אוטוסטרדה - פורטל רכב

משאיות וולוו

משאיות וולוו, אשר הוכתרו עוד בתחילת דרכן כמשאיות חזקות ואמינות מגלמות בתוכן את כל המאפיינים להם זקוק כל נהג תובלה ממוצע בארץ ובעולם. במאמר הבא, נספק מידע מקיף על משאיות וולוו ועל יתרונות הרכישה של משאית וולוו חדשה.

משאית

תוכן עניינים

על מותג משאיות הענק וולוו

תאגיד המשאיות וולוו נחשב ליצרן השני בגודלו בתעשיית המשאיות העולמית בנישת הייצור של משאיות כבדות ופתרונות לתחבורה ציבורית. למותג המשאיות וולוו כ - 2300 סוכנויות רכב ומוסכים מורשים בלמעלה מ - 140 ארצות ברחבי העולם. מותג משאיות וולוו הוא שם נרדף לבטיחות, איכות ודאגה לסביבה. כתשעים וחמש אחוז מן המשאיות המיוצרות על ידי תאגיד הרכב העולמי וולוו הן משאיות כבדות במשקל של למעלה מ ? 16 טון. אסטרטגיית הקמעונות של תאגיד המשאיות וולוו מבוססת על מוכוונות לקוח ופריסה עולמית מקסימאלית. ערכי היסוד המלווים את המותג מאז היווסדו בשנת 1927 הם: בטיחות, איכות, אמינות ודאגה לסביבה. כשוולוו ייצרה את המשאית הראשונה שלה בשנות העשרים המאוחרות, משאיות נתפסו כחלופה לסוס ולהובלה ימית ולהובלה של רכבות, בעוד היום משאית וולו נתפסת ככלי הרכב העיקרי להובלה של מטענים וסחורות בשוק המודרני.

על משאיות וולוו בישראל

מותג המשאיות וולוו הוא אחד מן המותגים החזקים והנמכרים בישראל. היבואנית והמשווקת הרשמיים של משאיות וולו בארץ היא לא אחרת מאשר קבוצת הרכב והמשאיות "מאיר" המציעה מגוון רחב של שירותי מכירה, השכרה, טרייד אין, מימון וליסינג של משאיות וולוו בארץ. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של דגמי משאיות וולוו על כבישי ישראל וכן ניתן לרכוש משאית יד שנייה של מותג המשאיות האמין וולוו בהתאם למחיר המופיע במסמך מחירון משאיות.

אילו סוגי משאיות מייצרת חברת וולו?

חברת ווולוו היטיבה לייצר מגוון רחב של פתרונות תחבורה המשרתים את כלל ענפי התעשייה במשק, לרבות: ענף הבנייה, החציבה, הפסולת והמחזור, החקלאות, העץ, השירות הציבורי, הנפט והתובלה. מרבית משאיות הוולוו הינן משאיות כבדות המיועדות להובלה של מטענים כבדים למרחקים כדוגמת: משאיות מנוף, משאיות הובלה, משאיות זבל, משאיות קרור, משאיות בטון, משאיות גרר ועוד.

דגמי משאיות וולו פופולאריים

בין מגוון דגמי משאיות וולוו המשווקים כיום בעולם, ישנם שלושה דגמים מככבים של משאיות לרבות הבאים:

  • דגמי משאיות FM - סדרת משאיות וולוו זו, הינה סדרה של רכבים כבדים העומדים בתנאי שטח קשים ובעומסים כבדים המתאימים לענף התובלה העירוני וכן לענף הבנייה. משאית זו מצוידת בשלדה חזקה, רמת אבזור גבוהה בתא הנהג, מערכת העברת כוח, מנועים בנפחים הנעים בין 9 ליטר ל ? 13 ליטר ועוד. בסדרה זו ניתן למצוא מספר דגמים של משאיות וולו, לרבות: דגם 300-380 FM ו - דגם 360-480 FM.
  • דגמי משאיות FLL42 - מדובר במשאיות וולוו המותאמות לענף הבנייה ומצוידות במערכת היגוי מתוחכמת, מעביר כוח PTO, מערכת בלמי דיסק כפולה, תא נוסעים ונהג מרווח ומאובזר, תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית ועוד.
  • דגמי משאיות FH - מדובר בסדרה של משאיות, אשר זכו בעבר להצלחה מסחררת בשוק העולמי וכיום שודרגו לדגמי הדור השלישי לאחר שעברו מקצה שיפורים, הבא לידי ביטוי במנוע חזק עם הספק של 660 כוחות סוס, תא נהג המצויד בבקרת מחשב, ממסרה אוטומטית ומאפיינים נוספים המאפשרים לנהג לעמוד בתנאי שטח קשים במיוחד. בסדרה זו תוכלו למצוא מספר דגמי משאיות לרבות: דגם 390-520 FH ודגם 540-660 FH.

היתרון בקניית משאיות וולו

היתרון בקניית משאיות של וולוו טמון במספר עקרונות מנחים מרכזיים: ראשית, משאיות וולוו מותאמות באופן אישי לצרכיו של כל לקוח ולקוח בהתאם לתנאי הענף בו הוא עובד. שנית, סל השירותים והאחריות שמספקת יצרנית הרכב וולוו ללקוחותיה ושלישית, האיכות, האמינות והבטיחותיות של משאיות וולוו.

לסיכום, אם ברצונכם לרכוש צי של משאיות חזקות, אמינות ואיכותיות לחברתכם המאפשרות לכם לחסוך בתצרוכת הדלק השוטפת ולהפחית את פליטת הגזים הרעילה לאוויר, משאיות וולוו הם הבחירה הנכונה עבורכם.

מידע נוסף בנושא משאיות וולוו:

מתעניין במשאיות וולוו ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.