אוטוסטרדה - פורטל רכב

ליסינג משאיות

תוכן [ הסתר ]

עסקת ליסינג משאיות, כמו עסקת ליסינג רגילה, מאפשרת לכל בעל עסק החפץ במשאית, שאין בידו את סכומי העתק המיידיים לצורך רכישת המשאית, לקבל משאית חדשה תמורת הסדר תשלומים חודשי נוח וקבוע המאפשר לו ליהנות משני העולמות גם יחד.

במאמר הבא, נסביר מהי עסקת הליסינג למשאיות ומהם יתרונותיה.

מה זה ליסינג משאיות?

עסקת ליסינג משאיות היא שיטה חדשה המאפשרת לעסקים ולאנשים פרטיים לחכור משאיות עם מרכב מתאים מחברת הליסינג וליהנות מתנאי תשלום חודשיים קבועים ונוחים וכן בשירות טיפולים ותיקונים מטעם חברת הליסינג.

מהם היתרונות בביצוע עסקת הליסינג למשאיות?

עסקת הליסינג למשאיות היא עסקה משתלמת מבחינות רבות:

 • עסקת ליסינג משאיות מבטיחה לחברה החוכרת כיסוי ביטוחי מלא למשאית, כך שאין היא צריכה להתעסק כלל עם נושא הביטוחים.
 • בעת ביצוע עסקת הליסינג למשאיות יוכל הלקוח ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים באשר לבחירת דגם המשאית, המערכות הנלוות וסוג המרכב, זאת תוך התאמה לצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח.
 • עסקת ליסינג מבטיחה ללקוח אחזקה שוטפת למשאית בכל הקשור לטיפולים תקופתיים, תיקונים ועוד.
 • בתום תקופת החכירה חברת הליסינג תסייע במכירת צי משאיות יד שנייה והלקוח יכול ליהנות מעסקת טרייד אין למשאיות חדשות בתמורה לישנות.
 • חברת הליסינג אמונה על תשלום אגרת הרישוי השנתית.
 • חברת הליסינג מספקת שירותי גרירה ודרך ללקוחותיה שביצעו עסקת ליסינג משאיות.
 • הפעלת מוקד שירות לקוחות הפועל 24 שעות ביממה.
 • יתרון כלכלי- עסקת הליסינג למשאיות הינה משתלמת מבחינה כלכלית, שכן, ראשית תשלום החכירה נפרס לתשלומים חודשיים קבועים ונוחים, במקום הוצאה גבוהה של סכום אסטרונומי. שנית, מדובר בהוצאה המוכרת לצורכי מס. שלישית, העדכון המתמיד של הציוד מאפשר לחברה ליהנות מיתרון תחרותי ולהפחית את ההפסדים העלולים להיות בגין בלאי של ציוד. אחרונה, עסקת הליסינג למשאיות מאפשרת לחברות להפנות את המשאבים הנותרים לטובת מטרות עסקיות ולא לטובת רכישת צי רכבים.

אילו מסלולי ליסינג משאיות מוצעים ללקוחות?

באופן כללי, ישנם שני מסלולי ליסינג עיקריים למשאיות:

 • ליסינג משאיות תפעולי -ליסינג תפעולי למשאיות היא שיטת החכרה של משאיות המתבצעת על פני תקופה של בין שנתיים לבין ארבע שנים, כאשר במהלך תקופת החכירה חברת הליסינג אמונה על האחזקה השוטפת של הרכב, כולל ביטוחים ושירותי גרירה.
 • ליסינג משאיות מימוני - ליסינג מימוני למשאיות היא שיטת החכרה למשאיות המתבצעת על פני תקופה של עד ארבע שנים אשר בתומה, יש באפשרותו של המחכיר לרכוש את המשאית ולהיות הבעלים הרשמיים של הרכב. בעסקה זו, הביטוחים , הטיפולים והאחזקה השוטפת של המשאית הינה באחריותו הבלבדית של המחכיר.

אילו סוגי משאיות מוצעות ללקוח בעת עסקת ליסינג למשאיות?

לקוח פרטי או חברה המעוניינים להחכיר משאית או צי של משאיות בשיטת הליסינג למשאיות, יכולים לבחור את אחת מן המשאיות הבאות:

 • משאית חלוקה - אלו הן משאיות גדולות המשמשות להובלה וחלוקה של סחורות.
 • משאית בינונית - אלו הן משאיות המשמשות חברות הזקוקות למשאיות שתוכלנה לטעון ולפרוק סחורה בערים וברחובות צפופים.
 • משאית קלה- אלו הן משאיות שנועדו לשמש עסקים הזקוקים לחלק סחורה בתחומים עירוניים ובכמות קטנה.

בכדי לבחור את המשאית הנכונה ביותר לצרכיכם העסקיים, מומלץ להתייעץ עם יועצי חברת הליסינג.

לסיכום, אם ברצונכם לרכוש משאית לעסק שלכם, אך אין באפשרותכם לעמוד בהוצאות הגבוהות, אנו ממליצים לכם לבצע עסקת ליסינג משאיות.

מידע נוסף בנושא ליסינג משאיות:

מתעניין בליסינג משאיות ומעוניין לקבל מידע נוסף בנושא? אנא מלא את פרטיך כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם, ולענות על שאלותיך.

שם
דוא"ל
טלפון
ההודעה:

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.