אוטוסטרדה - פורטל רכב

משאיות איסוזו

משאיות איסוזו הפכו למותג יפני עולמי שכבש בסערה את שוק הרכב בעולם. איסוזו סומו סומנה כאחת מהיצרניות הגדולות המובילות בעולם בייצור של כלי רכב מסחריים ובייצור של משאיות קלות, בינוניות וכבדות. במדריך הבא נסביר אודות התפתחות מותג המשאיות הנודע: משאיות איסוזו סומו.

משאית

תוכן עניינים

על מותג הרכב המסחרי- איסוזו

חברת איסוזו היא יצרנית גדולה וותיקה של כלי רכב מסחריים ומנועי דיזל, המוכרת בעולם בעיקר בזכות הטנדרים, המשאיות הקלות והאוטובוסים שלה. איסוזו שנוסדה בשנת 1916 ביפן, קיבלה את שמה המסחרי "איסוזו" בשנת 1937 על שמו של נהר איסוזו הזורם ביפן. מאז עברה החברה מהפכות רבות, בהן כרתה בריתות ושותפויות עם יצרניות רכב שונות בעולם, לרבות שותפות עם ענקית הרכב האמריקאית- ג'נרל מוטורס וענקיות הרכב היפניות סובארו והונדה. החברה מתמחה בייצור של משאיות, טנדרים, אוטובוסים ומנועי דיזל כשצפי המכירות העולמי לרכבי איסוזו בעולם לשנת 2009 עומד על מספר של כ ? 550 אלף רכבים. בישראל, מיוצגת חברת איסוזו על ידי חברת UMI, שהיא המשווקת והיבואנית של רכבי ג'נרלס מוטורס בארץ. השילוב המנצח בין איכות ועוצמה יפנית לנוחיות, יוקרה ועיצוב אמריקאים הם שהעניקו למגוון רכבי איסוזו וביניהם משאיות איסוזו, מקום של כבוד בשוק הרכב הישראלי עם נוכחות חזקה מאוד במכירה של משאיות קלות. מעבר לכך מפעילה החברה שירות ייחודי של מכירת משאיות יד שניה וכן מספקת מחירון משאיות.

חזון החברה

איסוזו מוטורס, שנוסדה בשנת 1916 היא יצרנית הרכב היפנית הוותיקה ביותר בעולם. לאורך שנות קיומה חתרה החברה ליצירה ללא פשרה בהליך של בניית מותג איסוזו העולמי ובהפיכת החברה למה שהיא היום. כיום חברת איסוזו מוטורס מובילה בתעוזה את האתגר הבא בתחום הייצור של כלי רכב מסחריים ומנועי דיזל תוך שמירה על איכות, מקצועיות וחדשנות. מאז הפכה למותג עולמי מפעילה איסוזו מרכזי שירות ומכירה של משאיות איסוזו ורכבים מסחריים אחרים בלמעלה ממאה ארצות ברחבי העולם. בכדי להבטיח את הביצועים המתקדמים, הבטיחותיים, החסכוניים והידידותיים ביותר לסביבה לצד שירות אמין, יעיל ומקצועי חברת איסוזו שוקדת יום וליל על פיתוח של שיטות ייצור איכותיות ויעילות וכן בבניית מרכזי שירות לטיפול בקהל הלקוחות המסור ברחבי העולם. מחויבותה הבלתי מתפשרת של חברת איסוזו להתייעלות, לקדמה ולחדשנות היא ששמה את משאיות איסוזו על המפה.

על משאיות איסוזו

למעלה משמונים שנה עברו מאז יוצרה המשאית הראשונה לבית איסוזו, מהלך היסטורי שסימל את תחילת הדרך לעלייתו של מותג הרכב היפני. כאשר כיום הוכתרה החברה כיצרנית המשאיות הנמכרת ביותר ביפן ולמותג הרכב המוביל בחדשנותו בעולם כולו. משאיות איסוזו מובילות בחדשנותם ובעוצמתם זאת הודות למנועי הדיזל החסכוניים והעוצמתיים של איסוזו המאפשרים ביצועים גבוהים במינימום תצרוכת של דלק ובמינימום פליטה של חומרים מזהמים ובתיבת הילוכים משוכללת מסוג NeesTronic. כמו כן, המשאיות של איסוזו הוכתרו כמובילות זאת הודות לרמת הנוחות והפינוק של קבינת הנהג המאובזרת בכסא נהג מרווח, מתקדם וחדשני עם מערכת מתלים מודרנית ומעוצבת ובטכנולוגיה בטיחותית פורצת של מצלמה ייחודית המתריעה על נסיעה לאחור ושתי כריות אוויר.

לסיכום, אם ברצונכם לרכוש משאית חזקה, אמינה, בטיחותית, חסכונית וידידותית לסביבה משאית איסוזו סומו היא התשובה המושלמת עבורכם.

מידע נוסף בנושא משאיות איסוזו:

מתעניין במשאיות איסוזו ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.