמים מציעים שירות שימנע מכל אחד מאיתנו את ה'עונש' הזה: שירות לקיחת רכבים לטסט.

כדי להבין עד כמה מדובר בעניין מעיק, לפניכם יום טיפוסי של בעל רכב פרטי, אשר בתמימותו ביקש להגיע למכון רישוי כדי להעביר את האוטו שלו טסט שנתי:

08:00

הגעה למוסך לבדיקה כללית מקדימה, בכדי להבין מה יש לתקן, אם בכלל.

במקרה בו ישנן תקלות כלליות, ייתכן והרכב יישאר במוסך לכמה שעות עד יום שלם. קחו זאת בחשבון.

08:30

כיוון פרונט והחלפת צמיגים (לא חובה, אך נפוץ מאוד).

09:30

כיוון התאורה וניקוי/החלפה של הפנסים (לא חובה, אך נפוץ מאוד).

10:00

התייצבות בבנק הדואר או בסניף הבנק לתשלום האגרה.

מסמכים חשובים: ביטוח בתוקף, תעודת זהות של בעל הרכב או ייפוי כוח כאשר המשלם אינו בעל הרכב.

11:00

הגעה אל מכון הרישוי. המתנה בתור.

מסמכים חשובים: רישיון, ביטוח, טופס האגרה המשולם.

11:30

כניסה לבדיקה עצמה. קבלת מסקנות ותוצאות ותשובה: עבר או לא עבר.

  • במקרה בו הרכב עבר את הבדיקה, זכיתם: אתם חופשיים ומאושרים.
  • אם הרכב לא עבר את הבדיקה, עליכם לחזור שוב למוסך ולדאוג לתיקון הבעיות...

כמובן שזו רק דוגמא אחת מיני רבות. במקרים רבים יימצאו גם בעיות בבלמים, במערכת הפליטה (האגזוז) ועוד שלל בעיות נפוצות. כל אלו ייאלצו אתכם לבזבז זמן רב ואינספור שעות, שיתפרסו לעיתים על פני כמה ימים - וזה עוד לפני שהזכרנו את העצבים והכעסים שמצטברים תוך כדי. לא חבל שכל העברת טסט לרכב תסתיים כך?

תנו את העבודה למקצוענים

כבר לפני שנים הבינו מוסכניקים רבים שיום העברת הטסט הוא בבחינת סיוט עבור הנהג הפרטי. לכן, הם מציעים ללקוחות השונים לבצע עבורם את המשימה הזו, בעיקר משום שהם יודעים בדיוק כיצד לטפל בכל תקלה ולא פחות חשוב מזה: איך לדבר עם אנשי מכון הרישוי.

היום, השירות הזה ניתן בצורה מקצועית הרבה יותר. זהו שירות לקיחת רכבים לטסט, אשר נעשה על ידי מוסכים מורשים ומכוני רכב שונים אשר מתמחים בעניינים אלו. במה עניין זה טוב יותר מאשר אותו שירות של המוסכניק הפשוט?

ראשית, מדובר בשירות מסודר שמוכר על ידי הרשויות ולא נעשה כבדרך אגב, תוך כדי עבודתו של איש המקצוע. זהו שירות אחד מיני מגוון שירותים שמציעים המוסכים המורשים ומכוני הרכב, אשר מתבצעים בצורה מקצועית לגמרי.

שנית, מדובר באנשים אחראיים אשר מודעים לחשיבות בדאגה לרכב ובהחזרתו במצב זהה לזה שהיה. שלא תטעו: אין כאן כל ביקורת על המוסכניקים הרגילים. אבל, בשירות המקצועי והמסודר, אתם יכולים לדעת בדיוק מי לקח את הרכב לבדיקה, יש לכם כתובת לתלונות והכל מסודר ומתועד עד לפרט הכי קטן.

וזה לא הסוף - שירות לקיחת רכבים לטסט כולל היום בלא מעט מקומות גם תוספת 'עד הבית'. כלומר: איש המקצוע מגיע עד אליכם, לוקח את הרכב בתיאום איתכם ומחזיר אותו בסוף היום, לאחר שעבר את הטסט בהצלחה. ואתם? אתם ממשיכים בשגרת חייכם באותו זמן, מבלי לעשות דבר שמזכיר את אותו סיוט. פשוט מושלם.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.