אוטוסטרדה - פורטל רכב

משאיות מרצדס

על פי דו"ח איגוד יבואני הרכב, מסתמן כי משאיות מרצדס בקטגוריית המשאיות הקלות סומנו כמותג המוביל במכירות של שוק המשאיות בישראל.

משאית

תוכן עניינים

על מותג משאיות מרצדס

לפני מאה ושלוש עשרה שנים בשנת 1896 מייסד חברת מרצדס, מר גוטליב דיימלר עיצב, בנה ומכר את דגם המשאית הראשון בעולם, שזכה לשם "פוניקס". מאז ועד היום, נחשבות המשאיות של מרצדס לסמל של משאיות הניחנות ברף ביצועים מרשים ובטכנולוגיה פורצת דרך. משאיות מרצדס האגדתיות המחזיקות בסימן ההיכר המובהק של מותג הרכב היוקרתי מרצדס:"האף הקצר", כבשו בסערה את שוק המשאיות העולמי והפכו למותג המשאיות המוערך והנמכר ביותר בעולם. המשאיות של מרצדס הן משאיות חזקות ואמינות המסוגלות לעמוד בכל אתגר ותנאי שטח קיצוניים ולפיכך, נהגי משאיות רבים יודעים כי המשאיות של מרצדס הן משאיות שניתן לבטוח בהן אפילו במצבים קיצוניים. עם הצלחה לא מתווכחים ולראייה: מרצדס בנץ מכרה כבר כ - 600000 משאיות ברחבי העולם כולו. מפעלי מרצדס בנץ העולמיים ממוקמים בגרמניה ובמספר מקומות נוספים בעולם, כאשר יבואני משאיות מרצדס בישראל הם חברת כלמוביל.

אילו סוגי משאיות מרצדס משווקת?

עם השנים פיתחה מרצדס בנץ מגוון רחב של משאיות המשמשות מגוון רחב של נהגי משאית, לרבות: משאיות קירור, משאיות הובלה למכולות, משאיות לתשתית ובניה, משאיות להובלה של תוצרת חקלאית ומזון, משאיות להובלת חומרים מסוכנים, מובילי מכוניות, משאיות דחסני אשפה ועוד. לכל משאית של מרצדס מחיר המשתנה בהתאם לדגם המשאית, את המחיר המדויק תוכלו לדלות מפרטי מחירון משאיות.

מהם דגמי המשאיות המובילים של מרצדס?

למותג הרכב היוקרתי מרצדס, מספר דגמי משאיות מובילים, כדוגמת הבאים:

  • משאיות אטגו - "אטגו" היא סדרת משאיות מרצדס המובילה בקטגוריית המשאיות הקלות ? בינוניות. מדובר בסדרת משאיות, אשר קטפה את התואר האירופי הנכסף "משאית השנה" והיא מגיעה למשקל כללי הנע בין 7.5 טון ל ? 16 טון. משאיות אטגו מאופיינות במערכת ייחודית להעברת כוח, במאפייני שלדה חזקים, במערכת בלמים משוכללת, תא נהג מרווח ומפנק, המצויד ביישומים טכניים מתקדמים. בסדרת דגמי אטגו, תוכלו למצוא את המשאיות הבאות: אטגו 813, אטגו 816, אטגו 1018, אטגו 1218, אטגו 1524 ואטגו 1529.
  • דגמי אקסור - "אקסור" היא סדרת המשאיות של מרצדס השייכת לקטגוריית המשאיות הכבדות. מדובר באחת מן המשאיות הנמכרות של מרצדס בנץ המאופיינת במשקל קל של 18,000 ק"ג, שלדה חזקה, מערכת היגוי הידראולית, תא נהג משוכלל ומרווח, מנוע של שישה צילינדרים עם 2,200 כוחות סוס. בסדרת דגמי אקסור תוכלו למצוא את המשאיות הבאות: אקסור 1824 ואקסור 1829.
  • דגמי אקטרוס - אקרוס הוא דגם הבכורה של משאיות מרצדס, שקטף את כל הפרסים היוקרתיים, לרבות תואר "משאית השנה". מדובר במשאית עוצמתית השייכת לקטגוריית המשאיות במשקל כבד וקל, המגדירה סטנדרט חדש בעולם המשאיות עם תיבת הטליג'נט החכמה המקלה על תפקודו של נהג המשאית וכן מערכת סיוע הידרופניאומטית, תיבת הילוכים ללא סינכרונים ומערכת לחיסכון בדלק. בסדרת אקסור תוכלו למצוא את הדגמים הבאים: אקטרוס 1832, אקטרוס 1844, אקטרוס k4144, אקטרוס LS 2544, אקטרוס L2541, אקטרוס LS 2644.

היתרון בקניית משאיות מרצדס

אם הנכם נהגי משאיות וותיקים על הכביש וברצונכם לקנות משאית אמינה, חזקה ובטיחותית וודאי תשמחו לדעת את היתרונות שבקניית משאיות מרצדס. ובכן המשאיות של מרצדס מצוידות במערכת בקרה אלקטרונית ממוחשבת מסוג: TELLIGENT ENGINE SYSTEM האמונה על סנכרון מלא בין תיבת ההילוכים, המנוע ומערכת הבלימה. בכל דגמי משאיות מרצדס מצוידות במערכת הילוכים משולבת הכוללת: דוושת מצמד ידנית אופציה להילוכים אוטומטיים או סמי אוטומטיים. תא הנהג תוכנן בדקדקנות ובקפידה ומורכב מחומרים איכותיים הוא מרווח, נוח ובטוח לנהיגה ומצויד במיטב הטכנולוגיה. אם ברצונכם ליהנות מנסיעה בטוחה ומהנה גם בתנאי שטח מורכבים תוכלו לרכוש משאיות יד שניה של מרצדס וליהנות מאיכות ומחיר מוזל.

לסיכום, משאיות מרצדס מבטיחות לנהג חוויית נהיגה בטוחה, שקטה וחסכונית.

מידע נוסף בנושא משאיות מרצדס:

מתעניין במשאיות מרצדס ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.