אוטוסטרדה - פורטל רכב

משאיות דאף

לא סתם הפכו משאיות דאף למותג המשאיות האהוב על נהגי ציי רכב ציבורים כדוגמת חברת אגד, שהרי מדובר במותג הולנדי וותיק ואמין שצבר מוניטין מצויין בשוק המשאיות העולמי והמקומי גם יחד. במאמר הבא, נסקור את מותג המשאיות ההולנדי הנודע דאף ואת דגמי המשאיות המנצחים של קונצרן המשאיות הענק.

משאית

תוכן עניינים

על מותג משאיות הענק דאף

שורשיו של קונצרן המשאיות ההולנדי דאף, אשר נוסד בשנת 1928 על ידי האחים הוב ווים וואן דורן, נעוצים עמוק בתודעה ההיסטורית של העם ההולנדי. החברה אומנם הוקמה בשנת 1928, אבל למעשה מותג המשאיות דאף נולד רק בשנת 1932 משהחליטו האחים וואן דורן להתמקד בייצור של טריילרים וסמי טריילרים ושם החברה שונה לשם ?Van Doorne?s Aanhangwagenfabriek N.V.? או בקיצור - D.A.F.. כבר בשנת 1933 פיתחה החברה המהפכנית שלדת משאית קלה, תיבת הילוכים אוטומטית לסמי טריילר ומערכת ברקסים משוכללת. את הדגמים הראשונים של משאיות דאף, הציגה החברה לעיתונות רק בשנת 1949 כששחררה לאוויר העולם את משאיות דאף שסי מדגם A ? 30 ו ? A ? 50. מאז הפכה חברת דאף למותג משאיות עולמי מוערך וליצרן המשאיות הגדול באירופה.

על משאיות דאף בישראל

משאיות דאף חדרו לשוק הישראלי בהצלחה רבה על ידי חברת תשתית וכיום משאיות דאף מחזיקות בנתח של 20% משוק המשאיות בישראל. חברת תשתית התוותה סטנדרט חדש של שירות בכל הקשור ליבוא, מכירה, שירות ואחזקה של משאיות והיא משווקת מבחר רחב של משאיות דאף, לרבות: משאיות בינוניות וכבדות, משאיות יד שנייה ועוד. משאיות דאף צברו מוניטין רב בקרב ציבור נהגי המשאיות בישראל ואף הוכתרו למשאית השנה הבינלאומית לשנת 2002.

דגמי משאיות דאף פופולאריים

סדרת משאיות דאף מונה מספר דגמים מנצחים המצוידים בטכנולוגית SCR ועומדים בכל תקני פליטת המזהמים האירופיים. מנועי דאף ידועים בביצועיהם הגבוהים, באמינותם וברמת שרידות גבוהה. משאיות דאף ידועות כמשאיות בטיחותיות, נוחות ואמינות במשקל של 6 טון ומעלה.

דגמי משאיות דאף המנצחים הפופולאריים הם הבאים:

  • סדרת LF - הסדרה המנצחת של דאף, היא למעשה משאית חלוקה בעלת תא נהג מרווח ומודרני, רדיוס סיבוב קטן לתמרון מקסימאלי, משקל שלדה נמוך וגישה נוחה וקלה לתא הנהג. סדרת משאיות דאף האטרקטיבית מדגם LF מאופיינת במנוע חזק, תיבת הילוכים ממוחשבת וממוכנת, תכנון פנימי חכם ועיצוב חדשני במשקל הנע בין 7.990 ועד 21 טון המתאים בעיקר לחלוקה של סחורה ולנסיעה באזורים בנויים.
  • סדרת CF - סדרת המשאיות החדשה של דאף זכתה למוניטין גבוה בקרב מפעילי ציי רכב ונהגים והיא מאופיינת בחטיבת כוח מתוחכמת, מנועים חזקים, איכות נסיעה ועיצוב מרהיב. זוהי משאית המתאימה בעיקר לעבודות תובלה במשקל כבד.
  • סדרת XF105 - סדרת המשאיות החכמות של דאף, שהפכה לספינת הדגל של משאיות דאף, המאופיינת בתצרוכת דלק נמוכה, עלויות תפעול נמוכות, פליטת מזהמים קטנה אמינות ונוחות מירבית, המתאימה בעיקר לתובלה של סחורות כבדות למרחקים ארוכים.

אם ברצונכם לרכוש משאית דאף תוכלו לקבל מידע אודות מחירי דגמי דאף באמצעות מחירון משאיות מקצועי. לסיכום, אם ברצונכם ליהנות ממשאית נוחה, אמינה, חזקה, בטיחותית וחסכונית הצטרפו עכשיו למשפחת משאיות דאף.

מידע נוסף בנושא משאיות דאף:

מתעניין במשאיות דאף ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.